کد خبر: 795703 A

قالیشویی پالسین توسط بهترین شرکت های قالیشویی سطح شهر تهران انجام می شود. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات متنوعی که پالسین در اپلیکیشن و سایت خود برای قالیشویی ارائه می کند آشنا کنیم.

قالیشویی پالسین توسط بهترین شرکت های قالیشویی سطح شهر تهران انجام می شود. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات متنوعی که پالسین در اپلیکیشن و سایت خود برای قالیشویی ارائه می کند آشنا کنیم.

اگر به قالیشویی نیاز پیدا کرده اید که هیچ، اما باید بدانید که قالیشویی ها، علاوه بر خدمات قالیشویی، سرویس های متنوع دیگری را نیز در همین راستا ارائه می کنند.

رفو و ترمیم قالی ها، شستشوی ریشه ها و حتی شستن کناره و قالیچه ها بخش دیگری از این خدمات است. اما برای قالیشویی، به چه شرکتی می توان اعتماد کرد؟ چه فاکتورهایی را در نظر می گیرید تا به راحتی به یک قالیشویی در سطح شهر تهران اعتماد کنید؟ پاسخ این سوالات در ادامه ی این مطلب آمده است. تنها کافی است تا پیش از هر چیز شما را با پالسین آشنا کنیم تا خیالتان از بابت همه ی دغدغه هایی که در زمینه ی قالیشویی دارید مطمئن شود.

پالسین یک شرکت خدمات منزل و محل کار است که با دریافت نیازمندی های کاربران و مخاطبان خود و ارسال آن به متخصصین از یک سو، و دریافت پیشنهادات متخصصین برای انجام کار و ارسال آن به مخاطب از سوی دیگر، تلاش می کند تا پل ارتباطی میان کاربران و متخصصین باشد.

در واقع کاربران با ثبت درخواست خود روی سامانه هوشمند پالسین، چه از طریق سایت و چه از طریق اپلیکیشن اندروید،‌ بصورت مستقیم به انبوهی از متخصصین همان حوزه وصل می شوند و پیشنهادات قیمت و نحوه ی انجام کار را دریافت می کنند.

این موضوع برای سرویس قالیشویی دقیقا به همین ترتیب اتفاق می افتد. یعنی ابتدا کاربر درخواست خود برای قالیشویی را روی سامانه پالسین ثبت می کند،‌ سپس پیشنهادات دریافتی را بررسی کرده و به بهترین پیشنهاد با توجه به قیمت، نحوه ی انجام کار و نظرات کاربران پاسخ مثبت می دهد. تیم قالیشویی شرکتی که کاربر آن را انتخاب کرده، به منزل مراجعه می کنند و برای شستشوی فرش ها، رفو و ترمیم و یا شستن مبلمان منزل، اقدامات لازم را انجام می دهند.

پالسین در هنگام جذب متخصصین سختگیری های زیادی به خرج می دهد. انتخاب متخصصین بر اساس اصول مهمی انجام می شود. تخصص آنها در انجام کارها، تجربه ی کسب شده در طول زمان و تعهد کاری. پالسین برای قالیشویی و جذب شرکت های همکار در این حوزه، همین فاکتورهای سختگیرانه را رعایت کرده است. در واقع متخصصین قالیشویی پالسین، مجموعه ای از بهترین شرکت های شناخته شده ی شهر هستند. شرکت هایی مثل ادیب، بارانا، بازغندی و … بخشی از این سرویس دهندگان هستند.

بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که پالسین تنها در زمینه قالیشویی خدمات ارائه نمی دهد. بخش دیگری از خدمات پالسین شامل نظافت منزل،‌ کارواش با آب در محل و کارواش نانو در محل، تعمیر لوازم منزل مانند تعمیر یخچال و تعمیر فریزر، و حتی حمل اثاثیه است.

قالیشویی نظافت منزل کارواش نانو در محل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر