کد خبر: 794873 A

شرکت سن‌ایچ هیچگاه رب گوجه‌فرنگی نداشته است و رب گوجه‌فرنگی فاسد در این ویدئو متعلق به شرکت دیگری است؛ اما متأسفانه مصاحبه‌کننده آن را به سن‌ایچ نسبت داده است.

اطلاعیه در خصوص ویدئو منتشر شده

پیرو ویدئویی که این روزها در فضای مجازی منتشر شده است و رب گوجه فرنگی فاسد را به برند سن ایچ نسبت  می دهد، این برند وظیفه خود می‌داند تا در جهت تنویر اذهان عمومی توضیحات ذیل را به آگاهی برساند:

 1. شرکت سن‌ایچ هیچگاه رب گوجه‌فرنگی نداشته است و رب گوجه‌فرنگی فاسد در این ویدئو متعلق به شرکت دیگری است؛ اما متأسفانه مصاحبه‌کننده آن را به سن‌ایچ نسبت داده است.
 2. به دنبال مصاحبه عجولانه و غیرحرفه‌ای انجام شده که در آن پیش از بررسی کامل موضوع، بلافاصله بعد از رب گوجه‌فرنگی فاسد نام سن‌ایچ اعلام شده و در ذهن مخاطب این اطمینان را ایجاد کرده که سن‌ایچ صاحب رب گوجه‌فرنگی فاسد یاد شده می‌باشد. این خبرنگار جوان بدلیل ناپختگی و هیجان‌زدگی، این ویدئو را همان روز در اینترنت منتشر کرده است!
 3. پس از بارگذاری این ویدئو توسط خبرنگار صدا و سیمای شهرستان دماوند، سرعت انتشار آن در سایت‌ها و شبکه‌های مختلف نشان می‌دهد این حرکت مغرضانه بوده و به صورت کاملاً برنامه‌ریزی شده از طریق یک شرکت تبلیغاتی در حال گسترش می‌باشد. یقیناً انگیزه این عمل ناجوانمردانه تخریب برند ملی و محبوب سن‌ایچ با چهل سال سابقه درخشان در امر تولید و عرضه محصولات سالم و با کیفیت (به گواه مراجع قانونی ذیربط) می‌باشد.
 4. سن‌ایچ از بدو تأسیس در سال 1356 تا کنون مفتخر به دریافت عناوین و جوایز متعدد به ویژه در زمینه کیفیت از سوی موسسات دولتی، بین المللی و جشنواره‌‌ها شده است:
 • واحد نمونه کیفی در سطح ملی در سال‌های 1383، 1387، 1389، 1392 و 1397 از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی
 • واحد برتر صنایع غذایی در سال 1397 به انتخاب خانه صنعت و معدن و تجارت ایران
 • نشان ایمنی و سلامت کشوری از سازمان غذا و دارو در سال 1397
 • واحد نمونه صنعتی در سطح کشوری و استانی در سال‌های 1389، 1395 و 1396
 • نشان و لوح برند ملی از سازمان توسعه و تجارت ایران سال 1395
 • واحد کارآمد و نمونه تولیدی در سال 1387
 • نشان ایمنی و سلامت وزارت بهداشت در سال 1388
 • تندیس سیب طلایی و لوح سیب سلامت برای آب انار و آب پرتقال غنی شده با کلسیم و ویتامین D

این تنها بخشی از افتخارات سن‌ایچ است و در حال حاضر نیز محصولات سن‌ایچ به اقصی نقاط دنیا از جمله اروپا و به ویژه بازار سخت‌گیر ژاپن صادر می‌گردد.

5.  با عنایت به موارد یاد شده در بالا، قویاً تأکید می‌گردد سن‌ایچ در طی دوران فعالیت پرافتخار خود، در هیچ زمانی و تحت هیچ شرایطی از مواد اولیه ناسالم و غیرقابل مصرف استفاده نکرده است؛ محصولات نهایی سالم و جایگاه سن ایچ در بازار گواه این ادعا است.

6.  در اطلاعیه بعدی اقدامات حقوقی انجام شده به آگاهی خواهد رسید.

 

 

 

 

سن‌ایچ رب گوجه فرنگی فاسد برند سن ایچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر