کد خبر: 794406 A

رتبه بندی خدمات پس از فروش این روزها به عنوان معیاری برای کیفیت خدمات پس از فروش خودروهای داخلی و وارداتی شناخته می شود هر روز اهمیت بیشتری پیدا میکند. دلیل این اهمیت هم پر واضح است گرانی خودرو از یک سود موجب شده خریداران کمتر به فکر خرید خودرو جدید باشند و نگهداری خودرو برایشان از اهمیت بالای برخوردار شده است. از سوی دیگر گرانی قطعات خودرو نیز موجب شده خدمات و پس از فروش مناسب به خصوص در دوره گارانتی برای خریداران اهمیت دو چندان پیدا کند.

 به گزارش ایلنا؛ در چنین شرایطی به نظر می رسد ایساکو به عنوان مسوول خدمات پس از فروش ایران خودرو این شرایط را به درستی درک کرده است و توانسته همچنان در صدر شرکت ارایه کننده خدمات قرار بگیرد.

اما روند شرکت ایساکو در طی چند دوره اخیر چه گونه بوده است.
 

جدول بالا نشان میدهد ایساکو با تلاش کارکنان خود طی سه سال اخیر توانسته روند رو به رشدی داشته باشد.
ایساکو در کیفیت خدمات توانسته از سال 95 تا 97 از 84.88 به 91.10 برسد. این شرکت همچنین روند رو به رشد خود را در سرعت خدمات نیز از 83.24 به 83.80 رسانده است. نتیجه عملکرد ایساکو اما در طی 3 سال اخیر همیشه نمره 100 را کسب کرده است.

از سوی دیگر ایساکو در نتیجه عملکرد هم رشدی بیش از 3 داشته و توانسته نمره 76.50 را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل امتیاز کل این شرکت از سال 95 تا کنون همیشه روند مثبتی داشته و در ابتدا ار 79.4 به 79.70 و سپس در سال 97 به 82.70 رسیده است.

بررسی‌ها حاکی است، شناسایی نقاط بهبود در حوزه خدمات، اخذ بازخورد مناسب و به موقع از جامعه مشتریان، آنالیز و تحلیل ایرادها و تعریف و اجرای پروژه‌های اقدام اصلاحی و پایش اثربخشی آن، از جمله دلایل اصلی رشد مستمر و موفقیت‌های شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو بوده است.

 

ایران خودرو ایساکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر