کد خبر: 794168 A

اگر از آکواریوم استانبول دیدن کرده باشید، می­دانید که قدم زدن در زیر دریا و مشاهده حیات زیبای آن چه حس و حالی دارد. این بار آکواریوم شهر آنتالیا را به شما معرفی می­کنیم که با درا بودن تونل های زیردریایی و سایر منظره ها و امکانات جذاب و منحصر به فرد، می­تواند یکی از خاطره انگیز ترین تجربه های شما در این شهر ساحلی ترکیه باشد. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این آکواریوم مدرن و خوش ساخت بپردازیم.

ایلنا؛ به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های آکواریومی جهان، آکواریوم آنتالیا همه به یکباره تفریح، سرگرمی و آموزش را یکجا ارائه می­دهد. در طی گشت و گذار خود در تور  ارزان آنتالیا در این مجموعه آکواریومی، بعد از گشت و گذار و دیدار از 40 آکواریوم منحصر به فرد و زیبا، به بخش بزرگترین آکواریوم تونلی جهان با طول 131 متر و عرض 3 متر خواهید رسید.

در این مجوعه آکواریومی-تفریحی، شما علاوه بر ساختن گلوله­ های برفی از برف واقعی  و سورتمه سواری در قسمت دنیایی برفی، می توانید در میان سمی ترین، رنگارنگ ترین و جالب ترین گونه های جانوری جهان در خانه خزندگان گرمسیری دیدن نمایید. جایزه ترس. همچنین شما می توانید با تکنولوژی فیلم های چند بعدی در Oceanride XD Cinema، با لذتی وصف ناپذیر در دریاهای جهان قایقرانی کنید!

زیر آب های آنتالیا چه می گذرد؟

آکواریوم آنتالیا داستان­هایی از سراسر جهان را روایت می کند. در این مکان می توانید جادوی دنیای زیر آب را کشف کنید. می توانید در حالی که در محیط امن تونل آکواریوم قدم میزنید، با کوسه ها و ماهی های غول پیکر که هیچ خطری برای مردم ایجاد نمی کنند شنا کنید! دکوراسیون مخزن اصلی آکواریوم که شامل هواپیماها، کشتی­ها و زیردریایی هایی با اندازه واقعی است، بزرگترین دکوراسیون صخره های مرجانی در جهان محسوب می­شود. علاوه بر این، جالب است بدانید که شفاف ترین آب آکواریوم جهان متعلق به آکواریوم آنتالیا است.

بخش های اصلی آکواریوم آنتالیا که در تور آنتالیا باید بازدی کرد:

-بخش های موضوعی

سفر موضوعی با دریاها و اقیانوس های جهان آغاز می شود. اقیانوس هند، دریای سرخ، اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام در همان ابتدا در 4 آکواریوم موضوعی از شما استقبال می کنند. نمونه هایی از زندگی زیر آب را در داخل و اطراف منطقه آنتالیا در آکواریوم بزرگ استوانه ای در سمت چپ و آکواریوم های کوچکی که اطراف آن هستند مشاهده می کنید. همچنین با دیدن زندگی اسرارآمیز در غارهای زیر آب و در رودهای جهان شگفت زده خواهید شد! شما شاهد رودهای نیل و آمازون و برخی رودهای آسیا نیز خواهید بود.

Untitled-2

-مخزن اصلی و تونل

بزرگترین آکواریوم تونلی جهان با طول 131 متر و عرض 3 متر در داخل مخزن اصلی با ظرفیت بیش از 5 میلیون لیتر در انتظار شما خواهد بود. لطفاً به یاد داشته باشید که قبل از ورود به تونل، نگاهی به داستان سقوط هواپیما بیندازید که در همان ابتدا با آن مواجه خواهید شد.

-هدیه دریا (Sea Gift)

بخش سوغاتی های  آکواریوم آنتالیا که هدایای تفریحی و یادگاری دریا و زیر آب را برای همه سنین ارائه می دهد. در پایان بازدید از آکواریوم می توانید از فروشگاه هدایای آکواریوم که 7 روز در هفته بین ساعت 9:30 - 23:00 باز است، بازدید نمایید.

-موزه دنیای برف و یخ

علاوه بر آکواریوم ها، موزه یخبندان جهان برفی که در داخل سالنی با مساحت 1500 متر مربع واقع شده، جالب ترین منطقه برفی سرپوشیده ترکیه است که در آن واقعاً برف می بارد!  بازدید کنندگان می توانند با وجود سورتمه ها و خانه های برفی،کافه ها و... با لباس های محافظ ویژه ای که در ورودی موزه یخبندان جهان برف به آنها داده می شود، از این دنیای برفی لذت ببرند.

-پارک وحش (Wild Park)

این بخش ویژه طراحی شده است تا شما را با حیات وحش در جنگل های بارانی، جهان مرموز بیابان ها و غارها با همه واقع گرایی خود آشنا نماید.  سیستم های هوشمند موجود در WildPark،  به همراه جانوران آن، باران های موسمی، غارها، موجودات حیله گری که در بوته ها پنهان شده اند، میمون های در حال پرش در میان درختان، پرندگان، باد های بیابانی و بسیاری از شگفتی ها با صدای خاص و جلوه هایی که در مناطق مختلف با آن روبرو خواهید شد را شبیه سازی می نمایند.

-بخش فیلم های چند بعدی(Oceanride XD Cinema)

Oceanride XD Cinema اولین سینمای فیلم سفر سه بعدی جهان در زیر آب است که از تصاویر واقعی تشکیل شده است. در این مکان شگفت انگیز می­توانید افسانه های دریاهای جهان را با کاپیتان باربوسا تجربه کنید، شنا کردن نهنگ مادر را با فرزندان خود مشاهده کنید، رقص های عاشقانه شیرهای دریایی را ببینید، قدرت باورنکردنی کوسه بزرگ سفید را تماشا کنید و نیز شکوه و جذابیت کشتی لوندی که در حال جنگ در جنگ جهانی اول و در حال غرق شدن در اقیانوس است راتجربه کنید. Oceanride XD Cinema در طبقه تراس این مجموعه آکوریومی منتظر شماست.

بعد از فعالیت هایی پر از کشف و هیجان، می توانید در کافه و رستوران های موجود در کف ورودی و تراس استراحت کنید و غذاهایی را از سراسر جهان میل کنید. شعبه ای از رستوران زنجیره ای مک دونالدز نیز در این مکان موجود در تور آنتالیا می­باشد.

آکواریوم آنتالیا در مجاورت ساحل کنیالتی آنتالیا و نزدیک هتل رامادا پلازا مرکز آنتالیا ترکیه قرار دارد. برای بازدید از این آکواریوم و شگفتی های آن می­توانید از طریق تور لحظه آخری آنتالیا  اقدام نمایید. این فرصت استثنایی را از دست ندهید!

منبع:تور لحظه آخری

آنتالیا تور لحظه آخری تور ارزان آنتالیا تور لحظه آخری آنتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر