کد خبر: 794129 A

عودها دارای رایحه‌های گوناگون هستند که با سوزاندن آن ها می‌توانید ، فضای اطراف خود را ضد عفونی کرده و با استنشاق رایحه‌های مطبوع فعال و سر زنده‌تر باشید.

ایلنا؛ امروزه دیگر برای خریدن وسایل مورد نیاز خود نیاز نیست از خانه خارج شده و خرید حضوری داشته باشید کافیست آن ها را از فروشگاه های مجازی نظیر فروشگاه اینترنتی ایشومر انتخاب و در تمامی شهرهای ایران تحویل بگیرید .

محصولاتی از قبیل : پوشاک و اکسسوری ها ، محصولات بهداشتی، آرایشی و دیگر وسایل مورد نیاز تان مانند کتاب ، لوازم التحریر و

محصولاتی دیگر از قبیل : عود ، جا عودی و اسانس سوز نیز محصولاتی هستند که می توانید از برندهای داخلی و خارجی موجود در فروشگاه انتخاب و خریداری نمایید.

Untitled-2

می تواند گزینه بسیار خوبی برای خرید باشد ، به راحتی و در کمترین زمان به راحتی در منزل و یا هر مکان دیگری آن ها را خریداری و در محل مورد نظر خود تحویل گیرید.

عود ها دارای رایحه ها گوناگون هستند که با سوزاندن آن ها می توانید ، فضای اطراف خود را ضد عفونی کرده و با استنشاق رایحه های مطبوع فعال و سر زنده تر باشید.

Untitled-3

با استشاق بوی خوش انواع عودها ، انرژی های منفی را دور کرده و سطح انرژی اطراف خود را بالا برید. برای رسیدن به این منظور کافیست شما از انواع مختلف شکل عودها که به صورت شاخه ای ، مخروطی و پودری می باشد یکی را انتخاب نموده و در جاعودیمورد نظرتان قرار داده و با روشن کردن آن انرژی ها مثبت اطراف خود را به حرکت درآورید.

عود ها اثرات زیادی بر روی بدن دارند که از مهم ترین تاثیرات آن ها می توان کاهش استرس و افزایش سلامتی در بدن نام برد.

برای ساختن انواع عود ها به هنگام ساخت آن ، خمیر عود را با سایز افزودنی های طبیعی که دارای رایحه های خوش بو می باشد ترکیب می نمایند.

انواع مختلف عود ها می توانند خواص درمانی متفاوتی داشته باشند به عنوان مثال عود دارچین ضد سرماخوردگی ، عود نعنا شاداب کننده و عود اکلیل کرهی برای رفع حواس پرتی و فراموشی استفاده می سوند.

عود ها در ورزش یوگا نیز بسیار استفاده می شوند و هر کدام از عودها می تواند تاثیرات زیادی بر  روی چاکراهای بدن بگذارد.

علاوه بر تمام اینها در محیط هایی مانند کلوپ ها ماساژ از عود ها به عنوان ضدعفونی کننده های قوی هوا نیز استفاده می شود که با روشن کرد عود علاوه بر آن نیز شما می توانید از طریق استنشاق به آرامش کافی دست پیدا نمایید.

به این منظور کافیست انواع عود ها را به همراه جا عودی و محصولات مرتبط با آن ها هم چون اسانس سوز ها را از فروشگاه اینترنتی ایشومر انتخاب و درب منزل و یا محل مورد نظر خود در سراسر ایران تحویل گیرید.

استرس انرژی ایران سرماخوردگی یوگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر