کد خبر: 792808 A

شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند، داده می شود.

ایلنا؛ خرید ملک در ترکیه امروزه به دلیل اخذ اقامت ترکیه از این طریق بسیار رواج یافته و بسیاری اقدام به خرید می نمایند. اما باید بدانید که خرید هرگونه ملک و آپارتمان در ترکیه مستلزم داشتن شرایطی می باشد که باید به آنها توجه شود. 

براساس تصمیم منتشر شده در تاریخ ۱۹.۰۹.۲۰۱۸ در روزنامه رسمی، برخی مقررات در مورد گذار خارجیان به تابعیت ترکیه تغییر کرده است. شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند، داده می شود.

111111

اسناد مورد نیاز برای اخذ شهروندی ترکیه توسط برنامه سرمایه گذاری

– فرم درخواست

– پاسپورت معتبر

– ۴ عدد عکس گذرنامه برای همه اعضای خانواده

– گواهی تولد

– اجازه اقامت یا ویزای توریستی معتبر در گذرنامه خود

– در صورت لزوم، اسنادی که روابط شما با همسر و فرزندان شما را نشان می دهد (سند ازدواج، گواهی تولد برای کودکان)

– اگر قابل اجرا باشد، کپی شناسنامه ترکیه ای و آدرس اقامت متقاضیان در ترکیه

– رسید پرداخت مالیات درخواست

– گزارش ارزیابی

– رسید بانک با پرداخت حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار

– سند مالکیت یا تعهد محضری خرید ملک

مشاورین سرمایه‌گذاری گلوبال

مشاورین سرمایه گذاری گلوبال با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در عرصه خرید و فروش ملک ثبت شرکت انجام امور مهاجرتی مبادلات ارزی و تجارت الکترونیک در کشور ترکیه و نیز همکاری و مشاوره در زمینه های امور مالی و مالیاتی و همچنین آنالیز بازارهای بین المللی با شرکت های اروپایی و عربی آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی است.

مشاورین سرمایه گذاری گلوبال به مدد کارگروهی حرفه ای متشکل از دو وکیل دادگستری یک حسابرس ارشد مالیاتی دو حسابرس و مترجمان رسمی دادگستری بستری اعم و بدون ریسک را برای شما فراهم آورده است

22222

 

با ما تماس بگیرید تا از انواع خدمات و مشاوره های ما در زمینه خرید ملک سرمایه‌گذاری و امور مهاجرتی مطلع شوید

کافیست نوع سرمایه‌گذاری و خدمات درخواستی تان را مشخص نموده تا همکاران ما شما را از سریع ترین و مطمئن ترین راه ممکن به هدف مورد نظرتان برسانند

همکاری مستقیم ما با ‌بیش از ۵۰ شرکت بزرگ ساختمانی و سرمایه‌گذاری داخلی و حدود ۴۵ شرکت ساختمانی بین‌المللی راهی مطمئن و ‌سودآور برای سرمایه‌گذاری ملکی شما را فراهم می­ آورد.

اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست از این رو برای افزایش و اطلاعی ندارم های ارزشمند با تمام توان در جهت انتخاب و پیشنهاد مسیری مطمئن و رساندن سریع‌تر شما به اهداف مورد نظرتان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

ترکیه خرید و فروش دلار سرمایه گذاری مالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر