کد خبر: 792751 A

در عصر تکنولوژی و با توجه به گسترش و نفوذ روز افزون اینترنت در سطح کشور، خدماتی که در بستر اینترنت ارائه میشوند بیش از پیش مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند.

ایلنا؛ سایت ایران استخدام (Www.IranEstekhdam.IR) به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی استخدام  بانک ها و شرکتهای و کسب و کارهای خصوصی و سازمانهای دولتی می باشد  و طی 8 سال متمادی توانسته است قوی ترین نقطه اتصال کارجویان و کارفرمایان سراسر کشور در بستر آگهی‌های استخدامی باشد.

با توجه به اینکه سایت ایران استخدام مرجع مشترک اکثر کارجویان جهت دریافت آگهی استخدام تهران و سایر استانهای کشورمی باشد، بستر بسیار مناسبی برای کارفرمایان گرامی جهت ثبت آگهی استخدام خود با کاراترین و به صرفه ترین روش ممکن است.

مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:

1- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری.

2- انتشار آگهی استخدامی در شبکه های مجازی متعلق به ایران استخدام با جامعه آماری بیش  از یک میلیون نفر.

3- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام.

4- ارسال آگهی استخدامی از طریق ایمیل و پیامک به کارجویان مورد هدف از طریق دیتابیس کارجویان عضو شده در سایت ایران استخدام.

5- انتشار آگهی استخدامی در اپلیکیشن ایران استخدام با بیش از 100 هزار نصب فعال.

*با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود.

* ایران استخدام مفتخر به جلب اعتماد کارفرمایان شرکت‌ها و مؤسسات مهم و برتر ایران، طی ۸ سال متمادی می‌باشد؛ پشتیبانان تلفنی واحد درج آگهی سایت ایران استخدام مشاور کارفرمایان گرامی سراسر کشور در رابطه با ثبت آگهی استخدامی جهت جذب نیرو هستند، برای مشاوره رایگان جهت جذب نیروی کار خود و درج آگهی استخدام به سایت ایران استخدام مراجعه نمائید و یا با شماره تلفن ۰۴۱۴۲۲۷۳۶۷۳ تماس حاصل کنید.

استخدام درج آگهی استخدام آگهی استخدام بانک ها انتشار آگهی استخدام ایران استخدام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر