کد خبر: 792482 A

هر روز مدیران سازمان‌ها و کسب‌وکارها در طی روند کاری خود با چالش‌های پیچیده‌تر و متنوع‌تری روبرو می‌شوند. برای غلبه بر این چالش‌ها ضروریست که متناسب با رشد پیچیدگی‌های دنیای امروز مهارت‌های مدیریتی صاحبان کسب و کار افزایش پیدا کند. دوره‌های کاربردی MBA و DBA (یکساله) در سطح دنیا برای پاسخ به این نیاز طراحی و توسعه پیدا کرده‌اند.

به منظور ارتقاء توانمندی‌های تخصصی و حرفه‌ای مدیران و کارشناسان شرکت­‌ها و سازمان‌­ها و توسعه ارتباط بخش صنعت با دانشگاه، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بعنوان مهم ترین و معتبرترین مرکز آموزش مدیریت کشور اقدام به برگزاری دوره‌های کاربردی و مهارتی MBA و DBA (یکساله)  نموده است.

مهمترین هدف دوره های آموزش کاربردی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بکارگیری اساتید مجربی است که علاوه بر سوابق علمی مشخص، سوابق اجرایی و مشاوره ای دارند. این دوره ها با هدف آماده سازی هرچه بیشتر مدیران و کارکنان سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی طراحی شده و تلاشی است برای تجهیز این افراد با انواع ابزارهایی مدیریتی که یک فرد بدان نیاز دارد.

شایان ‌ذکر است که به دانشپذیران در پایان این دوره ها، گواهینامه‌ای معتبر از دانشکده مدیریت اعطا می گردد. علاقه مندان می توانند جهت تعیین وقت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر به سایت fmut.ir  مراجعه نموده و یا با تلفن های 88339657 الی 59 تماس حاصل فرمایند.

تلفن دانشگاه تهران رشد کسب و کار مدیریت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر