کد خبر: 791979 A

استارت‌آپ دانش بنیان فن افزار دانش، تولیدکننده نرم‌افزار کلینیک مجازی با نام "ویکلینیک" امسال برای اولین بار در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور یافت تا از محصول و خدمت جدید خود "پرونده الکترونیک ویکلینیک" رونمایی کند.

ایلنا؛ فرآیند فعالیت و تولید این محصول از سال 1395 توسط جمعی از متخصصان برنامه‌نویسی و IT و زیرنظر گروهی از پزشکان متخصص کشور، استارت خورده و تا به امروز توانسته رشد چشمگیری در ارائه راهکار و یکپارچگی سیستم مدیریت مطب، حسابداری مطب، مدیریت پرونده‌های الکترونیکی بیماران و ساماندهی نوبت‌دهی آنلاین بیماران داشته باشد.

"ویکلینیک" سامانه‌ای تحت وب بوده و با قابلیت دسترسی آسان و سهولت در استفاده، موجبات رضایت کاربران را فراهم نموده است. ویکلینیک مستقیم به مطب پزشک متصل است و بهره‌برداری از آن بدون واسطه، توسط منشی مطب صورت می‌گیرد و نوبت‌هایی که رزرو می‌شود برای ایشان قابل مشاهده و مدیریت می ‌باشد. بنابراین کاربران با خیال راحت نوبت خود را رزرو می‌کنند.

مدیر ملی پرونده الکترونیک سلامت، حمیدرضا صفی خانی در حاشیه نمایشگاه الکامپ اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که وزارت بهداشت و درمان مکلف شده، راه‌اندازی پرونده الکترونیک سلامت برای تمام مردم کشور است. پرونده الکترونیک سلامت درگاهی است که مردم می‌توانند با ثبت اطلاعات در آن از سطوح مختلف خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار شوند.

صفی خانی با تاکید بر اینکه اطلاعات در پرونده الکترونیک سلامت کاملا محرمانه است، افزود: اطلاعات سلامت مردم تنها در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد و برای سایرین قابل دسترسی نیست و با توجه به اینکه پرونده الکترونیک سلامت زمینه‌ساز برقراری عدالت در حوزه سلامت بین مردم در اقشار مختلف است، در همین راستا سامانه ویکلینیک با ارائه سیستم مدیریت مطب و صفحه پرونده الکترونیک سلامت، قدم بزرگی در کمک به پیشرفت این پروژه بزرگ وزارت بهداشت و درمان برداشته است.

IMG_7926 (1)

حضور در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ دستاوردهای بسیار مطلوبی را به همراه داشت، من جمله: معرفی هر چه بیشتر شرکت و خدمات آن به بازدیدکنندگان نمایشگاه، فراهم شدن بستر آشنایی و همکاری با شرکت‌های فعال در حوزه سلامت، توریسم سلامت و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه IT   و سلامت، امکان تبادل نظر با گروهی از جامعه پزشکان حاضر در نمایشگاه و ایجاد کانال‌های ارتباطی موثر بین حوزه سلامت و IT جهت ارائه هر چه مفیدتر و مناسب‌تر خدمت به گروه‌های هدف.

مشاهده پزشکان ویکلینیک

نوبت‌دهی آنلاین ویکلینیک سامانه ویکلینیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر