کد خبر: 791496 A

یادگیری زبان برای تبادل دیدگاه ها و نظارت ضروری می باشد و زبان انگلیسی یکی از زبان های پر کاربرد در دنیا است. گرفتن یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی همانند آیلتس فواید بسیار زیادی دارد.

ایلنا؛ شما می توانید با گرفتن امتیاز بالا در آزمون آیلتس به ادامه تحصیل در بسیاری از مراکز آموزشی دنیا بپردازید و یا به قصد کار به کشورهای انگلیسی زبان گوناگون سفر کنید، زیرا نمرات آزمون آیلتس مورد تایید بسیاری از مراکز بین المللی می باشد. برای اینکه بتوانید در مدت زمان معینی بهترین امتیاز را در آزمون آیلتس کسب کنید، لازم است که از دانش و تجربه یک معلم خصوصی آیلتس در تهران یا شهرستان بهره مند گردید.

آزمون آیلتس مخفف International English language testing system می باشد و سالانه در مراکز بسیاری در سراسر دنیا برگزار می گردد. میلیون ها نفر به طور سالانه در این آزمون بین المللی زبان انگلیسی شرکت می کنند. فواید آیلتس نه تنها شامل ایجاد فرصت های بیشتر برای سفر کردن و آشنا شدن با فرهنگ ها و افراد گوناگون است، بلکه موجب ایجاد فرصت های کاری بسیار مهمی نیز می گردد که می تواند تاثیرات خوب زیادی در زندگی شما بگذارد.

اما آزمون آیلتس چیست و دلیل های اصلی که زبان آموزان و علاقه مندان در آن شرکت می کنند شامل چه چیز هایی می باشد؟ آیلتس یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که به متقاضیان کمک می کند بتوانند در کشور های انگلیسی زبان به ادامه تحصیل و کار مشغول شوند. اما نیاز است که شرکت کنندگان بتوانند امتیاز قابل قبولی را در این آزمون بین المللی کسب کنند. همچنین برای صدور روادید نیز گرفتن امتیاز بالا در این آزمون لازم می باشد و نمرات مورد نیاز توسط مراکز گوناگون مشخص می گردد.

در آزمون بین المللی آیلتس، 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن (ریدینگ)، نوشتن (رایتینگ)، صحبت کردن (اسپیکینگ) و گوش دادن (لیسنینگ) مورد ارزیابی قرار می گیرد. اما شرکت در آزمون آیلتس چه فوایدی دارد؟ شاید با خود فکر کرده باشید که اگر بتوانید نمره 8 یا 9 را در آزمون آیلتس کسب کنید، برای شما چه سودی خواهد داشت.

باید گفت که هر چه امتیاز آیلتس شما بیشتر باشد، فرصت های بیشتری برای شما وجود خواهد داشت. برای اینکه بتوانید در مدت زمان کمی بهترین نتیجه را در آزمون بین المللی آیلتس کسب کنید، شرکت در دوره های آیلتس آموزش زبان دایلو که جزء بهترین دوره های آموزش آیلتس می باشد توصیه می شود. در زیر به برخی از مزیت های گرفتن مدرک آیلتس با امتیاز بالا اشاره می کنیم:

با کسب امتیاز بالا در آزمون بین المللی آیلتس، احتمال گرفتن پذیرش از برترین دانشگاه های دنیا در کشور های کانادا، استرالیا، نیوزلند و غیره برای شما بیشتر می گردد.

سطح مهارت های زبان انگلیسی شما به صورت استاندارد مورد سنجش قرار می گیرد. شاید که شما از دوستان خود شنیده باشید که شما به خوبی به زبان انگلیسی صحبت می کنید و یا سوالات آزمون هایی که به زبان انگلیسی می باشد را به طور صحیح پاسخ می دهید. اما آیا سطح دقیق زبان انگلیسی خود را می دانید؟ هنگامی که شما در آزمون آیلتس شرکت می کنید، مهارت های زبان انگلیسی شما بر اساس استاندارد های جهانی مورد سنجش قرار می گیرد.

شما یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی دریافت خواهید کرد که در سراسر دنیا مورد تایید می باشد. با شرکت در آزمون آیلتس، شما یک گزارش نمرات دریافت خواهید کرد که مورد تایید هزاران مرکز در سراسر دنیا است که شامل شرکت ها، دانشگاه ها و موسسات گوناگون می باشد.

شما مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت خواهید کرد. برخی از داوطلبین اغلب تمرکز خود را بر روی مهارت های به خصوصی از زبان انگلیسی قرار می دهند. هنگامی که شما در آزمون آیلتس شرکت می کنید، هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شما (لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ) مورد سنجش قرار می گیرد، پس نیاز است که هر یک از این مهارت ها را به خوبی تمرین کنید تا بتوانید امتیاز کل آیلتس خود را افزایش دهید.

دانش زبان انگلیسی در ارتباط با نیاز های شما ارتقاء پیدا خواهد کرد. اگر که شما در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید، شما بیشتر با نوع زبانی که برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ها مورد نیاز است آشنا خواهید شد.

شما انگیزه بیشتری برای تحصیل کردن به دست خواهید آورد، زیرا هدف خود را بسیار دقیق تر درک خواهید کرد. اگر که شما هدف و برنامه مشخصی نداشته باشید، شاید کار آسانی باشد که درس خواندن را به روز دیگری موکول کنید. شرکت در آزمون آیلتس به شما این انگیزه را خواهد بخشید که به صورت کوشا تر مطالعه و تحصیل کنید و زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

امتیازاتی که کلیه شرکت کنندگان آزمون آیلتس کسب می کنند، به طور دقیق سطح زبان انگلیسی آن ها را مشخص می کند. ممتحنین آزمون بین المللی آیلتس اطمینان حاصل می کنند که ارزیابی آزمون دهندگان به صورت دقیق صورت گیرد واین کار را با دنبال کردن معیار های تعیین شده به خصوصی انجام می دهند. این به معنای این است که نمره آیلتس شما به شکل دقیقی، سطح زبان انگلیسی شما را نشان می دهد.

امتیازدهی در آزمون آیلتس از 9 نمره صورت می گیرد و بیشتر مراکز، کسب امتیاز بالای 6 را لازم می دانند. برای اینکه بتوانید در این آزمون بین المللی امتیاز بالایی کسب کنید، بهتر است در کنار مطالعات خود، از تجربه و آموزش یک مدرس آیلتس با تجربه نیز استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان مشخصی، مدرک آیلتس خود را با امتیاز بالا کسب کنید.

آزمون آیلتس معلم خصوصی آیلتس در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر