کد خبر: 790850 A

برخی از وبلاگ ها به دلایل ایجاد محدودیت های امنیتی ابزار وبلاگ برخی از سایت ها را نشان نمی دهند همچنین برخی از سایت ها نیز که اقدام به تولید کد برای ابزار می کنند از بعضی از سایت های ایجاد کننده ی وبلاگ پشتیبانی نمی کنند بنابراین این محدودیت ها باعث می شود که اگر شما کدی را وارد می کنید ابزار در وبلاگ دیده نشوند.

ایلنا؛ ابزار وبلاگ امروزه در میان وبلاگ نویسان و یا طراحان سایت بسیار کاربرد گسترده ای دارد و افراد برای جذب بازدید کننده ی بیشتر سعی می کنند به وبلاگ خود با استفاده از این ابزار طرح زیبایی بدهند تا برای بازدید کننده جذابیت داشته باشد. یکی دیگر از راه های افزایش بازدید امروزه خرید و استفاده از بک لینک است.

چگونگی استفاده ی مناسب از ابزار وبلاگ

در وب سایت های موجود در اینترنت می توان کد های مربوط به ابزار وبلاگ را یافت و آن ها را در وبلاگ قرار داد، شما می توانید کد های مربوط به ابزار را در محل مورد نیاز از قالب سایت و یا وبلاگ خود قرار دارد اما این در حالتی است که شما با برنامه نویسی آشنایی دارید و اگر که شما آشنایی زیادی با برنامه نویسی ندارید می توانید این کدها را در محل مخصوص درج کدهای جانبی قرار دهید.

برخی از وبلاگ ها به دلایل ایجاد محدودیت های امنیتی ابزار وبلاگ برخی از سایت ها را نشان نمی دهند همچنین برخی از سایت ها نیز که اقدام به تولید کد برای ابزار می کنند از بعضی از سایت های ایجاد کننده ی وبلاگ پشتیبانی نمی کنند بنابراین این محدودیت ها باعث می شود که اگر شما کدی را وارد می کنید ابزار در وبلاگ دیده نشوند.

از دلایل دیگر که ابزار وبلاگ در صفحه ی نمایش نشان داده نمی شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کد ابزار وبلاگ در محل مناسب خود در قالب سایت و یا قالب وبلاگ قرار نگرفته است.
  • کد قالب شما دچار اشکال است.
  • وجود چندین ابزار در وبلاگ باعث ایجاد اختلال می شود.

راه حل این موارد این است که برای وبلاگ و یا وب سایت خود از کد های قالب معتبر استفاده کنید و سپس کد ابزار وبلاگ را در محل خود در قالب وبلاگ و یا سایت قرار دهید.

گاهی نیز پس از درج کد های ابزار وبلاگ در کد قالب وب سایت و یا وبلاگ، ابزار نمایش داده می شوند ولی قالب از نظر ظاهری دچار مشکل می شود، برای رفع چنین مشکلی باید با پشتیبانی وبلاگ و یا سایت خود تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که بتوانید این موضوع را حل کنید و همچنین لازم به ذکر است که قرار دادن چندین کد ابزار وبلاگ نیز می تواند شما را با مشکلات این چنینی رو به رو کند.

به کار بردن چندین ابزار وبلاگ در وبلاگ و یا وب سایت به طور معمول نباید باعث به وجود آمدن مشکلی شود اما گاهی استفاده و به کار بردن چندین کد ابزار وبلاگ در وب سایت و یا وبلاگ می تواند باعث شود که ابزار های قبلی شما از کار بیافتد، لازم به ذکر است که از به کار بردن تعداد اضافی از ابزار خودداری کنید زیرا علاوه بر این مشکلات باعث کند شدن وبلاگ و یا وب سایت شما می شود.

از جمله ابزار وبلاگ پر کاربرد عبارتند از: ابزار تبدیل تاریخ ، ابزار اوقات شرعی ، جلوگیری از راست کلیک ، ابزار فرم تماس ، جلوگیری از گرفتن کپی از متن و ابزار مترجم صفحه و ...

ابزار وبلاگ

تاثیر بک لینک در وبلاگ و یا سایت

نظرات بسیار ضد و نقیضی در ارتباط با بک لینک وجود دارد و برخی ادعا می کنند خرید بک لینک کاری اشتباه می باشد و چندان مناسب نیست، خرید بک لینک و یا لینک سازی از سایت دیگر باعث می شود تا شخصی در سایت دیگر اگر به متن و یا عکسی کلیک کند به صورت خودکار وارد سایت شما شود و بنابراین باعث می شود تا آمار بازدید از سایت شما به صورت خود به خودی بیشتر شود.

به طور حتمی ابزار بک لینک می تواند جایگاه وب سایت و یا وبلاگ شما را در گوگل بهبود و اعتبار بخشد ولی برای خرید بک لینک حتما باید به این موضوع دقت کنید که باید استاندارد ها و استراتژی های مربوط به گوگل در رابطه با بک لینک بدانید و با آن آشنا باشید زیرا اشتباه در این کار می تواند نتیجه ای کاملا عکس بدهد و حتی منجر به جریمه شدن شما توسط گوگل بشود.

Untitled-4

خرید بک لینک

ابزار وبلاگ تبدیل تاریخ خرید بک لینک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر