کد خبر: 790332 A

آرایشگاه اینترنتی کلون یک برند خدماتی در حوزه زیبایی خانم ها و زیرمجموعه شرکت «کلون تجارت پیشگام» است. کلون در زمینه ارائه خدمات آرایشی و زیبایی بانوان فعالیت می کند.

به گزارش ایلنا، حساسیت در انتخاب متخصصین آرایشی، نوع متفاوت ارائه خدمات و دغدغه رفتاری از همان ابتدای کار در کنار دریافتِ مجموعه کاملی از خدمات آرایشی و زیبایی بانوان برای کلون اهمیت داشته است.

در واقع مجموعه کلون با نشانه گیری نوآوری در نحوه ارائه خدمات و مدیریت ارائه این خدمات، همواره به دنبال فراهم کردن آرامش و امنیتی ویژه برای مخاطبان خود بوده است.

آرایشگاه اینترنتی کلون چیست؟!

آرایشگاه اینترنتی کلون که از بهمن ماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است، طیف گسترده ای از خدمات زیبایی را در زمان و مکان دلخواه به بانوان ارائه می کند. مشتریانِ کلون با ثبت نشانی، انتخاب سرویس زیبایی، زمان و آرایشگرِ دلخواهِ خود به شش حوزه مو، ناخن، صورت، اپیلاسیون، ماساژ و کودک دسترسی خواهند داشت. ثبت سفارش با عضویت در وبسایت یا اپلیکیشن کلون، دسترسی آسان و سریع به خدمات را در یک بستر تعاملی فراهم کرده است.

هزینه ارائه خدمات، وابسته به سرویس انتخابی و عرف سالن های آرایشی تعیین می شود؛ و مشتریان می توانند در کنار آسایش و راحتی دریافت خدماتِ کلون در منزل خود، در مقایسه با خدمات مشابه، آرامش بیشتری تجربه کنند. گروه اجرایی کلون به مدیریت ایمان مخلصی با تحصیلات دکترای کارآفرینی (گرایش کسب و کار)، برای تسهیل ارائه خدمات در منزل مشتریان به صورت مستمر برنامه ریزی کرده و با دریافت بازخوردها از مشتریان و سرویس کارها، مدیریت کسب و کار را بهبود می بخشد.

آرایشگاه اینترنتی چیست؟!

وقتی این عبارتِ «آرایشگاه اینترنتی» را می بینید، شاید پیش خودتان فکر کنید: «اصلا آرایشگاه اینترنتی چه جور چیزی می تونه باشه؟!». آرایشگاه اینترنتی، یک آرایشگاه کامل است. یعنی هر آنچه که کلمه آرایشگاه به یاد شما می آورد را به آرایشگاه اینترنتی هم می توانید نسبت دهید! البته تفاوت های مهمی هم هست! آرایشگاه اینترنتی خودش را به یک مکان فیزیکی محدود نکرده است.

یعنی وقتی شما در ویترین آرایشگاه اینترنتی خدمات مورد نیاز خودتان را پیدا می کنید، قرار نیست برای دریافت آن خدمات فاصله ای را تا مکان آرایشگاه طی کنید؛ راستش را بخواهید نحوه ثبت سفارش در یک آرایشگاه اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری ندارد. می پرسید پس چه طور؟! وقتی سفارش شما ثبت شد، آرایشگر به همراه تمامی تجهیزات لازم سفارشتان در مکانی که شما دوست داشته باشید، حاضر می شود.

دوست دارید یک مثال ساده برایتان بزنیم؟! تصور کنید که برای آخر هفته قرار است یک مهمانی دورهمی با دوستان دوره دانشجویی تان داشته باشید. امروز سه شنبه است و شما دارید در یک آرایشگاه اینترنتی که عضو آن شده اید (مثل همین کلونِ خودمان) چرخ می زنید. چشمتان می افتد به آرایش.

روی کلمه ثبت سفارش کلیک می کنید، زمان را برای روز پنج شنبه ساعت ۵ عصر انتخاب می کنید. آرایشگر دلخواهتان را هم از میان تمام آرایشگرانی که به شما پیشنهاد شده است، انتخاب می کنید. ثبت نهایی سفارش را انجام می دهید و بی هیچ کم و کاستی ساعت پنج عصر روز پنج شنبه آرایشگاه اینترنتی کلون زنگ خانه شما را به صدا در می آورد.

چه طور وارد آرایشگاه اینترنتی کلون شویم؟!

برای ورود به دنیای کلون، شما باید روی وبسایت یا اپلیکیشن کلون ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام سه قسمت اطلاعات فردی و تماس، آدرس پستی و حساب کاربری برای شما باز می شود. اطلاعات کامل و دقیق شما به کلون برای خدمات رسانی بهتر کمک می کند. یادتان باشد در قسمت آدرس پستی شما باید نشانی دقیق محلی که تمایل دارید سرویس زیبایی خود را در آنجا انجام دهید (منزل یا محل کار) وارد کنید؛ هرچند بعدا هم می توانید این نشانی را تغییر دهید.

بعد از اینکه یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کردید، مرحله ثبت نام شما تمام می شود و همکاران آرایشگاه اینترنتی کلون با شما تماس می گیرند. پس از ثبت نام هر فرد حقیقی در وبسایت، کلون برای تشخیص جنسیت واقعی و هویت حقیقی با مشتری تماس خواهد گرفت. آدرس ثبت شده شما هم توسط مدیر سایت در نقشه گوگل بررسی می‌شود. اگر هیچ مشکلی در کار نبود، شما می توانید به راحتی شروع به سفارش خدمات زیبایی کنید.

برای ثبت سفارش در وبسایت کلون، ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و بعد از آن شاخه اصلی سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید (انتخاب از میان گزینه های مو، صورت، ناخن، اپیلاسیون، کودک، مجموعه عروس و ماساژ). به طور مثال اگر سفارش اکستنشن مو دارید، ابتدا باید به صفحه مو وارد شوید. در صفحه بعدی زیرسرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور مثال بعد از ورود به صفحه مو حالا باید روی اکستنشن مو کلیک کنید.

در صفحه بعدی نوع سرویس خود را با توجه به قیمت و مدت زمان انجام کار انتخاب کرده و روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید. در صفحه بعدی شما باید زمان انجام خدمات آرایشی خود را انتخاب کنید. ابتدا روز و سپس ساعت مورد نظر دریافت خدمات را انتخاب کرده و روی ثبت زمان کلیک کنید. حالا نوبت به انتخاب سرویس کار (آرایشگر مربوط به سرویس انتخابی شما) رسیده است.

با انتخاب آرایشگر دلخواهتان و کلیک روی ثبت سفارش، کار ثبت سفارش شما به پایان می رسد. یادتان باشد در صورت تمایل به ثبت سفارش در اپلیکیشن کلون، پس از ورود به برنامه نیازی به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نیست. چراکه وقتی برای اولین بار در اپلیکیشن وارد شده اید، اطلاعاتتان را تکمیل کرده اید و این اطلاعات در حافظه برنامه شما وجود دارد. بنابراین به راحتی سرویس مورد نظر را انتخاب کرده و مراحل ثبت سفارش در وبسایت را دنبال کنید.

کلون آرایشگاه اینترنتی کلون اپلیکیشن کلون وبسایت کلون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر