کد خبر: 789511 A

دستمال کاغذی سفارشی نیز ماهیتی مانند دستمال کاغذی تبلیغاتی دارد به این معنی که نام تجاری و آرم شرکت ها و کسب و کارهای مختلف به صورت سفارشی بر روی جعبه ی دستمال کاغذی و همچنین برگ های دستمال کاغذی چاپ می شوند.

ایلنا؛ دستمال کاغذی از  جمله کالاهای بهداشتی است که کاربرد عمومی دارد. انواع مختلف این دستمال ها شامل دستمال توالت، دستمال حوله ای، دستمال رستورانی و … هستند. جهت تولید انواع مختلف دستمال کاغذی باید استانداردهای خاصی رعایت شوند. هدف این استانداردها تعیین شاخصه ها، جنبه های بهداشتی و مرتبط با سلامت، رعایت مسائل محیط زیستی، کیفیت محصولات، بسته بندی مناسب و به طور کلی ارائه ی کالایی با کیفیت و در شان مشتری است. " Tissue "

دستمال کاغذی است که از الیاف سلولزی سفید رنگی تولید می شود. دستمال کاغذی اصطلاحا باید" کرپ شده " باشد یعنی  در سطح آن دارای چین خوردگی هایی وجود داشته باشد تا سطح تماس و میزان جذب آب را افزایش دهد، به گونه ای که پس از پاک کردن دست یا صورت مرطوب پس از دقایقی حالت اولیه خودش را به دست آورد. اگر دستمال کاغذی  پس از تماس با رطوبت گلوله گلوله شود یا حالت پودری پیدا کند احتمالا در ترکیبات آن مواد شیمیایی بسیاری وجود دارد.

یک دستمال کاغذی مرغوب باید دارای سطح صاف و تمیزی باشد به گونه ای که رنگ آن به صورت یکنواخت سفید باشد و بر روی آن تکه های نازک چوب و مواد ناخالص وجود نداشته باشد. دستمال کاغذی جزو محصولاتی می باشد که در پنجاه سال گذشته بسیار مقبولیت یافته است.

علت این امر را می توان در مواردی چون یک بار مصرف بودن آن و مناسب بودن برای مصارف بهداشتی و سلامتی و همچنین ارزان قیمت بودنش جست و جو کرد.  از این رو کارخانه های تولیدی بسیاری در این راستا تاسیس شده اند و در حال رقابت با یکدیگر می باشند. این محصول با کیفیت های متنوعی در بازار عرضه می شود و به خاطر ارتباط تنگاتنگ آن با مسائل مربوط به سلامت لذا آگاهی از

از مشخصه های استاندارد و با کیفیت این محصول برای هر خانواده ضروری است.

همچنین پیشنهاد می شود که زنان جامعه نسبت به کسب این آگاهی ها پیشگام تر باشند زیرا بیش از گذشته با این محصولات بهداشتی سر و کار دارند و مسلما انتخاب محصولات مرغوب و با کیفیت در زمینه ی بهداشت و سلامت از بیماری ها و عفونت های ناشی از این محصولات جلوگیری می کند.  

دستمال کاغذی تبلیغاتی

در دنیای امروز تبلیغات به یک مساله ی ضروری برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است. تبلیغات اگر به درستی و با اصول تعریف شده برایش انجام گیرد می تواند بیش ترین تاثیر را در مطرح کردن یک برند یا محصول ایجاد کند. تبلیغات تاثیر گذار ملزم صرف هزینه است. اما این هزینه در مقابل سودی که در نتیجه ی تبلیغات به دست می آید، ناچیز است.

ابزارهای بسیاری برای تبلیغات وجود دارد. تبلیغات چاپی، تبلیغات شفاهی ، تبلیغات چریکی، تبلیغات آنلاین و ... همه جزو این روش ها می باشند. تبلیغات چاپی جزو یکی از محرک ترین روش های بازاریابی است. در این روش مخاطبان مورد هدف کاملا قادر به لمس کردن کالای مورد تبلیغ در قالب بسته بندی، پوستر و... هستند.

این شیوه باید به گونه ای به کار گرفته شود که همواره در معرض دید مخاطب قرار گیرد. پس چاپ این تبلیغات بر روی کالاهای پر استفاده ی مردم مثل بسته های دستمال کاغذی می تواند بسیار مفید باشد از این رو دستمال کاغذی به یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات تبدیل شده است و کسب و کارهای مختلف با علم اینکه این کالا جزو کالاهای ضروری مورد استفاده ی عموم می باشد، از آن برای مطرح کردن یا  برجسته ساختن برند خود نیز استفاده می کنند زیرا می دانند با این کار برندشان بیشتر در معرض دید مردم قرار دارد.

دستمال کاغذی سفارشی نیز ماهیتی مانند دستمال کاغذی تبلیغاتی دارد به این معنی که نام تجاری و آرم شرکت ها و کسب و کارهای مختلف به صورت سفارشی بر روی جعبه ی دستمال کاغذی و همچنین برگ های دستمال کاغذی چاپ می شوند. مانند آرم شرکت های هواپیمایی یا خودرو سازی که پکیج های دستمال کاغذی را در کنار سایر خدماتی که ارائه می کنند، در اختیار مشتریانشان قرار می دهند.   

دستمال کاغذی رستورانی

دستمال کاغذی رستورانی نیز از انواع دیگر خانواده ی این محصولات کاغذی محسوب می شود که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع دستمال ها نیز علاوه بر جنبه های تبلیغاتی و بازاریابی که در بخش پیشین در مورد آنها صحبت کردیم به یکی از ابزارهای سفره آرایی و میز آرایی نیز تبدیل شده اند و در هتل ها و رستوران ها بسیار به کار گرفته می شوند و مدل های متنوعی برای پرزنت آنها روی میز وجود دارد. اندازه ی یک دستمال رستورانی استاندارد بین 25 تا 40 سانتی متر است و معمولا با چند تا روی میز و کنار بشقاب قرار می گیرد. از آنجایی که در دنیای مدرن امروز روابط اجتماعی یکی از شروط پیشرفت در زمینه های مختلف از جمله در مناسب های کاری و تجاری است بنابراین رعایت استانداردهای مربوط به ادب و نزاکت اجتماعی مانند شیوه ی درست گفت و گو و ارتباط کلامی، راه رفتن و حتی غذا خوردن یک مساله ی مهم تلقی می شود. پس آداب غذا خوردن نیز در همه ی روابط فردی و اجتماعی مورد اهمیت قرار دارد و همواره قضاوت می شود.

یکی از این آداب، استفاده ی صحیح از دستمال در حین غذا خوردن است. دستمال های مورد استفاده در رستوران ها که به آنها "دستمال رستورانی" یا " دستمال سفره" گفته می شود پیش از آغاز به صرف غذا باید روی پاها و زانوها قرار گیرد و تا پایان غذا برداشته نشود. از این دستمال ها برای پاک کردن دهان به صورت مختصر و انگشتان دست استفاده می گردد و اصلا  از آن برای پاک کردن صورت و یا پیشانی نباید استفاده شود.

در صورتی که قصد دارید صندلی خود را به مدت کوتاهی ترک کنید باید دستمال رستورانی را روی صندلی خود قرار دهید تا پیشخدمت متوجه بازگشت شما باشد. پس از صرف غذا باید دستمال را به صورت مرتب روی میز و در سمت راست بشقاب قرار دهید و به هیچ وجه به صورت مچاله شده در بشقاب خود قرار ندهید.

 

دستمال کاغذی دستمال سفارشی دستمال رستورانی دستمال سفره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر