کد خبر: 788507 A

تفریحات آبی کیش ، در بین تمامی جزایر و بنادر ایران بیشترین طرفداران و بازدید کنندگان را دارد. علت آن را باید در آب بسیار شفاف دریا دید جوری که به راحتی کف دریا را می بینید و دیگر تفریحات آبی کیش که از به روزترین و مدرن ترین دستگاه ها و لوازم برای جذب مخاطبین استفاده می نماید .

ایلنا، تفریحات آبی کیش ، در بین تمامی جزایر و بنادر ایران بیشترین طرفداران و بازدید کنندگان را دارد. علت آن را باید در آب بسیار شفاف دریا دید جوری که به راحتی کف دریا را می بینید و دیگر تفریحات آبی کیش که از به روزترین و مدرن ترین دستگاه ها و لوازم برای جذب مخاطبین استفاده می نماید.

باشگاه ها در طول ساحل های گوناگون جزیره با مدرن ترین و بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها و وسایل همیشه انتظار شما را می کشند . اگر اولین باری ست که به کیش سفر می کنید ، آفر تور کیش سفر باتو مناسب ترین گزینه برای  راهنمایی شما در انتخاب بهترین های تفریحات می باشد . یک بار و تنها یک بار کافی ست که شما به این تفریحات بروید و تا آخر عمر، شیفته زیبایی و لذت بازیهای آبی نشوید . حتی شما می توانید به سایت های مربوطه مراجعه نموده و ضمن تهیه بلیط ، از تخفیفات بسیار زیاد آن هم بهره مند شوید . اما اگر به سرتان زده که از تفریحات آبی لذت ببرید، یقین بدانید که بهترین و مهیا ترین امکانات در کنار دریایی به شدت پاک و زیبا در کیش، بهترین گزینه ای ست که می توانید داشته باشید. این را کسانی بهتر می دانند که حداقل یک بار از تفریحات آبی کیش لذت برده باشند .

تفریحات آبی کیش آنقدر زیاد است که نمی توان ، همه ی آن را در چند خط و صفحه بیان کرد و حتما ً باید خودتان آنها را به چشم ببینید تا از لذات آن بهره مند شوید. اما در اینجا ما به برخی از به روزترین تفریحات آبی کیش نگاهی گذرا می اندازیم، تا شما را با این تفریحات بسیار پر هیجان و لذت آشنا کنیم:

اسکی روی آب یکی از جذابترین بازی های نفریحات:

انواع جت اسکی در کیش وجود دارد . شایان ذکر است که اگر فرصت کافی دارید ما به شما این توصیه را می کنیم که حداقل تا دو روز وقت را تنها برای تفریحات آبی اختصاص دهید. اما در مورد جت اسکی باید گفت که از ساده ترین نوع آن که همان کشیده شدن توسط قایق موتوری بعد از اینکه به آن محکم نگه داشته شدید تا گونه های دیگر وجود دارد .

جت اسکی از انواع تفریحات آبی کیش

نوع دیگری از جت اسکی، که کابل اسکی است به این صورت است که فرد کابلی را نگه می دارد که به تاج برج دریایی اتصال داده شده است . با تحرک قلاب که وسط دو برج قرار دارد ، جت اسکی شروع به حرکت می نماید . در این روش حتی از پاراگلایدر برای اسکی روی آب نیز بهره برده می شود. در این کلاب تفریحات آبی کیش ، امکان خدمات به 12 نفر به طور یکباره و با سرعتی بین حدود 30 تا 60 کیلومتر در ساعت وجود دارد. این کلاب جنب اسکله تفریحی بزرگ جزیره کیش و محل شنای آقایان واقع شده است .

شناور آکواریوم:

تفریحات آبی  آنقدر زیادند که انتخاب چند نمونه محدود از آنها بسیار سخت است! در شناور آکواریوم شما یک رویا را تجربه می کنید . در شناور آکواریوم، شما سوار زیردریایی مخصوصی می شوید و شما را به اعماق آب می فرستند . تمام اقدامات کنترلی و نظارتی و ایمنی درباره ی زیردریایی لحاظ شده است. وقتی به اندازه کافی به عمق آب رفتید، شاهد زیباترین و رویایی ترین صحنه عمرتان خواهید بود. سکوتی همراه با کمی استرس تمام وجودتان را فرا می گیرد و شما به تماشای آب های زیبای دریا و آبزیان نادر خلیج فارس می نشینید. شناور آکواریوم به جد، امکان این رویا را تحقق بخشیده که شما مانند یک آبزی زیر دریا به تماشای دریا و اعماق آن و آبزیان نادر این خلیج سراسر راز و رمز بنشینید. شناور آکواریوم شما را سه متر زیر آب می برد و مدتی مناسب برای دیدن صحنه هایی سراسر لذت و زیبایی در اختیار شما می گذارد.

چتر پاراسل:

چتر پاراسل دو حس متضاد شما را با هم بر می انگیزد : آرامش و هیجان. آرامشی ناشی از پرواز و هیجانی ناشی از حرکت روی آبهای نیلگون خلیج با سرعت متناسب. به نوعی این بازی، نوعی چتربازی روی دریاست . شما به قایقی متصل می شوید که در درون آن چتری تعبیه شده است و شما اتصالات لازم چتر را بر روی اندام خود می بندید. قایق شروع به حرکت می کند تا جایی که سرعت بالایی می گیرد و شما به آرامی به سمت آسمان بلند می شوید . البته می توانید از اپراتور دستگاه بخواهید تا ارتفاع را تا حدی کم کند که قسمتی از اندام شما در آب باشد و قایق نیز به حرکت خود ادامه دهد.

اما به هر حال در اینجا به صورت فهرست وار به چند نوع دیگر از امکانات نیز اشاره می کنیم :

1.      نخستین پارک آبی دریایی غیر مسقف در ایران

2.      قایق سواری

3.      ماهیگیری

4.      شاتل

5.      بنانا

6.      کشتی های تفریحی

7.      فلای بورد

8.      کایت بوردینگ

9.      اسکوتر غواصی

10. پلاژها

11. بیگ بال

12. بادی مارینا

و بسیاری دیگر از انواع بازی ها در تفریحات آبی کیش که مجالی برای توضیح و وصف آن و انتقال حس و حال آن برای مخاطب ، در اینجا وجود ندارد.

بازی بلیط خلیج فارس زیبایی آفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر