کد خبر: 787713 A

از آغاز فعالیت این سایت تلاش کرده ایم با تولید محتوا خوب و کاربردی برای کاربران عزیز فضای قابل قبولی را در سایت ایجاد کنیم.

ایلنا؛ در این مطلب سعی داریم شما را با بخشی از مطالب موضوعی جذاب پرتال دلبرانه آشنا کنیم.

از آغاز فعالیت این سایت تلاش کرده ایم با تولید محتوا خوب و کاربردی برای کاربران عزیز فضای قابل قبولی را در سایت ایجاد کنیم.

امیدواریم که در این امر موفق شده باشیم..

در ادامه به عنوان مثال با چند مطلب از این سایت آشنا خواهید شد.

غم، بخصوص اگر مربوط باشد به دلتنگی یک آدم خاص گاهی بیشتر از حدی است که بتوانی توی دلت نگهشان داری اینجور وقتا دنبال بهانه ای با کسی حرف بزنی ،درد دل کنی با یک دوست و حتی گاهی یک غریبه .

یک عکس پروفایل غمگین  معمولا آینه ای از حالت درونی ما ست ، شادی … غم … عشق … دلتنگی …

این ها را با زبان بی زبانی با عکس های پروفایل مان به آدم های اطرافمان نشان میدهیم تقصیر ما هم نیست ، گناهی نداریم که وسط این عصر تنهایی تکنولوژی افتادیم وسط این دنیا … حالا به هر دلیلی غمگینید … آرزو میکنم غم از دلتان شسته شود مثل غباری که با وزش یک باران تند از روی شیشه شسته میشوند .

حدیث داریم که دنیا گاهی با شماست گاهی بر علیه شماست این که میگم حدیث داریم یعنی از زبون یکی نقل شده که دروغ نمیگه

پس رد خور نداره که روزای شاد تو راهن دوستای عزیزم

بخش دیگر سایت بخش تبریک ها مختلف برای مناسبت های گوناگون است که در ادامه به یک نمونه از این متن ها میپردازیم

تنها یک متن تبریک تولد در قالب اس ام اس یا پیامک تلگرامی به یک دوست ، همکار ، همکلاسی یا حتی قوم و خویش در این دنیای پر از گرفتاری که همه را حسابی فراموشکار کرده است میتواند به تنهایی یک هدیه ارزشند به حساب آید .

همانطور که میدانید یکی از راه ها برای اینکه ثابت کنیم به کسی علاقه داریم و یا به یاد او هستیم به یاد داشتن روز تولد وی هست.

که با ارسال پیام های عاشقانه تبریک تولد و گفتن کلمه تولدت مبارک به دوست یا یکی از نزدیکان مثل پدر ، مادر ، خواهر ، برادر و همسر به همراه گرفتن یک هدیه یا گفتن همین جملات عشق خود را سورپرایز و خوشحال کنیم.

Untitled-4

بخش دیگر این سایت مربوط به بانوان و استفاده از مدل های لباس و مانتو متنوع است با ما همراه باشید

مدل مانتو بلند ها اصولا مانتو های بدرد بخوری هستند .برعکس تصور عمومی که مانتو های کوتاه مانتو های راحت تری هستند به دلایلی که خواهم گفت این نظر برعکس است.

به همین دلیل و بنا به اقبالی که این روز ها از مدل مانتو های بلند در بازار شده است نظر شما به ۷۷ مدل مانتو بلند از یک برند خوب ایرانی جلب میکنم .

این مدل ها هم برای دختر ها با سلیقه دخترانه مناسب است هم برای خانم هایی که دنبال یک مدل مانتوی بلند و شیک برای مجالس و مهمانی ها هستند.

اول این که راحتی فقط این نیست که لباس زیر دست و پا نباشد و برای دوختن آن از حداقل پارچه ممکن استفاده شده باشد.  اگر این طور بود که تی شرت شلوار از همه مدل ها راحت تر است . البته همین طور هم هست : ))

ولی خوب وقتی شما در یک مهمانی یا جمع مختلط دعوت شده اید اتفاقا “راحتی” در “پوشیدگی” بیشتر است .

از این گذشته وقتی شما لباسی را برای پوشیدن در یک جمع انتخاب میکنید طبیعتا توجه به هنجار های آن جمع در مورد پوشش اجتناب ناپذیر است .

همین که مجبور نباشید مدام مانتو تان را دست پایین بکشید که زیادی بالا نرود یا در هنگام نشست و برخواست نگران لباسی که پوشیدید نباشید راحتی است دیگر …

برای مشاهده دیگر مطالب سایت می توانید به آدرس اینترنتی delbaraneh.com مراجعه کنید.

عکس پروفایل غمگین متن تبریک تولد مدل مانتو بلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر