کد خبر: 786461 A

شما بانوان محترم می توانید اکسسوری زنانه مرتبط با ناخن مانند: انواع لاک ناخن براق و مات ، لاک طراحی ناخن ، لاک پاک کن ، ناخن گیر ، سوهان ناخن و بافر ، ست مانیکور و پدیکور و انواع آینه را از فروشگاه اینترنتی ایشومر تهیه نمایید.

ایلنا؛ فروشگاه اینترنتی ایشومر ، فروشگاهی تخصصی است که شما می توانید از میان محصولات موجود در آن ، انواع اکسسوری زنانه مورد نیاز خود را از بهترین و مناسب ترین برندهای داخلی و خارجی ، برای خود و اطرافیان تان انتخاب و خریداری نمایید.

شما بانوان محترم می توانید اکسسوری زنانه مرتبط با ناخن مانند: انواع لاک ناخن براق و مات ، لاک طراحی ناخن ، لاک پاک کن ، ناخن گیر ، سوهان ناخن و بافر ، ست مانیکور و پدیکور و انواع آینه را از فروشگاه اینترنتی ایشومر تهیه نمایید.

امروزه لاک ناخن از اکسسوری زنانه بسیار پرطرف دار و پر مصرف بوده و در صنعت مد و پوشاک بسیار از آن استفاده می شود.

Untitled-2

شما به راحتی می توانید از میان تنوع فراوان انواع لاک ناخن ها در فروشگاه اینترنتی ایشومر ، رنگ های مورد نظر خود را انتخاب و استفاده نمایید.

لازم نیست شما برای زدن لاک ناخن به سالن های آرایش مراجعه نمایید و قیمت گزافی را برای آرایش ناخن های تان پرداخت نمایید، کافیست چند رنگ از لاک ناخن ها را تهیه کرده و در منزل به آرایش ناخن های تان بپردازید.

Untitled-3

در ابتدا لازم است ، برای مرتب کردن ناخن های تان ، دست ها را شسته و ناخن های تان را با ناخن گیر منظم کرده ، سپس با استفاده از سوهان ناخن ، آن ها را سوهان زده و مرتب نمایید ، سپس لاک ناخن انتخابی خود را برداشته و با قلموی سر آن بر روی ناخن ها به آرامی کشیده و اجازه دهید خشک شود ، برای استحکام بیشتر پیشنهاد می شود دو بار لاک ناخن را بر سطح ناخن زده و حداقل بیش از یک هفته لاک ناخن مرتبی را بر سطح ناخن های تان داشته.

برای ایجاد طرح های شیک و زیبا ، کافیست که بعد از زدن لاک با استفاده از لاک طراحی ناخن ، طرح مورد نظر خود را بر روی ناخن تان اجرا کرده و اجازه دهید خشک شود  و یا از ترکیب رنگ های لاک ناخن مات و براق بر روی سطح ناخن های دست تان استفاده نمایید ، روشی بسیار ساده و ارزان که هر خانمی که به زیبایی اهمیت می دهد می تواند از آن استفاده نماید.

 شما می توانید از انواع لاک ناخن اکلیلی که در فروشگاه اینترنتی ایشومر در تنوع رنگی فروان موجود است ، بهترین و مناسب ترین آن ها را انتخاب نموده و رنگ آن را با لباس های مجلسی تان هماهنگ کرده و ظاهری شیک و به روز را تجربه نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایشومر انواع لاک ناخن براق لاک ناخن براق و مات لاک طراحی ناخن لاک پاک کن ناخن گیر سوهان ناخن و بافر ست مانیکور و پدیکور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر