کد خبر: 786217 A

اپلیکیشن های خشکشویی زیادی وجود دارد که شما می‌توانید آنها را نصب کنید.اپلیکیشن خشکشویی واشلین یکی از این برنامه ها است که قابلیت های کاربردی و همچنین ظاهری ساده دارد و می‌تواند در مواقع ضروری کمک حال شما باشد.

ایلنا؛ اپلیکیشن خشکشویی: همه ما در گوشی های موبایلمان از یک سری برنامه هایی استفاده می‌کنیم که مورد نیازمان باشد.

پس سعی‌مان بر این است که همیشه اپلیکیشن های کاربردی را نصب کنیم و از نصب اپلیکیشن هایی که به دردمان نمی‌خورد دوری کنیم.

امروز قصد داریم تا یک اپلیکیشن بسیار سبک و کاربردی را خدمت شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن خشکشویی

اپلیکیشن های خشکشویی زیادی وجود دارد که شما می‌توانید آنها را نصب کنید.اپلیکیشن خشکشویی واشلین یکی از این برنامه ها است که قابلیت های کاربردی و همچنین ظاهری ساده دارد و می‌تواند در مواقع ضروری کمک حال شما باشد.

باهم به برسی اپلیکیشن خشکشویی واش لین می‌پردازیم

مزیت های اپلیکیشن خشکشویی واش لین

مزیت های اپلیکیشن خشکشویی واشلین زیاد است، اما فراموش نکنید که این یک اپ خدماتی است و شما برای استفاده از خدمات خشکشویی این اپ را نصب کرده اید.

پس با توجه به خدماتی بودن این اپلیکیشن باهم نکات مثبتی که این اپ دارد را برسی می‌کنیم

اولین نکته مثبت این است که اپلیکیشن خشکشویی واش لین در هر دو سیستم عامل رایج، موجود می‌باشد و کاربران سیستم عامل اندروید و کاربران سیستم عامل ios می‌توانند از این اپ بر روی گوشی هایشان استفاده کنند

Untitled-2

طراحی رابط کاربری ساده

طراحی اپلیکیشن خدماتی باید ساده باشد تا کاربران با قشر های مختلف بتوانند به راحتی خدمات خود را از طریق اپلیکیشن ثبت کنند و با مشکل مواجه نشوند.

با توجه به این موضوع تیم طراحی خشکشویی آنلاین واش لین سعی داشته تا سادگی را در اپ پیاده سازی کند و کاربران برای استفاده از اپ مشکلی نداشته باشند.

عکس

حجم پایین

اپلیکیشن خشکشویی واش لین با کمترین حجم ممکن ایجاد شده تا فضای اضافی را در گوشی شما اشغال نکند و باعث پایین امدن سرعت گوشی تان نشود

ورود با شماره موبایل

یکی از روش های رایج برای وارد شدن به حساب کاربری استفاده از شماره موبایل می‌باشد.

استفاده از شماره موبایل بسیار ساده است، شماره خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا یک پیام حاوی کد برای شما از طریق پیامک ارسال شود.با وارد کردن کد وارد اپلیکیشن و حساب کاربری خود شوید.

تعرفه خدمات

یکی از مهم ترین گزینه ها در اپلیکیشن های خدماتی، بخش تعرفه خدمات می‌باشد.هر کاربری می‌خواهد قبل از درخواست سرویس مورد نظر از هزینه ان با خبر شود.

با توجه به این موضوع ما بخش تعرفه خدمات را در اپ در نظر گرفتیم تا کاربان قبل از ثبت سفارش بتوانند از هزینه ها اطلاع پیدا کنند و با خیال راحت درخواست خود را ثبت کنند.

آدرس های منتخب

خشکشویی واشلین برای راحتی مشتریان خود سرویس حمل و نقل رایگان در مناطق مورد نظر تهران در نظر گرفته است. از این رو برای درخواست خشکشویی از واش لین می‌بایست آدرس دریافت و تحویل را هنگام ثبت سفارش وارد کنید.

ما با قرار دادن بخش آدرس های منتخب، ثبت آدرس های شما را بسیار آسان کردیم. کافی است شما یکبار برای همیشه آدرس های پر کاربرد خود را در حساب کاربری خود انتخاب کنید و در هنگام ثبت سفارش از آدرس های منخب خود استفاده کنید

ثبت سفارش

فرایند ثبت سفارش بخش اصلی یک نرم افزار خدماتی است.

در اپلیکیشن خشکشویی واشلین ما فرایند ثبت سفارش را به ساده ترین روش ممکن طراحی کرده ایم.

پس از وارد شدن به اپلیکیشن در بخش ثبت سفارش، کافیست شما زمان دریافت و تحویل را که به طور خودکار سیستم به شما پیشنهاد می‌دهد را انتخاب کرده، بعد از آن آدرس خود را وارد کرده، سپس به صورت اختیاری اقلام سفارش را می‌توانید انتخاب کنید و در آخر گزینه ثبت سفارش را انجام دهید

بعد از ثبت شدن کد پیگیری سفارش در اختیارتان قرار می‌گیرد.

برای پیگیری های بعدی نیز از بخش سفارش های من می‌توانید لیست سفارش های خود را همراه وضعیت سفارش مشاهده کنید.

Untitled-3

دانلود اپلیکیشن خشکشویی

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط کمپانی اپل، اپلیکیشن های ایرانی برای نصب در سیستم عامل ios با مشکل مواجه شده اند. اما باپیگیری هایی که انجام دادیم تیم واش لین توانسته نسخه ios اپلیکیشن خشکشویی را در اختیار کاربران قرار دهد و شما از طریق لینک زیر میتوانید اپلیکیشن های اندروید و ios را دانلود کنید

دانلود اپلیکیشن خشکشویی

پیامک حمل و نقل سیستم عامل موبایل نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر