کد خبر: 782968 A

فروشگاه اینترنتی ایشومر فروشگاهی به روز می باشد که مجموعه محصولات آن از برندهای داخلی و خارجی معتبر تهیه شده است

فروشگاه اینترنتی ایشومر فروشگاهی به روز می‌باشد که مجموعه محصولات آن از برندهای داخلی و خارجی معتبر تهیه شده است، در فروشگاه ایشومر شما می توانید تمامی نیازهای مربوط به اکسسوری مردانه خود را از میان انواع محصولات نظیر: کراوات ، پاپیون ، دستمال جیب ، سنجاق کت و ... با تنوع بسیار ، انتخاب و خریداری نمایید.

برای خرید اکسسوری مردانه تنها لازم است که کمی از تئوری مربوط به رنگ ها آگاه باشید و بتوانید رنگ اجزای لباس تان را با هم به خوبی هماهنگ سازید و ظاهری به روز و شیک را تجربه نمایید.

برای هماهنگی بهتر اجزای لباس خود با اکسسوری مردانه تان مطالب زیر را مطالعه نمایید:

به هنگام خرید دستمال جیب ها دقت نمایید که جنس و رنگ آن ها ، با کراوات و یا پاپیون هایتان هماهنگ باشد ، لازم نیست که طرح و رنگ و یا الگو حتما تکرار شود ، ایجاد هماهنگی بین رنگ ها کافی ست.

Untitled-2

به هنگام هماهنگ سازی رنگ ها ، سعی نمایید کمی از خود جرات نشان داده و از سبک های جدید در مد و پوشاک بهره گیرید. به عنوان مثال ترکیب دستمال جیب به رنگ نارنجی با کراوات آبی و یا بالعکس می تواند انتخاب مناسبی باشد . این ترکیب رنگی از بهترین ترکیب های رنگی مکمل برای لباس های آقایان می باشد.

به هنگام انتخاب و خرید سنجاق کت ها دقت نمایید که رنگ فلز آن ها با سایر اکسسوری مردانه تان نظیر : ساعت و سگک کمربند ، یک رنگ باشد.

داشتن ظاهری زیبا و باشکوه تنها با توجه به جزییات توسط اکسسوری ها و هماهنگی بین شان نشان داده خواهد شد.

Untitled-3

انواع مختلف سنجاق کت ها وجود دارد ، شما می توانید به توجه به سایر اجزای کت و شلوارتان و نوع مجلسی که به آن دعوت شده اید از آن ها استفاده نمایید.

سنجاق کت ها تنوع های زیادی دارند : سنجاق های کت فلزی ، سنجاق های کت گلدار و ...

دانستن این نکته از اساسی ترین نکات استفاده سنجاق های کت است:

طبق قانون مد و پوشاک بایستی سنجاق های کت در قسمت چپ کت ، بر روی یقه نصب شوند ، اگر سنجاق تان پایه سوزنی شکل دارد باید موازی با یقه کت نصب شود و اگر پایه سنجاق ، قفلی می باشد باید زیر جا دکمه سمت چپ لباس بر روی یقه نصب شود ، اما انتخاب نوع سنجاق کت بستگی به سلیقه شخصی خودتان و هماهنگی که بین اجزای لباس تان برقرار می سازید دارد.

تنها با جزییات است که دیده می شوید.

قانون مد کت اکسسوری سنجاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر