کد خبر: 782863 A

ساخت و طراحی وب سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد.

طراحی سایت! سوالاتی که ذهن ما را مشغول، و از خودمان می پرسیم

چرا باید یک سایت داشته باشم؟

مزایای طراحی سایت چیست؟

چطور سایت راه اندازی کنم؟

به موارد و دلایلی می پردازیم که چرا باید یک وب سایت داشته باشیم.

- بازاریابی

ساخت و طراحی وب سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توانید به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار خود که به نوعی تبلیغات کلامی راحتی است، بیشتر بگویید این اثر پذیری کسب و کار آنلاین می باشد.

- آموزش

یک وب سایت برای آموزش مشتریان نیز استفاده می شود و در مورد آنچه که یک تاجر می تواند برای مخاطبان انجام دهد، اطلاع رسانی می کند. در حالی که صاحب کسب و کار، اطلاعات مربوط به خود را ارائه می کند، می تواند به مشتریان خود از طریق وب سایت آموزش دهد که چرا آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت.

- رهبری و مدیریت

شرکت هایی که به دنبال استراتژی های آنلاین هستند، موقعیت خود را برای مدیریت پیدا می کنند. این امر به شرکت ها کمک می کند تا بیشتر در معرض بازار جهانی قرار بگیرند. معمولاً شرکت ها از ریسک و مواجه با وب سایت های رقبای خود چشم پوشی کرده و از منافع ساخت و طراحی وب سایت و راه اندازی آن بهره برداری می کنند.

این دلایل می تواند ما را ترغیب کند تا سایت طراحی و راه اندازی کنیم

Webdesign2_onliner

- دسترسی همیشگی 7/24 (هفت روز هفته در بیست و چهار از شبانه روز)

وب سایت شما، بدون هیچگونه محدودیت در 7 روز هفته 24 ساعته در دسترس خواهد بود. مشتریان و کاربران شما می توانند به آن مراجعه کنند و محتوایتان را مطالعه و محصولات را خریداری نمایند در صورتی که کسب و کار آفلاین این ساعات را نخواهند داشت.

- دسترسی به منابع، بدون محدودیت

با گشت و گذارهای انلاین مخاطبین می توانند به مجموعه ای عظیمی دسترسی پیدا نمایند و به همین منظور سایت شما را پیدا کرده و وارد آن خواهند شد و نیازشان را از جهت محتوایی و خرید بر طرف کنند.

- تعامل بهتر و پایدارتر با مشتریان

همان طور که می دانید راهی برای حفظ مشتریان برای بازگشت مجدد وجود ندارد، اما در کسب و کار آنلاین امکان حفظ مشتری و بازگشت با روش هایی چون ارسال ایمیل دوره ای، پشتیبانی مناسب، خبرنامه، جشنواره، تخفیفات و... امکان پذیر است.

- نظرسنجی مخاطبان

در وب سایت تعامل دو طرفه ای بین مخاطب و مدیران سایت ایجاد خواهد شد. تعاملی که منجر به اعتماد و رضایت مشتریان و مخاطبین سایت می شود. فرصتی که در کسب و کار های آفلاین و فیزیکی شما هرگز مشاهده نمی کنید.

- ارتباط با فضای فراتر از شهر و کشور

با طراحی سایت اختصاصی، فقط در یک منطقه دیده نمی شوید! بلکه در سایر نقاط دنیا هم می توانید به ارائه خدمات و محتوا بپردازید. در فضای فیزیکی این مسئله وجود نخواهد داشت و مطمئنا در یک منطقه و نهایت یک شهر و در همان کشور با کلی تبلیغات و هزینه می توانید به فروش با چالش های بالا برسید پس با ایجاد یک سایت به این موفقیت نزدیکتر خواهید شد.

- برندسازی و شناخت بیشتر

برندسازی قدرتمند، با راه اندازی و طراحی یک وب سایت می تواند ایجاد شود. با سایت امکان رشد و توسعه برای برندتان در میان برندها در فضای اینترنت و فیزیکی میسر می باشد، ولی در فضای فیزیکی به سختی با کلی هزینه و زمان می توانید به آن دست پیدا کنید.

- دریافت بازدید و مخاطب رایگان از گوگل

امروزه بسیاری از افراد و مردم بجای جستجو در فضای فیزیکی، از طریق موتورجستجوگر گوگل اقدام به جستجو برای محصول، خدمات و محتوای مورد نظرشان می کنند. گوگل به شما بازدید کننده رایگان از طریق سایتی که طراحی کرده اید را می دهد و این فرصتی برای دیده شدن شماست.

- درآمد بالا برای کسب و کارهای کوچک

بر اساس آمار، کسب‌وکارهای کوچکی که سایت دارند، درآمدشان به‌طور متوسط 39 درصد بالاتر از کسب‌وکارهایی است که وب‌سایت ندارند و آنلاین نیستند! پس با هر کسب و کاری که تبدیل به آنلاین می کنید، می توانید به موفقیت برسید.

با دلایل راه اندازی و طراحی سایت آشنا شدیم و شما می توانید طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت اینترنتی و اختصاصی را به تیم آنلاینر بسپارید.

چرا طراحی سایت را به آنلاینر بسپاریم؟

تیم فنی تخصصی آنلاینر از سال ۱۳۸۸ با بهره گیری از تجربیات حرفه ای و بین المللی، با هدف فعالیت در زمینه وب و راهکارهای آنلاین شروع به فعالیت کرد و با بیش از 600+ نمونه کار موفق توانسته اعتماد مشتریان را جلب نماید.

از اصلی ترین خدمات آنلاینر میتوان به طراحی و پشتیبانی سایت های اختصاصی و پربازدید (مانند نیک صالحی و پرشین وی)، تولید قالب های وردپرس و ووکامرس به صورت تخصصی و کاملا ایرانی (که مورد اقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است)، تولید دوره های تخصصی آموزش طراحی سایت و سئو اشاره کرد.

ایمیل تبلیغات درآمد رشد و توسعه کسب و کار طراحی سایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر