کد خبر: 782407 A

با استفاده از سامانه ساد24 می توان به راحتی به استعلام چک های برگشتی و صیادی پرداخت و مشخص کرد کدام چک ها در هنگام دریافت از سوی یک مشتری دارای مشکل می باشند. و با استفاده از این سامانه به صورت هم زمان خوش حسابی صادر کننده چک و نیز مفقودی نبودن چک را به صورت رایگان بررسی نمایید و با استفاده از این سامانه می توان به راحتی چک های موجود برای دریافت و یا پرداخت را مدیریت کرده و با ایجاد یک یادآور زمان وصول و یا برداشت هر کدام از چک ها را با استفاده از آپ ساد24 مشخص نمود.

مدیریت کردن چک ها و همچنین شناسایی چک های برگشتی و استعلام آنها کاری بسیار سخت و زمان گیر خواهد بود. کسب و کارهای مختلفی به منظور فروش محصولات و یا خرید از شرکت های بزرگ از چک استفاده می کنند. وجود انواع چک های بی محل و یا خالی بودن جای حساب چک و یا فراموش کردن زمان پاس کردن و یا وصول چک ها تنها بخشی از مشکلات مربوط به این حوزه می باشد، اما برای حل تمامی این مشکلات می‌توان از سامانه و یا اپلیکیشن ساد24 استفاده نمود، سامانه ساد 24 که اولین و بزرگ‌ترین سامانه استعلام چک‌های بانکی و اعلام سرقت چک‌های مفقودی و سرقت شده در کشور می‌باشد و تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می‌کند به کاربران خود تمامی امکانات لازم و کافی را برای مدیریت همه‌جانبه را می دهد تا به استعلام چک های برگشتی و صیادی پرداخته یا با ایجاد یک یادآور از زمان وصول چک های خود باخبر شوند و یا می توانند چک های مفقودی و یا سرقتی خود را ثبت کرده و به صورت کشوری اطلاع رسایی نمایند.

چرا باید از سامانه ساد24 استفاده نمود؟

در سال های اخیر و با رشد روز افزون اینترنت و تلفن های هوشمند، بسیاری از کسبه می توانند با نصب این سامانه بر روی گوشی هوشمند خود و همچنین داشتن یک اینترنت معمولی به راحتی چک های خود را مدیریت کنند و با ایجاد یک برنامه زمانی و ثبت سریع چک های خود در سامانه ساد 24  از زمان وصول و یا تاریخ برداشت چک های خود باخبر شوند. استفاده از یک سامانه بسیار ایمن و در عین حال سریع می باشد،  به منظور اعلام گم شدن و یا سرقت چکها، استعلام چک های برگشتی و خوش حسابی، یادآور چک، راس گیری و ... می تواند باعث تسریع در عملکرد فرایند خرید و فروش شود و همچنین می توان با استفاده از این روش یک اطمینان خاطر مناسب را بین خریداران و فروشندگان چکی به وجود آورد تا بتوانند کسب و کار خود را با استفاده از این گونه از اسناد مالی پیش ببرند و باعث افزایش رونق کسب و کار در جامعه شوند.

Untitled-3

متاسفانه در سال های اخیر با وجود کلاهبرداری مختلف با استفاده چک های بانکی، باعث شده است که بسیاری از افراد به چک ها به دیده خوبی نگاه نکنند و این موضوع می تواند کسب و کارهای مختلفی را تا حدود زیادی با مشکلاتی مواجه نماید. البته روش هایی برای استعلام چک به صورت معمول وجود دارد، اما این روش ها بسیار زمان بر و طولانی خواهد بود و یا حتی امکان دارد با وجود اطلاعات غلط باعث بروز مشکلاتی نیز بشود. به همین منظور استفاده از یک سامانه یکپارچه به منظور استعلام و بررسی چک های مختلف می تواند بسیار مهم و ضروری باشد و از سوی دیگر نیز می توان به راحتی با استفاده از این سامانه، افرادی که از چک ها به منظور خرید و فروش خود استفاده می کنند، یک مدیریت یکپارچه و منظم را برای چک های خود در اختیار خود قرار دهند.

ثبت و اطلاع رسانی چک های مفقودی و سرقتی

گم شدن و یا سرقت چک ها امری بسیار بدیهی می باشد. بسیاری از افراد به دلیل داشتن چک های متعدد و یا داشتن شغل های سخت، گاهی با مشکلاتی چون سرقت و یا مفقودی چک های خود مواجه می شوند که می تواند بسیار خطرناک باشد. به همین منظور با استفاده از سامانه ساد24 و یا اپلیکیشن این برنامه می توان چک های مفقودی و یا سرقت شده را به راحتی در آن ثبت کرده و با پیداشدن این چک ها و یا استفاده دزدان از این چک ها به منظور برداشت وجه به سرعت اطلاع پیدا کرده و می توان به راحتی مانع از ایجاد ضررهای مالی را گرفت.

Untitled-4

مدیریت ساده و همه‌جانبه چک ها با استفاده از سامانه ساد24

استفاده از چک ها و همچنین وجود تعداد بسیاری از آنها در برخی از کسب وکارها، همیشه باعث نگرانی بسیاری از افراد و کسبه در این حوزه شده است، به گونه ای که این افراد باید روزانه وقت و فکر خود را به صورت کامل بر روی زمان وصول و یا دریافت چک های خود اختصاص دهند، که این موضوع باعث ناراحتی و دلسردی بسیاری از کسبه و کسب وکارهای مختلف شده است. اما کافیست تا اپلیکیشن ساد24 را بر روی گوشی خود نصب کنند تا تمامی این مشکلات هموار شود. با نصب اپلیکیشن ساد24 شما از امکانات و مزایای زیر به رایگان برخوردار می‌شوید.

  • استعلام صیاد و خوش حسابی
  • استعلام سرقتی و یا مفقودی بودن چک
  • اعلام سرقت و مفقودی چک
  • یادآور تاریخ سررسید چک
  • امکان راس گیری چک
  • مدیریت و بایگانی همه چک ها در یک نگاه
استعلام چک یادآور چک اعلام چک مفقودی و سرقتی ساد 24 سامانه ساد24 استعلام چک های برگشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر