کد خبر: 781990 A

بنابر نتایج ارزیابی خردادماه 98 شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ستاره‌های کیفی محصولات پژو پارس اتوماتیک کرمانشاه از دو به سه ستاره افزایش یافته و محصول207 صندوقدار اتوماتیک در نخستین ارزیابی، واجد دریافت چهار ستاره کیفیت شده است.

به گزارش ایلنا، هدف گذاری و نظارت مستمر کیفی در زنجیره تامین و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو،‌ شناسایی نقاط بهبود و تعریف برنامه بهبود،‌ منجربه افزایش ستاره های کیفیت محصولات ایران‌خودرو به ویژه در ماه‌های اخیر شده است.

علاوه بر کنترل کیفیت روزانه محصولات تولیدی، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز به عنوان سازمان نظارتی، در بازه زمانی یک ماهه، کیفیت خودروها را ارزیابی می کند که نتایج آن نزدیک و منطبق بر نتایج ارزیابی های داخلی در ایران خودرو است.

نتایج ارزیابی‌های داخلی در مسیر بهبود کیفیت محصولات و تعریف برنامه بهبود راهگشا بوده و دستیابی به اهداف کیفی را تسهیل می کند. ستاد عالی کیفیت محصولات ایران خودرو با حضور مدیران ارشد کیفیت در حوزه های مختلف تامین، ‌تولید و خدمات پس از فروش به صورت هفتگی میزان پیشرفت و اجرای پروژه‌های بهبود را رصد می کند. نظارت بر کیفیت قطعات و محصولات در شرایط خاص تحریم با حساسیت بالاتری انجام می شود تا علاوه بر حفظ کیفیت،‌ اهداف ارتقای کیفیت نیز محقق شود.

برهمین اساس،‌ در نتایج ارزیابی خردادماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصول پارس اتوماتیک تولیدی سایت کرمانشاه از دو ستاره به جمع سه ستاره ها پیوست و همچنین 207 صندوقدار اتوماتیک در نخستین ارزیابی در گروه چهار ستاره ها قرار گرفت. این دستاوردها حاصل توجه و حمایت های مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و تلاش جمعی مدیران و کارکنان خانواده بزرگ این گروه صنعتی است.

درحال حاضر نخستین محصول دارنده 5 ستاره کیفیت پژو 2008 ایران خودرو بوده و بیش از 60 درصد از محصولات این خودروساز در گروه کیفیت سه ستاره و بالاتر هستند.

استاندارد ایران ایران خودرو پژو خدمات پس از فروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر