کد خبر: 781959 A

سیستم عامل اندروید پرکاربرترین سیستم عامل دیوایسهای هوشمند در میان کاربران ایرانی می باشد. به عبارت دیگر بسیاری از ایرانیان از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی که از سیستم عامل اندروید برخوردار می باشد استفاده می‌کنند.

سیستم عامل اندروید پرکاربرترین سیستم عامل دیوایسهای هوشمند در میان کاربران ایرانی می باشد. به عبارت دیگر بسیاری از ایرانیان از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی که از سیستم عامل اندروید برخوردار می باشد استفاده می‌کنند. نصب بازی و اپلیکیشن بر روی دیوایس های اندرویدی بر خلاف سیستم عامل iOS قابل مدیریت بوده و از مرجعی به جز مرجع اصلی اپلیکیشن های اندروید یعنی گوگل پلی نیز امکانپذیر است. اگرچه بهترین و قابل اعتمادترین مرجع برای نصب یک برنامه گوگل پلی می باشد امّا به دلیل تحریم بودن و فیلتر بودن کاربران ایرانی به دانلود فایل های برنامه و بازی های مورد نیاز خود از سایت های متفرقه نیز عادت نمودند.

امّا بد نیست بدانید که همه ی این سایت‌های اندرویدی قابل اعتماد نبوده و گاها شیطنتهایی چه به صورت سهوا و چه عمدا توسط این سایت های اتفاق میفتند. انتشار فایل های آلوده و بدافزار برای دیوایس های اندرویدی بخصوص وقتی آن اپلیکیشن از گوگل پلی نصب نشده کار چندان دشواری نیست. وبسایت لینروید یکی از بهترین و بروزترین وبسایت های اندرویدی کشور است که به صورت لحظه ای بلافاصله پس از گوگل پلی اپلیکیشن ها و بازی های آن به آخرین نسخه از آپدیت گوگل پلی بروز می شوند. برای برنامه های مختلف و محبوب اندرویدی از جمله دانلود اسنپ، دانلود بازی اندروید دیتادار و بدون دیتا و یا حتی دانلود بازار که مارکت اندرویدی با قابلیت پرداخت درون برنامه ای برای بازی ها و برنامه های پولی می باشد می توانید به وبسایت همیشه بروز لینروید مراجعه کنید. لازم به ذکر است که تمام بازی ها و اپلیکیشن های وبسایت لینروید به صورت رایگان بوده و مستقیما از گوگل دریافت شده و در سایت قرار داده می شوند. همچنین نسخه مود و نسخه های غیر رسمی برنامه ها و بازی ها هم در وبسایت قرار داده می شود.

 

 

بازی گوشی های هوشمند گوگل اندروید دانلود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر