کد خبر: 780938 A

قالب وردپرس، پوسته و ظاهر سایت تان را نمایش می دهد. با استفاده از قالب وردپرس، شما می توانید طراحی و ظاهر وب سایت تان و همچنین نحوه چیدمان سازی المان های مختلف در صفحات سایت تان تغییر دهید.

تغییر یک پوسته باعث تغییر شکل ظاهری سایت تان در سمت کاربر یا همان فرانت اند می گردد. فرانت اند بخشی از سایت شما می باشد که توسط کاربران مشاهده شده و به عبارت دیگر شما با تغییر تم سایت وردپرسی تان می توانید آنچه را که بازدیدکنندگان سایت تان می بینند را تغییر و نمایش دهید.

از موارد جالب و جذاب در مورد قالب های وردپرس که می توانیم به آن اشاره کنیم و امتیازی مهم محسوب می شود، دسترسی به هزاران قالب وردپرسی رایگان انگلیسی در مخزن قالب های وردپرس بصورت رایگان وجود دارد که شما می توانید از این قالب ها استفاده نمایید. البته ناگفته نماند خیلی از وبمستران و طراحان ترجیح می دهند از پوسته های غیر رایگان وردپرس (پریمیوم) و یا سفارشی شده برای سایت شان استفاده نمایند.

قطعا قالب های پریمیوم (غیر رایگان) وردپرس از امکانات بسیار پیشرفته تری و البته پشتیبانی در دسترس تری نسبت به قالب های رایگان داشته و از این جهت قالب های غیر رایگان را انتخاب می کنند. همان طور که می دانید بسیاری از سایت های حرفه ای و قدرتمند وردپرس از قالب های کاملا سفارشی و اختصاصی استفاده می کنند که بر اساس نیاز کاربران سایت طراحی و کد نویسی شده است.

قالب وردپرس چه کاری را انجام می دهد

قالب های وردپرس، جمع آوری محتوا و داده هایی که ذخیره شده اند، در مرورگر کاربر نمایش می دهد. هنگامی که یک قالب وردپرس را کد نویسی و انتخاب می کنید، در واقع تصمیم می گیرید که محتواهای سایت تان، به چه شکل و شمایلی در بیایند و به چه صورت نمایش داده شوند.

در هنگام ایجاد قالب وردپرس، شما می توانید از این امکانات در وردپرس تان، برای ظاهر وب سایت تان استفاده نمایید.

به عنوان مثال :

 • پوسته سایت تان می تواند بی نهایت شکل برای صفحه بندی داشته باشند. ظاهر هر صفحه ای می تواند با سایر صفحات متفاوت باشد. سایت تان می تواند انواع صفحات استاتیک، داینامیک و واکنش گرا (ریسپانسیو) داشته باشد.
 • تم وردپرس سایت تان می تواند در هر جایی می خواهید نمایش داده شود.
 • قالب وردپرس سایت تان می تواند در هر دستگاهی تعیین گردد که به چه صورت نمایش داده شود به عبارت دیگر می توان گفت که عکس العمل آن در برابر دستگاه های مختلف به چه نحوی باشد.
 • پوسته وردپرس وب سایت تان می تواند برای مواردی چون : فونت های مختلف، تنظیمات متفاوت و... سفارشی سازی گردد.
 • از عناصر دیگر مثل عکس ها، صداها، ویدئوها را می توانید به آسانی در هر جای قالب و صفحات سایت تان اضافه کنید.

قالب های وردپرس از انعطاف پذیری بالا و شگفت انگیزی برخوردار هستند و محدودیتی برای ساختارهای متفاوت وجود نخواهد داشت.

با رشد وردپرس به مرور زمان و تغییر تحول در قالب ها که در ابتدا بسیار ساده و با امکانات محدود بودند این روند هم پیشرفت صعودی داشت و به همان میزان افزونه های وردپرس پیشرفت کرده و ساختار و امکانات قالب هم توسعه پیدا کرد. بسیاری از پوسته های وردپرس وابسته به افزونه هایی برای برآورده سازی و اجرای امکانات هستند و همین امر باعث رشد و عدم نیاز به کد نویسی های زمان بر شد.

دلایلی که باید قالب را متناسب با فعالیت وب سایت مان انتخاب کنیم

Untitled-6

در وردپرس می توانید انواع موضوعات را داشته و بر اساس آن ساختارهایی متناسب برای آن موضوع، قالبی رایگان یا سفارشی سازی نمایید. به عنوان مثال : شما به دنبال پوسته ای شرکتی برای وب سایت تان هستید و در سایت شرکتی تان به دنبال امکاناتی شامل : اسلایدر تصاویر، نمونه کارها، فروش محصولات، صفحات درباره ما، ارتباط ما و... هستید. در وردپرس تمامی این امکانات را می توانید داشته باشید در صورتی که اگر بخواهید این امکانات در غیر وردپرس جستجو کنید زمان بر و پر هزینه خواهد بود و شاید آنچیزی که مد نظر داشته باشید هم به آن دست پیدا نکنید و در نتیجه باعث دلسردی و امیدی تان شود.

 • شما به دنبال راه اندازی چه سایتی هستید ؟!
 • آیا به دنبال راه اندازی فروشگاهی مثل دیجی کالا هستید ؟!
 • آیا به دنبال راه اندازی سایت تخفیف گروهی مثل تخفیفان و نت برگ هستید ؟!
 • آیا به دنبال راه اندازی سایت شرکت و مجموعه تان هستید ؟!
 • آیا به دنبال راه اندازی وب سایت شخصی تان هستید ؟!
 • آیا به دنبال راه اندازی سایت خبری و اطلاع رسانی هستید ؟!

همه پاسخ این سوالات، در استورینا قابل جستجو می باشد و می توانید کسب و کار و فعالیت را با تهیه یک قالب وردپرس مناسب شروع کنید.

همچنین می توانید در مارکت استورینا، پوسته وردپرس مورد نظرتان را بر اساس موضوع وب سایت تان انتخاب نمایید. به بخشی از آنها اشاره می کنیم، شامل :

قالب وردپرس فروشگاهی، قالب خبری، قالب تفریحی، قالب املاک، قالب شرکتی، قالب مذهبی.

در این بخش بر اساس موضوع وب سایت، قالب هایی جذاب و مناسبی را قرار دادیم که می توانید توضیحات، پیش نمایش و قیمت آن را مشاهده نموده و سپس اقدام به خرید قالب وردپرس نمایید و در صورتی که سوال و مشکلی نسبت به قالب داشتید می توانید از پشتیبانی بپرسید تا در سریعترین زمان پاسخ داده شود.

قالب وردپرس قالب وردپرس فروشگاهی قالب تفریحی قالب املاک قالب شرکتی قالب مذهبی مارکت استورینا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر