کد خبر: 780729 A

با توجه به اینکه نرخ بلیط هواپیما داخلی و خارجی بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند زمان و میزان تقاضا برای خرید بلیط در یک مسیر خاص، کلاس پروازی و نوع هواپیما و همچنین مسیر پروازی و مسافت بین مبدا و مقصد تعیین می شود، در نتیجه قیمت ها با هم تفاوت زیادی دارند.

ایلنا؛ امروزه بخاطر مزایای بسیار زیادی که سفرهای هوایی به همراه دارند، اغلب افراد خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را به سایر شیوه های سفر ترجیح می دهند. گاهی اوقات محدودیت هایی مانند گران بودن قیمت بلیط هواپیما باعث میشود تا سفرهای هوایی نادیده گرفته شوند. بدون شک برای هر مشکل راه حلی وجود دارد و می توان بلیط هواپیما را ارزان خریداری نمود.

با توجه به اینکه نرخ بلیط هواپیما داخلی و خارجی بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند زمان و میزان تقاضا برای خرید بلیط در یک مسیر خاص، کلاس پروازی و نوع هواپیما و همچنین مسیر پروازی و مسافت بین مبدا و مقصد تعیین می شود، در نتیجه قیمت ها با هم تفاوت زیادی دارند. به همین منظور برای خرید بلیط ارزان هواپیما باید به دنبال گزینه های مناسب به منظور فراهم کردن خرید اینترنتی بلیط و داشتن شرایط ایده آل به منظور مقایسه نرخ ها بود.

رسپینا24 به عنوان یکی از معتبرترین مراجع خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان خرید بلیط با پایین ترین قیمت به سراسر دنیا را فراهم نموده است. به عبارت دیگر با رسپینا24 می توانید بلیط هواپیما داخلی، خارجی را با کم ترین قیمت و بدون دردسر خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما داخلی

تفاوتی ندارد که به کدام نقطه از ایران بخواهید سفر کنید، در هر صورت در رسپینا24 این امکان فراهم شده است تا بلیط را براحتی و در کمترین زمان دریافت نمایید. همچنین امکان جستجو و مقایسه آسان پروازها در مسیرهای مورد نظر این فرصت را در اختیارتان قرار می دهد تا ارزان ترین بلیط هواپیما را بخرید. به عنوان مثال، با جستجو برای خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر به همراه مشخصات و اطلاعات کامل پرواز نمایش داده میشود.

همچنین می توانید با قابلیت "ارزان ترین بلیط هواپیما در 15 روز آینده" در تمام مسیرهای داخلی، پایین ترین قیمت بلیط هواپیما را مشاهده و خریداری کنید.

رسپینا24 (5)

خرید بلیط هواپیما خارجی

ارائه تمام پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به سراسر دنیا که توسط بیش از 950 ایرلاین ارائه می گردد، از دیگر خدمات ارائه شده توسط سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 می باشد. نمایش اطلاعات کامل پرواز از قبیل میزان بار مجاز در کلاس پروازی مورد نظر، تعداد توقف ها، فرودگاه های واسط و مقصد، مدت زمان پرواز و سیستمی یا چارتری بودن آن از جمله ویژگی های مناسب برای خرید بلیط خارجی از این سایت می باشد.

کافیست مسیر مورد نظر را در رسپینا24 جستجو نمایید و در نهایت بعد از مقایسه قیمت ها بهترین گزینه را بر حسب شرایط و خواسته هایتان خریداری کنید. هزینه خرید بلیط هواپیما خارجی به سراسر دنیا با کارت های عضو شتاب و به صورت ریالی قابل پرداخت می باشد.

رسپینا24 (6)

پشتیبانی 24 ساعته

علیرغم مزایای بسیار زیاد سفرهای هوایی و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، برخی از مشکلات که در نهایت منجر به خرید ناقص بلیط می گردند، محدودیت هایی را برای مسافران ایجاد می کنند. این مشکلات ممکن است بخاطر کند بودن سرعت اینترنت و قطعی اینترنت یا برق و غیره بوجود آید. مطمئنا اگر برای خرید بلیط سایت های معتبر را انتخاب کرده باشید، امکان پشتیبانی 24 ساعته را در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

منظور از پشتیبانی 24 ساعته همراهی گروهی از کارشناسان حرفه ای به موقع و در تمام 7 روز هفته و در 24 ساعته شبانه روز؛ حتی در روزهای تعطیل سال می باشد. برطرف کردن مشکلات احتمالی در حین خرید اینترنتی بلیط هواپیما و اطلاع رسانی به موقع تغییر در برنامه پروازی از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم پشتیبانی رسپینا24 می باشد.

استرداد آنلاین بلیط

بعد از خرید بلیط هواپیما به دلایل مختلف ممکن است از سفر منصرف شوید. در این شرایط برای کاهش ضررهای مالی بهترین کار اقدام برای استرداد بلیط می باشد. با توجه به اینکه شرکت های هواپیمایی درصد جریمه های مختلفی را برای استرداد بلیط و بر اساس کلاس نرخی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز ارائه می دهند، در نتیجه باید زمان را غنیمت بشمارید. با امکان استرداد آنلاین بلیط در رسپینا24 می توان در کمترین زمان ممکن بلیط را کنسل نمود.

لازم به ذکر است که تمامی امکانات معرفی شده، در کنار خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس، رزرو اینترنتی هتل های داخلی و خارجی و خرید آنلاین تور داخلی و خارجی همگی از طریق اپلیکیشن رسپینا24 نیز در دسترس می باشد. اپلیکیشن رسپینا24 در دو نسخه اندروید و ios ارائه شده و با ظاهر زیبا و ساده امکان خرید آنلاین بدون نیاز به دانش و تخصص را فراهم نموده است.

با رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

بلیط هواپیما خرید بلیط هواپیما خارجی بلیط مشهد قیمت بلیط هواپیما پایین ترین قیمت بلیط هواپیما بلیط هواپیما داخلی بلیط هواپیما رسپینا24
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر