کد خبر: 780423 A

حتماً برای شما هم پیش آمده که وقتی در خانه مشغول استراحت هستید، وسایل خانه ناگهان خراب شود و از کار بیفتند. گاهی برای تعمیر کردن این وسایل می‌توان چند روزی منتظر ماند و یا آن‌ها را به تعمیرگاه و نمایندگی منتقل کرد اما گاهی مشکل پیش آمده به‌قدری بزرگ است و موجب مختل شدن شرایط زندگی می‌شود که باید هر چه زودتر آن را بررسی و تعمیر کرد.

ایلنا؛ به‌عنوان‌مثال فکر کنید که ناگهان آبگرمکن یا پکیج دیواری خانه خراب شود. آن هم در شرایطی که نیاز دارید که از آب گرم برای شستن ظرف‌ها استفاده کنید و یا دوست دارید که با یک دوش آب گرم، خستگی را از تنتان بیرون کنید. در این مواقع دسترسی به متخصص و تعمیرکار منصف که به‌سرعت به خواسته ما رسیدگی کند و کار تعمیرات را انجام دهد، از هر چیزی مهم‌تر است.  اما چطور می‌شود این فرد را پیدا کرد؟

یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای پیدا کردن تعمیرکار این است که آن را در اینترنت سرچ کنیم. اما آیا می‌شود به هر فردی اعتماد کرد؟ اینجاست که اپلیکیشن و وب‌سایت استادکار به‌عنوان مرجع آنلاین خدمات می‌تواند پلی مطمئن باشد میان ما که نیاز به تعمیرکار داریم و تعمیرکارهایی که به دنبال کسب روزی حلال برای خود و خانواده‌شان هستند.

درواقع استادکار مرجع خدمات منزل و ساختمان است و هر زمان که به هر نیرویی اعم از تعمیرکار، سرویس‌کار، نظافتچی و حتی متخصص نیاز داشته باشیم، بهترین افراد را به ما معرفی می‌کند.

چطور از خدمات استادکار استفاده کنیم؟

در نظر بگیرید که آیفون تصویری منزل خراب شده و تصمیم به تعمیر آیفون تصویری دارید. در این زمان یا باید در خیابان‌ها و مغازه‌های الکتریکی به دنبال تعمیرکار آیفون باشید و یا در اینترنت جستجو کنید و فردی را برای انجام کار خود پیدا کنید. اما خوشبختانه اپلیکیشن استادکار دسترسی به تعمیرکارها را راحت می‌کند. در واقع استادکار یک بانک کامل از تعمیرکارها و متخصص‌های مربوط به خدمات منزل، ساختمان، خودرو و حتی سلامت است. به‌این‌ترتیب هر زمان که به تعمیرکار آیفون تصویری نیاز داشتید، می‌توانید متخصص موردنظرتان را در اپلیکیشن و وب‌سایت استادکار جستجو کنید.

ویژگی استادکار این است که قبل از به خدمت گرفتن متخصصان مختلف، آن‌ها را از لحاظ فنی بررسی می‌کند تا بهترین افراد در آن مشغول به کار شوند. همچنین به‌مرورزمان و با نظرها و امتیازهایی که افراد استفاده کنند از خدمات به استادکاران می‌دهند، می‌توانید متوجه شوید کدام فرد توانایی‌های فنی و اخلاقی بالایی برای انجام کار شما دارد.

Untitled-3

برای کدام کارهای از استادکار کمک بگیریم؟

 

استادکار طیف گسترده‌ای از خدمات ساختمانی، منزل، خودرو و سلامت را ارائه می‌کند. بنابراین از نظافت منزل، تعمیر لوازم منزل، نگهداری تأسیسات ساختمان ، لوله‌کشی ساختمان، کابینت سازی گرفته تا خدماتی همچون تعمیر خودرو، تعویض روغن، تعویض باتری ماشین و حتی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را می‌توانید به استادکار بسپارید. البته خدمات استادکار به همین موارد ختم نمی‌شود و حتی برای نصب دزدگیر ماشین در محل و یا نصب دزدگیر منزل نیز می‌توانید از استادکاران کمک بگیرید.

استادکار برای خدمت رسانی در محل مورد نظر شما، می تواند بسیاری از خدمات مورد نظرتان را ارائه دهد. کافی است اپلیکیشن استادکار را از اپ استورها دانلود کنید و یا به سایت استادکار به آدرس https://ostadkar.pro  سر بزنید.

Untitled-4

چرا از استادکار کمک بگیرم؟

وب‌سایت استادکار به دنبال این است که خدمات خود اعم از خدمات ساختمانی را در سریع‌ترین زمان و ساده‌ترین راه ممکن به شما ارائه کند. هزینه‌ی مناسب و قیمت‌های شفاف این مجموعه از نقاط قوت دریافت خدمات از این مجموعه است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن استادکار در دسته‌بندی خدمات ساختمانی، تعمیرکار و متخصص مورد نظر را پیدا کرده،  زمان مراجعه و قیمت ارائه خدمات را مشاهده کنید تا تصمیم هوشمندانه‌ای برای انجام کارهای خود بگیرید. این مجموعه برای پشتیبانی خدمات خود، هرلحظه در دسترس شما خواهد بود تا هر چه سریع‌تر خواسته‌ها و نیازهای شما را برآورده کند.

اینترنت باتری خانواده خدمت رسانی خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر