کد خبر: 780422 A

ایلنا؛ امروزه با پیشرفت تکنولوژی در نقاط مختلف دنیا، افراد برای سفر های داخلی شهری از تاکسی های اینترنتی استفاده می کنند، این دسته از تاکسی ها ویژگی ها بسیاری نسبت به تاکسی های سنتی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. همانطور که می دانید یکی از تاکسی های معروف در کشورمان اسنپ نام دارد، اما آیا اسنپ در استانبول نیز در دسترس است؟

در حال حاضر نرم افزاد درخواست تاکسی اینترنتی اسنپ تنها در نقاط مختلف ایران کاربرد داشته و در سایر مناطق جهان نظیر ترکیه و شهر استانبول استفاده از آن امکان پذیر نیست، اگر قصد سفر به این شهر را دارید لازم است بدانید که نرم افزار های دیگری وجود دارد که برای درخواست تاکسی اینترنتی در کشوری مانند ترکیه کاربردی است. رزرو سریع تور ارزان استانبول در وبسایت لحظه آخر

333333333333333333

معروف ترین نرم افزار تاکسی اینترنتی اوبر "Uber" نام دارد، این شرکت در سطح بین المللی فعالیت داشته و در حال حاضر دسترسی به آن در بیش از 780 شهر امکان پذیر می باشد، این نرم افزار امروزه بیش از 110 میلیون کربر داشته و دارای سرویس های درخواست تاکسی مختلفی می باشد، از انواع سرویس های آن می توان به تاکسی های مقرون به صرفه و تاکسی های لوکس اشاره نمود. با کمترین هزینه می توانید سفر لذت بخشی را با تور لحظه آخری ترکیه تجربه کنید.

هزینه استفاده از اوبر بر حسب مسافت و مدت زمان رسیدن به مقصد محاسبه می گردد، هزینه هر کیلیومتر سفر با تاکسی های این شرکت 3 لیر بوده و همچنین شلوغ بودن مسیر باعث بالا رفتن قیمت می شود.

از دیگر نرم افزار های درخواست تاکسی اینترنتی می توان به iTaksi و BiTaksi اشاره نمود، نرم افزار اول که متعلق به شهرداری استانبول بوده، تنها مختص به این شهر می باشد، افراد با استفاده از این نرم افزار می توانند برای رسیدن به مقصد مورد نظرشان به نزدیک ترین تاکسی درخواست سفر بدهند. شهرداری استانبول برای بالا رفتن امنیت مسافران iTaksi درون تمام خودرو های فعال خود دوربین نصب کرده است.

444444

نرم افزار دوم که BiTaksi نام دارد مختص به ترکیه بوده و در دو شهر استانبول و آنکارا تاکسی فعال دارد، لازم به ذکر است که تنها تاکسی ها رسمی می توانند عضو این شرکت شوند. BiTaksi بر خلاف سایر نرم افزار های درخواست تاکسی اینترنتی سرویس های متعددی نداشته و تنها امکان درخواست تاکسی دربستی در آن وجود دارد.  تور آنتالیا

ویژگی های تاکسی های اینترنتی به شرح زیر است:

  • تاکسی های اینترنتی دارای سرویس های مختلفی مانند سرویس اشتراکی می باشند که هزینه ای ارزان تر نسبت به تاکسی دربستی دارد.
  • امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین
  • امکان درخواست ماشین های لوکس
  • تضمین امنیت سفر
  • در دسترس بودن در هر مکان و زمان
ایران خودرو شهرداری نرم افزار استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر