کد خبر: 780223 A

مردم اغلب فکر میکنند چون بیتکوین یک نوع جدید از ارز است، بدست آوردن آن مانند ارزهای کاغذی نیست و به راحتی میتوان آن را به دست آورد اما واقعیت برخلاف این است، بیتکوین همانند بقیه ارز های دنیاست و راه آسان و رایگانی برای به دست آوردن بیتکوین وجود ندارد. پس بهتر است این ایده را از سرتان بیرون کنید.

ایلنا؛ این روزها با توجه به بازار داغ استخراج ماینر بیت کوین خیلی از افراد به دنبال کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال و بیت کوین هستند.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که هیچ راه رایگان و بدون زحمتی برای کسب درآمد از این طریق وجود ندارد و کسب درآمد از طریق بیت کوین مستلزم زمان، پول برای خرید دستگاه ماینر و تجهیزات ماینینگ و البته کسب تجربه است و با توجه به غیر قانونی بودن استخراج بیت کوین و استفاده از دستگاه ماینر در ایران این نوع کسب درآمد ممنوع اعلام شده است و بهتر است به سراغ گزینه های دیگر برای کسب درآمد بروید.

مردم اغلب فکر میکنند چون بیتکوین یک نوع جدید از ارز است، بدست آوردن آن مانند ارزهای کاغذی نیست و به راحتی میتوان آن را به دست آورد اما واقعیت برخلاف این است، بیتکوین همانند بقیه ارز های دنیاست و راه آسان و رایگانی برای به دست آوردن بیتکوین وجود ندارد. پس بهتر است این ایده را از سرتان بیرون کنید.

1 – کسب درآمد ماینر بیت کوین از طریق فاست

یکی از ارزان ترین راه ها برای کسب درآمد از این طریق عضویت در سایت های فاست بیت کوین است، بدین صورت که کارهایی که وبسایت از شما میخواهد مانند حل کپچا یا مشاهده وبسایت های دیگر را انجام میدهید تا به شما مقادیر اندکی از بیت کوین داده شود.

فاست ها در اصل زیرمجموعه وبسایت های تبلیغاتی هستند که از زمان خیلی قبل ترموجود بود. اگر بدون وقفه کار کنید و کلیک کنید میزان در آمد شما حدودا ساعتی بین 5 تا 40 سنت خواهد بود که به پول رایج کشور ما ساعتی حداکثر 5 هزار تومن درآمد خواهید داشت. اما در کل این کار ارزش وقت گذاشتن را ندارد.

2- معامله گر ارز مجازی شوید

سختی کار : متوسط تا زیاد

درآمد : زیاد

ریسک : زیاد

یکی از سریع ترین ، اسان ترین و در عین حال پر ریسک ترین راه ها برای کسب درآمد از طریق ماینر بیت کوین از طریق معامله کردن آن است.

بدین صورت که وقتی قیمت آن پایین میاید آن را بخرید و وقتی به سطح مناسبی از قیمت میرسد آن را بفروشی .

معامله گر های این بازار وقت بسیار زیادی را صرف یادگیری معامله گری و مقابله با ریسک های این بازار میکنند.در این کار حتی معامله گرهای موفق نیز ممکن است در کوتاه مدت شکست را تجربه کنند.

3 – فروختن محصول یا انجام کارهای مرتبط با ماینربیت کوین

سختی کار : متفاوت

درآمد : متفاوت

ریسک : متفاوت

سرویس وبسایت bitcoin talk  یک راه جدید برای کسب درآمد به علاقه مندان معرفی کرده است که تا حدود زیادی شبیه کار های فری لنسری است.

شما با انجام کار های خواسته شده مانند: تبلیغ یک محصول  یا کد نویسی وبسایت این کار را انجام میدهید و در عوض درآمد آن به صورت بیت کوین به شما داده خواهد شد.

4-ماینربیت کوین

سختی کار : متوسط تا زیاد

درآمد : متوسط تا زیاد

ریسک : زیاد

خیلی از کسانی که به کسب درآمد از طریق بیت کوین فکر میکنند، اولین ایده و کاری که به ذهنشان میرسد ماین کردن آن است. ساختن پول جادویی از طریق کامیپوتر خود در خانه ؟ چه چیزی از این بهتر؟

ایده ماین کردن با کامپیوتر های خانگی در سال های اولیه معرفی بیت کوین بسیار خوب و منطقی بود اما جدیدا ماین کردن بیت کوین (ماینر بیت کوین ) بسیار سخت شده است که عملا بدست اوردن آن با کامیپوتر ها و دستگاه های خانگی غیر ممکن شده است.

ماین کردن بیت کوین امروزه به حرفه ای مستقل تبدیل شده است و  مستلزم خرید لوازم گران قیمت مانینگ (asic ها ) ،دستگاه ماینر، دانش سخت افزاری و نرم افزاری است.

به غیر از این روش، راه های دیگری برای استخراج بیت کوین وجود دارد، مانند نرم افزار ها یا وبسایت هایی که از طریق قدرت سخت افزاری گوشی یا کامپیوتر بیت کوین استخراج میکنند که ما آن ها را پیشنهاد نمیدهیم چرا که تلف کردن وقت است و چیزی نصیبتان نخواهد شد.

مورد دیگر در این زمینه ماینینگ در فضای ابری است، بدین صورت که شما به دیگران پول میدهید تا بیت کوین استخراج شده از دستگاه های آنان به شما منتقل شود ، که ما اصلا این راه را پیشنهاد نمیکنیم چرا که اکثر آن ها کلاهبرداری است.

با توجه به اینکه در حال حاضر استفاده از دستگاه ماینر به دلیل مصرف برق بالا و آلودگی در محیط زیست در کشور ممنوع شده است، پیشنهاد میکنیم برای کسب درآمد روش های دیگر را امتحان کنید.

 

5- کوین دوبلور ها

سختی کار : کم

درآمد : متوسط تا زیاد

ریسک : بسیار بالا

سایت هایی هستند که ادعا میکنند در صورتی که بیتکوینتان را به آن ها بدهید هر چند روز یکبار آن را 2 برابر میکنند و به شما باز میگردانند.

در حقیقت کاری که این گونه سایت های انجام میدهند، گرفتن کوین از مشتریان جدید است تا بتوانند با این کار حساب مشتریان قدیمی خود را تصویه کنند و معمولا بعد از چند ماه اثری از سایت مورد نظر پیدا نخواهید کرد.

ایران برق درآمد محیط زیست نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر