کد خبر: 780138 A

تغییر رنگ یکی دیگر از مسائلی است که در خشکشویی پرده به آن توجه می شود و بنابراین نمی توان کتمان کرد که بر انتخاب افراد اثر گذار است.

ایلنا؛ با افزایش دغدغه های مردم مبنی برای کار های روزمره، بسیاری از افراد زمانی برای تمیز کردن خانه خود ندارند و به همین خاطر خدمات خشکشویی پرده یکی از نیاز های اصلی شان به شمار می رود.

 در حین خشکشویی پرده توجه به جنس پرده اهمیت زیادی دارد زیرا که حساسیت برخی از الیاف از جمله ابریشم به مواد شوینده بسیار زیاد است. بسیاری از مردم به صورت دوره ای این کار را به خشکشویی می سپارند و از آنجا که پرده به عنوان یک کالای با عمر طولانی است، نگه داری و مراقبت از آن اهمیت زیادی خواهد داشت.

تغییر رنگ یکی دیگر از مسائلی است که در خشکشویی پرده به آن توجه می شود و بنابراین نمی توان کتمان کرد که بر انتخاب افراد اثر گذار است.

همچنین از آنجا که شست و شوی پرده برای مردم بسیار وقت گیر و مشکل است لذا سپردن این کار به خشکشویی منطقی ترین راه حل ممکن خواهد بود.

واشلین به عنوان یک خشکشویی با سابقه ی درخشان در شهر تهران این خدمات را ارائه می دهد و افراد می توانند بدون دغدغه و با خیالی آسوده این کار را به ما بسپارند. خدمات خشکشویی پرده واش لین با مناسب ترین قیمت ارائه می شود و بسیاری از لکه های سخت و دوده و چرک مردگی های حاصل از شست و شوی اشتباه را می توان از این طریق از بین برد.

مزیت های سفارش آنلاین خدمات خشکشویی واشلین

Untitled-2

  • ثبت سفارش آنلاین و تعین روز و ساعت: اگر وقت ندارید و سرتان شلوغ است، حتماً خوب می‌دانید که بهترین راه برای حل مشکلات، خدمات آنلاین است. واشلین هم این امکان را برای شما فراهم کرده تا به‌صورت آنلاین، ثبت سفارش خود را انجام دهید و با تعیین روز و ساعت و مکان موردنظر خود، از خشکشویی واشلین بخواهید تا پرده‌های شما را جمع‌آوری کرده و برای شستشو ببرد.
  • بهترین خشکشویی در جیب شما: برای پیدا کردن بهترین خشکشویی‌ تهران، نیازی به تلفن زدن و گشتن در خیابان‌ها و جستجو به دنبال آن‌ها نیست. کافیست از واشلین بخواهید تا بهترین‌ خدمات را به شما ارائه کند.

خشکشویی و شستشوی انواع پرده‌ها: همان طور که در بالا گفته شد،واشلین در خدمات سشتشوی پرده مهارت بسیاری دارد و همه نوع پرده را مانند:

خدمات پرده‌شویی و خشکشویی انواع پرده

شستشو و اتوشویی پرده‌های اداری و خانگی

خشکشویی تخصصی پرده‌های خاص

شستشوی پرده همراه با جمع‌آوری و نصب مجدد پرده

خشکشویی پرده پارچه‌ای، توری، حریر، نخی و پرده‌های نازک

خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و پرده‌های ضخیم

خشکشویی و شستشوی پرده زبرا، لوردراپه، کرکره‌ای و شید

خشکشویی پشت پرده، منگوله پرده و متعلقات پرده

  • کارشناسان متخصص و مورداطمینان: تمامی کارشناسانی که واشلین برای شما اعزام می‌کند، ازلحاظ کیفیت کار و تخصص، مورداطمینان هستند. پس شما به‌راحتی می‌توانید به آن‌ها اطمینان کرده و پرده‌های خود را برای شستشو و نصب به آن‌ها بسپارید.
  • پشتیبانی واشلین: واشلین همیشه در تمامی مراحل ارائه خدمات در کنار شما خواهد بود و با تمام شدن شستشو و نصب پرده در منزل، کار واشلین تمام نمی­شود. بهتر است بگوییم ما همیشه در کنار شما هستیم تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کرده باشیم.

روند سفارش

ثبت سفارش در واشلین رایگان بوده و می‌توانید به‌راحتی پس از تکمیل فیلدهای مربوط به درخواستتان، از واشلین بخواهید تا با شما تماس بگیرد.

پس از شروع ثبت سفارش، شما باید در مرحله اول روز و ساعت و مکان موردنظر برای مراجعه واشلین را مشخص کنید جنس پرده خود را برای ما مشخص کنید.

سپس خدمت درخواستی خود را مشخص می‌کنید. سپس در یک کادر مشخص، باید توضیحاتی که فکر می‌کنید باید آن را با متخصصین ما درمیان بگذارید، نوشته و به مرحله بعدی خواهید رفت.

منتظر بمانید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

کیفیت خدمات خشکشویی در واشلین

Untitled-3

این مهم نیست که کدام یک از خدمات خشکشویی واش لین را درخواست دهید. چون واشلین با استفاده از بهترین ماشین های خشکشویی و مواد شوینده باکیفیت و همچنین بهترین کارشناسان برای سرویس دهی به مشتریان آماده است.

پرده‌شویی و خشکشویی تخصصی پرده، جز خدمات باکیفیت واشلین است که برای شما انجام خواهد داد. قیمت‌ها و هزینه‌ها نیز به طور کامل و قبل از شروع خدمات به شما اعلام می‌شود تا تصمیم هوشمندانه و مدبرانه‌ای برای نظافت پرده‌های خود بگیرید.

پس اگر به خدمات خشکشویی در تهران نیاز دارید همین حالا می‌توانید سفارش خود را در واشلین ثبت کنید و از خدمات باکیفیت واشلین بهره‌مند شوید.

پشت پرده تلفن شهر تهران مشکلات مواد شوینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر