کد خبر: 779692 A

فروشگاه اینترنتی ایشومر، فروشگاهی با مجموعه‌ای کامل از مایحتاج ضروری چون پوشاک مردانه می باشد که شما می توانید از آن ها دیدن کرده و محصول مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

از میان آنها مجموعه ای به روز از انواع پوشاک مردانه چون : تی شرت ، پولوشرت و پیراهن مردانه موجود می‌باشد که آقایان محترم می‌توانند از میان این مجموعه کامل ، بهترین و مناسب ترین آن ها را از برندهای مختلف و مطرح جهان  چون اسپرینگ فیلد ، کوتون ، پیرگاردین و ... را بر اساس سایز خود انتخاب و خریداری نمایند.

تی شرت مردانه موجود در فروشگاه اینترنتی ایشومر دارای تنوع فراوان می باشد ، تنوع آستین ، یقه و مدل‌های تی شرت مردانه ایشومر به گونه ای است که همه آقایان با هر نوع سلیقه و اندامی می توانند از میان آن ها بهترین ها را بر حسب نیازشان با قیمتی مناسب انتخاب و خریداری نمایند

Untitled-2

تیشرت ها و پولوشرت های ساده و طرح دار ایشومر از برندهای مطرح و از جنس های عالی می باشد که این امر ، خرید را برای آقایان بسیار راحت خواهد کرد.

انواع پولوشرت های مردانه را در رنگ و سایزهای مختلف از برندهایی نظیر : لیورجی و پولو انتخاب نمایید و شیک و به روز دیده شوید.

خرید تی شرت ، پولوشرت و پیراهن مردانه از فروشگاه اینترنتی ایشومر روشی ساده و مقرون به صرفه می باشد که می توانید به راحتی از روی راهنمای سایز قرار داده شده در زیر هر محصول اندازه مناسب را برای خود انتخاب و خریداری نمایید.

تی شرت مناسب تی  شرتی است که کاملا اندازه بدن شما باشد. پس از به تن کردن انواع خیلی تنگ و یا گشاد آن خودداری نمایید.

 سعی نمایید که انواع  نظیر  تی شرت و پولوشرت و یا پیراهن مردانه را با توجه به فرم اندامتان انتخاب نمایید.

Untitled-3

هم چنین به هنگام انتخاب پوشاک مردانه باید به طول آستین ، نوع یقه و قد لباس نیز دقت نمایید به عنوان مثال : قد برخی از تی شرت ها به گونه ای است که بلند می باشد و در اصلاح به آن ها لانگ گفته می شود .

به عنوان مثال : تی شرت های یقه هفت باعث کشیده تر نشان دادن گردن خواهد شد و بسیار مناسب برای آقایانی است که دارای گردن های کوتاه می باشند.

خرید تی شرت ، پولوشرت و پیراهن مردانه خود را از فروشگاه اینترنتی ایشومر انجام دهد و همیشه ظاهری به روز و خوش تیپ را تجربه نمایید.

 

جهان انواع پوشاک مردانه شرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر