کد خبر: 779411 A

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری نوین دیجیتال و عصر ارتباطات که در دنیای پیچیده ای از ارتباطات از طریق اینترنت علاوه بر آگاهی پیدا کردن از مسائل روز دنیا، می توان بازار خرید خود را برای هر کالا یا خدمات پیدا کرد.

ایلنا؛ در این میان صنعت فرش نیز از این قانون مستثنی نیست. امروز قصد داریم استارتاپی در این زمینه را به شما معرفی کنیم. این استارتاپ که فرشام نام دارد به فروش آنلاین فرش بصورت مستقیم از کارخانه به خانه اقدام میکند.

چرا فرش را بصورت آنلاین خرید کنیم؟

با خرید آنلاین فرش شما میتوانید از یک سری مزیت‌ برخوردار شوید که این مزیت ها عبارتند از:

  1. امکان مقایسه اجناس و قیمت ها بصورت نامحدود
  2. امکان بررسی و تحلیل قیمت ها و اجناس در 24 ساعت شبانه روز
  3. حذف مشکلات و هزینه‌های رفت و آمد به محل بازار یا فروشگاه فرش (امکان جریمه شدن و دیگر مسائل)
  4. صرفه جویی در زمان (مانند گیرافتادن در ترافیک شهر و یا محدوده ترافیک)

علاوه بر موارد فوق مزایای بسیاری وجود دارد که شما با آسودگی خیال نسبت به خرید خود اقدام کنید. شما می توانید به راحتی در منزل خود در حالیکه روی مبل خود نشسته‌اید تنوع فرش را در سایت معتبر فرشام مشاهده کنید و از لحاظ کیفیت و قیمت با هم مقایسه کنید.

"حتی شما می توانید این مقایسه را بین سایت های مختلف انجام دهید قیمت و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید"

چگونه فرش را بصورت اینترنتی خرید کنیم؟

 استارتاپ فرشام برای خریداران محترم 2 روش آسان سفارش را فراهم کرده است که مشتریان محترم به راحتی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

  1. خرید از طریق وبسایت فرشام

از این طریق شما میتوانید به راحتی محصولات را مقایسه کرده و نسبت به خرید اقدام کنید. در این روش شما به دو صورت میتوانید سفارش خود را انجام دهید. حالت اول پرداخت کل مبلغ بصورت آنلاین (که شامل ارسال رایگان محصول میگردد) و حالت دوم، شما با پرداخت مبلغی ناچیز به عنوان بیعانه فرش را درمحل دریافت و مبلغ را به باربری تحویل میدهید.

  1. سفارش تلفنی

در این روش شما محصول را در وبسایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام مشاهده و انتخاب میکنید و با تماس تلفنی با شماره 5 رقمی ویژه 38478 – 021 نسبت به سفارش محصول اقدام میکنید.

چگونه میتوان اعتماد کرد؟

البته ثبت سفارش و خرید مستلزم اطمینان دو طرف خریدار و فروشنده می باشد فروشنده علاوه بر معرفی کالا و همینطور ارسال عکس کالا ملزم به شفاف سازی در مورد رنگ طرح سایز و نوع جنس و همینطور در اختیار قرار دادن اطلاعات و نحوه پرداخت و ارسال فرش به دست مشتری می باشد

 جهت اطمینان  از خرید فروشگاه آنلاین باید دارای نماد الکترونیکی یا اینماد از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد که مشتری بتواند از از صحت گفتار فروشنده و اعتبار سایت مطمئن شود و تا زمان ارسال کالا هیچ‌گونه استرسی نداشته باشد و مطمئن شود که کالا صحیح و سالم به دستش می رسد

 برای فعالیت در حوزه فروش آنلاین و برای کوتاه کردن دست کلاهبرداران وزارت صنعت معدن و تجارت اینماد  را قرار داده که مشتریان بتوانندهرگونه تخلف اعم از ارسال نشدن کالا و یا ارسال کالای معیوب  از طرف فروشگاه های مجازی را از این طریق  پیگیری نمایند که  اینماد دارای زمان مشخص بوده که هر سال باید تمدید شود.

فرشام دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که شما میتوانید با خیالی راحت از آن خرید کنید.

برای مقایسه، بررسی و خرید انواع فرش میتوانید به وبسایت www.farsham.com  مراجعه و یا با شماره  38478 – 021تماس بگیرد.

اینترنت ترافیک صنعت فرش فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر