کد خبر: 778115 A

شرکت تابلو سازی ایرانیان اواخر دهه 70 و سال 1380 با تغییر رویکرد و هدف گذاری بر مبنای استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های طراحی – تولید و اجرای انواع تابلو ها همت گمارد

ایلنا؛ تابلو سازی ایرانیان از دهه ها قبل در زمینه تولید انواع تابلو در سطح کشور فعالیت می نموده است. اما از اواخر دهه 70 و سال 1380 با تغییر رویکرد و هدف گذاری بر مبنای استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های  طراحی – تولید و اجرای انواع تابلو ها همت گمارد و با در نظر گرفتن اصل معامله یعنی رضایت مشتری مداری شروع به مطالعه و توسعه گسترده در زمینه  تولید – طراحی و  ساخن انواع تابلو های صنعتی و شرکتی نمود که قسمتی از آن در زیر اشاره شده است.

 1. تابلو چلنیوم ( channelium )
 2. حروف استیل ( stainless steel 3d letters )
 3. تابلو سر درب کارخانجات و شرکتها
 4. تبلیغات روی تاور کرین tower crane
 5. چوب ترمووود (thermo wood)
 6. طراحی و اجرای سازه بیلبورد billboard
 7. استند ( stand )
 8. برش و لیزر طلق
 9. تابلو راهنما
 10. تابلو لایت باکس (light box)
 11. تابلو لایت باکس کریستالی(led light box)
 12. تابلوکامپوزیت

شرکت تابلو سازی ایرانیان با در اختیار داشتن بزرگترین اکیپ طراحی – اجرا  - تولید و نصب هر نوع تابلو در کشور همواره نسبت به سایر همکاران و رقبا پیشتاز بوده است که البته مشتریانی بزرگی همچون :

 1. شرکت تفال فرانسه
 2. شرکت AGT پارسیان چوب
 3. دیار خودرو great wall & baic
 4. شرکت کاشی الوند

و مشتریان دیگری همچون گروه صنعتی پیوند، ابزار آلات ان ای سی، ابزار آلات دی سی ای ، شرکت پتوی گلبافت ، لوازم خانگی مولینکس، میدیا ، رمینگتون،کاشی مرجان، رسالوله پاسارگاد، پارس اتیلن کیش، ایران ترانسفو ری، روناک دارو، چای دوغزال و شرکت زردبند و ... از گوشه و کنار ایران عزیز باعث ایجاد روحیه مضاعف و تلاش بیشتر در جهت رضایت مندی مشتریان گردیده است.

اکنون با افتخار اعلام میداریم که بعد از گذشت این سالها  تابلوسازی ایرانیان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه تبلیغات و تابلوسازی میباشد که مجهز به تمامی دستگاههای روز دنیا و اکیپ نصب بسیار قوی میباشد.

شرکت تابلوسازی ایرانیان دارای وب سایت بسیار قوی در زمینه نمایش دسته بندی شده پروژه های خود می باشد که با کلیک کردن بر روی تابلوسازی می توانید وارد سایت تابلوساز ایرانیان شوید تا با این مجموعه بزرگ بیشتر آشنا شده و همچنین لیست قیمت انواع تولیدات و طراحی ها را مشاهده نمایید. لازم به یادآوری می باشد که قیمت مناسب و کیفیت بالای طراحی ها و تولیدات ما همواره مورد توجه شرکت های بزرگ در کل کشور بوده است.

همچنین شما میتوانید با کلیک کردن بر روی نوع نمونه کار مورد تقاضای خود مستقیما وارد صفحه نمونه کارهای مورد نظر در سایت تابلوسازی ایرانیان شوید.

تابلو چلنیوم - قیمت چلنیوم - حروف استیل - تبلیغات روی تاور کرین - تابلو کامپوزیت - تابلو ترموود - تابلو شرکتی - تابلو کارخانه - تابلو راهنما

شرکت تابلوسازی ایرانیان همچنین آماده ارائه رایگان مشاوره در جهت انتخاب نوع تابلو و تبلیغات در روی تاور کرین می باشد . جهت دریافت اطلاعت تماس وارد سایت تابلوسازی ایرانیان شوید.  http://showtablo.com

ایران تبلیغات چای دارو مرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر