کد خبر: 777233 A

فروشگاه اینترنتی ایشومر ، فروشگاهی معتبر و به روز است که می تواند نیازهای شما را از انواع محصولات ، به راحتی تامین نماید.

ایلنا؛ در فروشگاه اینترنتی ایشومر شما می توانید تمامی محصولات مربوط به اکسسوری مردانه از قبیل : کراوات ، پاپیون ، دستمال جیب ، سنجاق کت ، دکمه سر دست و ... را  خریداری و ست نمایید.

آقایان محترم اگر به میهمانی  ، مراسم رسمی و یا نیمه رسمی دعوت شده اید و می خواهید ظاهری متفاوت و به روزی را تجربه نمایید ، از فروشگاه اینترنتی ایشومر دیدن فرمایید

شما می توانید خرید از ایشومر را با رضایت خاطر انجام دهید ، زیرا تمامی محصولات آن با کیفیت بالا و با قیمت های پایین در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

Untitled-15

برای رفتن به یک مجلس رسمی ، نیمه رسمی و یا داشتن استایلی تک و منحصر به فرد حتما از دستمال جیب ها استفاده نمایید ، این اکسسوری مردانه کوچک مربعی شکل را با تاهایی زیبا و متنوع را می توانید با انواع کراوات و یا پاپیون ها استفاده نمایید. تنها لازم است رنگ دستمال جیب با کراوات یا پاپیون شما هماهنگی داشته باشد. علاوه بر آن از نظر طرح و یا جنس پارچه نیز می توانید هماهنگی لازم را بین این اجزا از اکسسوری مردانه انجام دهید.

کافیست به جزئیات بیشتر توجه نمایید تا استایلی متفاوت و به روز را تجربه کنید.

علاوه بر این اکسسوری های آقایان نیاز به سنجاق کت و دکمه سر دست نیز از ضروریات است. رنگ این محصولات را نیز با دیگر اجزای لباس تان هماهنگ سازید. به عنوان مثال رنگ ساعت و رنگ سگک کمربند را می توانید با این محصولات از اکسسوری مردانه هماهنگ نمایید ، این روش بهترین راه برای ایجاد تعادل بصری بین لباس هایتان و اکسسوری های هماهنگ با آن می باشد.

بهترین ها را از فروشگاه اینترنتی ایشومر بخواهید و شیک و مدرن به نظر آیید.

انواع محصولات مردانه اکسسوری ایشومر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر