کد خبر: 775497 A

در شبی بیاد ماندنی و بی نظیر در هتل اسپیناس پالاس ؛

طی مراسمی ویژه در هتل اسپیناس پالاس از ۳۰ رستوران برتر مورد تایید (حمیدسپیدنام) مسترتیستر تقدیر شد.

به گزارش ایلنا؛ شامگاه دوشنبه گذشته و در سومین سال متوالی مراسم تجلیل از برترین رستوران های مورد تایید مستر تیستر در فضایی بسیار پرشور با حضور چهره های مطرح هنری ورزشی همچون حمید استیلی- علیرضا منصوریان – امیدحاجیلی – روزبه نعمت اللهی – محمود شهریاری- فریبا نادری و ... برگزار شد.

در این مراسم که با حضور میرابراهیمی رییس اتحادیه رستوران داران نیز همراه بود، حمید سپیدنام (مستر تیستر) هدف از برگزاری این مراسم را انگیزه ای برای بالا بردن کیفیت رستوران های کشور و همچنین بهبود روابط بین المللی جهت جذب گردشگران خارجی و آشنایی بیشتر با فرهنگ غذایی ایرانی عنوان کرد. وی در ادامه توضیح داد: برخی می گویند که مستر تیستر از رستوران ها انتقاد می کند و بیشتر نگاه انتقادی نسبت به صنف رستوران داران دارد و این در حالی عنوان می شود که اصلا چنین نیست و اعتقاد ما صرفا برندینگ غذای ایرانی است و بس.

مستر تیستر در ادامه اضافه کرد: متاسفانه طی این سالها در خصوص برندسازی غذای ایرانی بسیار ضعیف عمل کردیم و ابزاری مثل فضای مجازی بجای پرداختن به مسائل حاشیه ای می تواند در توسعه برندینگ غذای ایرانی و گردشگری غذا کمک شایانی داشته باشد و این همان موضوعی است که بنده (مستر تیستر) طی سالهای اخیر در راستای اعتلا بخشی به مسئولیت های اجتماعی به آن پرداخته ام.

رلنلا

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۹_۱۳-۴۸-۳۵

حمیدسپیدنام در پایان و در خصوص اینکه معیارهای انتخاب 30 برند و رستوران برتر حاضر در این مراسم چه بوده است خاطرنشان کرد: این رستوران ها، برندهایی بودند که از هر لحاظ مورد تایید مسترتیستر قرار گرفتند و آپشن هایی همچون کیفیت غذا، مشتری مداری و مواد اولیه استاندارد در منوها، از معیارهای انتخاب جهت حضور در این مراسم و همچنین دریافت تندیس مستر تیستر بود.

در ادامه این مراسم مهدی شهیدی رئیس هیات مدیره شرکت آسان پرداخت (آپ) به روی سن رفت و در سخنانی گفت: شرکت آسان پرداخت (اپلیکیشن آپ) اقدام به راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون رستورانی تحت عنوان "ساتراپ" کرده است که با همکاری اپلیکیشن مسترتیستر در آینده ای نزدیک سرویس های آنلاین در حوزه سفارش غذا و ایجاد شبکه ای از تخفیفات لحظه ای برای رستوران ها و کاربران اپلیکیشن را فراهم خواهد کرد.

گفتنی است: رستوران‌های کاساب – سینسیر – شاندیز جردن – رفتاری – باب البحر – بام لند –کوهپایه – فلای لند – آپستروف – ویکولو – رودیزیو- علا – توچال کباب – شلتوک - پسرخاله – پلاتین فود گاردن – سوشیکو – زیگ زاگ – ایوان فرشته – نوین زعفران – بستنی سی دا – فودکورت آدرس هال – سهند – کافه لقانطه – برگرلند – بلامونیکا –چینی فردیس – کنتاکی دی – سماک ۳۰ برند برگزیده این مراسم با شکوه بودند که تندیس مسترتیستر را دریافت کردند. همچنین گفتنی است: تعداد زیادی از کارآفرینان و نوآوران عرصه صنعت غذای کشور (شرکت نوین زعفران، صنایع غذایی مارین و...) نیز در این مراسم حضور داشتند و اجرای گروه موسیقی روزبه نعمت اللهی پایان بخش دورهمی و ضیافت مسترتیستر در هتل اسپیناس پالاس بود.
رستوران ها زعفران صنایع غذایی گردشگری روزبه نعمت اللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر