کد خبر: 773611 A

تفاوت بیسان گشت با بی‌شمار آژانس مسافرتی و گردشگری دیگر، خدماتی است که در وب سایت خود ارائه می‌کند. نقشه هوشمند بیسان گشت که همه مکان‌های دیدنی، هتل‌ها، مراکز خرید و دیگر نقاط مهم شهر مورد نظر شما را روی نقشه به طور دقیق نشان می‌دهد، از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد وب سایت بیسان گشت است.

ایلنا؛ نداشتن برنامه‌ریزی صحیح سبب می‌شود حتی اگر تور دبی یا دیگر شهرهایی که قصد سفر به آن‌ها را دارید چند هفته‌ای باشد، قادر نباشید از تمامی مکان‌های گردشگری دیدن کرده و به مراکز تفریحی آن سر بزنید. کاربران آگاه، با استفاده از دایرکتورهای مکان‌های دیدنی شهر مقصد در وب سایت بیسان گشت، لیستی از نقاطی که مایلند در طول سفر چند روزه خود از آن‌ها دیدن کنند را ایجاد خواهند کرد. این کار به صرفه‌جویی در وقت کمک بسیار زیادی می‌کند، اما همچنان بهترین و بهینه‌ترین روش برای استفاده مناسب از وقت کوتاه سفر نیست. به کمک نقشه هوشمند بیسان گشت قادر خواهید بود همچون یک توریست حرفه‌ای، بدون ذره‌ای معطلی یا نیاز به پرس و جو از دیگران، از یک مکان دیدنی، پارک، مرکز تفریحی، مرکز خرید یا هتل به دیگری بروید.

از مزیت‌های نقشه هوشمند بیسان گشت  بیشتر بدانید (تگ اچ2)

یکی از اصلی ترین موارد استفاده از نقشه ی هوشمند بیسان گشت نمایش اماکن گردشگری در اطراف یک هتل است. این نقشه به شما کمک میکند مناطقی که دارای هتل های زیادی می باشند را بشناسید. مهمولا هتل ها در مناطق توریستی یک شهر داری تراکم بیشتری می باشند . بنابراین با یک نگاه اولیه می توانید مناطق اصلی توریستی یک شهر را بشناسید و در آن منطقه نقشه ا بزرگ کنید و جزئیات بیشتری را پیدا کنید.

bisungasht-pic2

تصور کنید پیش از تور باکو یا شهری که در پی سفر به آن هستید، با گشت و گذار در وب یا رفتن به دایرکتوری مکان‌های دیدنی شهرهای مختلف در وب سایت بیسان گشت، لیستی تهیه کرده و قصد دارید از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید. حتی در شهر اقامت خود، یافتن نقطه‌ای مشخص بر اساس آدرس نوشتاری شامل منطقه، خیابان اصلی و خیابان فرعی و در ادامه کوچه دشوار است. مشکل این نوع مسیریابی در شهرهای کشورهای خارجی چند صد برابر خواهد شد، به طوری که در نهایت تصور می‌کنید بدون داشتن یک لیدر آشنا به شهر، قادر به گشت و گذار در آن نخواهید بود.

پیشنهاد ما به شما استفاده از نقشه هوشمند بیسان گشت است. همانطور که در شهر محل سکونت خود در کشورتان به وسیله استفاده از نقشه‌هایی دیجیتالی مسیریابی بهتری خواهید داشت، حین تور گرجستان یا هر شهر دیگر، استفاده از نقشه دیجیتالی روی گوشی هوشمند یا لپ تاپ خود خالی از لطف نخواهد بود. به این ترتیب حتی می‌توان به یک تاکسی یا راننده‌ای محلی آدرس داد تا چگونه شما را با رفتن از نزدیک‌ترین و سریع‌ترین مسیر، به نقطه مورد نظرتان برساند! این چنین رفتارها، شما را تبدیل به یک توریست حرفه‌ای خواهد کرد!

استفاده از نقشه هوشمند بیسان گشت (تگ اچ3)

ابتدا به وب سایت بیسان گشت به آدرس اینترنتی bisungasht.com بروید. سپس در منوی واقع در بالاترین قسمت صفحه، روی گزینه نقشه هوشمند کلیک کنید. در اینجا، به عنوان نمونه، روی نقشه هوشمند استانبول کلیک خواهیم کرد.

در صفحه بعد، شهر انتخاب شده (در اینجا استانبول) را در مقیاسی بزرگ مشاهده می‌کنید. در بالای نقشه هوشمند بیسان گشت می‌توانید مواردی که مایل به دیدنشان هستید را تیک بزنید. به صورت پیش‌فرض همه موارد انتخاب شده‌اند. در صورت تمایل به دیدن فقط هتل‌ها، مراکز خرید یا مکان‌های دیدنی می‌توانید تیک کنار بقیه موارد را برداشته و فقط گزینه‌ یا گزینه‌های مورد نظر را در حالت انتخاب شده نگه دارید.

bisungasht-pic3

با استفاده از آیکون به علاوه و منهای واقع در گوشه پایین و سمت راست نقشه می‌توانید عملیات بزرگنمایی و کوچکنمایی را انجام بدهید. این کار به وسیله نگه داشتن کلید CTRL روی کیبورد و سپس چرخاندن اسکرول ماوس نیز امکان‌پذیر خواهد بود. حال تصور کنید در اطراف موقعیت جغرافیایی که اکنون قرار دارید، یک مکان دیدنی پیدا کردید. با کلیک روی آن، پیش نمایشی از مکان دیدنی مورد نظر نمایش داده خواهد شد. با کلیک روی آن می‌توانید به صفحه مکان دیدنی، هتل یا مرکز خرید انتخاب شده وارد شده و اطلاعات کاملی درباره آن به دست بیاورید.

دبی گرجستان گردشگری گوشی هوشمند لپ تاپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر