کد خبر: 773438 A

این شرکت اولین تولید کننده ساندویچ پنل با فوم پلی استایرن و اکس پی اس است که محصولات پرطرفدای در بازار ساختمان سازی هستند

گروه صنعتی پانل مهدی اولین تولید کننده ساندویچ پنل با فوم پلی استایرن و اکس پی اس در ایران است که محصولات پرطرفدای در بازار ساختمان سازی هستند. گروه صنعتی پانل مهدی (بنی کریم) در سال 1348 در بازار تهران شروع به فعالیت کرده است که در آن زمان توسط پدر بزرگ آقای حمید رضا بنی کریم مدیر فعلی گروه صنعتی پانل مهدی احداث شده است که در آن زمان از معتمدان بازار بوده است و جالب است بدانید که سیمان کشور به دست ایشان توزیع و پخش می شده است.

بعد چند سال کارخانجات متعددی در زمینه های پوشش سقف و دیوار، ماستیک های درزگیرو مواد مختلف در مجموعه خلیج فارس تاسیس کردند و به مرور زمان کار به پدر و بستگان حمیدرضا بنی کریم که نسل دوم این مجموعه را تشکیل می دهند محول شد که ورق گالوانیزه و پشم شیشه و توری و 18 قلم کالای دیگر را در مجموعه کارخانجات خلیج فارس تولید می کردند.

حالا این شرکت اولین تولید کننده ساندویچ پانل با فوم پلی استایرن و اکس پی اس است که محصولات پرطرفدای در بازار ساختمان سازی به شمار می روند. اختراع این محصول توسط پدر خود حمید رضا بنی کریم صورت گرفته است اما ایشان نسل سومی هستند که کار را برعهده گرفت و به اصطلاح پا بر روی شانه های پدران گذاشته و مجموعه را رشد داده و رو به جلو حرکت می دهند.

11

 

چرا به شرکت پانل مهدی اعتماد می کنند؟

رشته تحصیلی آقای بنی کریم مدیریت اجرایی بوده است و همیشه علاقه مند بود که در همین زمینه اطلاعاتی به روز داشته باشد که حالا هم شاهدیم ساندویچ پانل دیواری و سقفی وی در این صنعت بسیار مشهور هستند. به همین دلیل سمینار و کارگاه های آموزشی مختلفی را با اساتید بزرگی همچون برایان تریسی، مالکوم مک دونالد و رچ اتول و رندی گیج و... داشت و اساتید بزرگی که از نقاط مختلف دنیا به همراه مجموعه های بزرگ به ایران آمده بودند و دوره های تخصصی مدیریت برگزار کردند را شرکت کرد.

در شرکت تخصصی پانل مهدی به روز ترین علم مدیریت دنیا را به کار گرفتند وهمواره سعی کردند برای دنیای بهتر و نسل های آینده تلاش کنند، تا جایی که بتوانند برای به کارگیری و بومی سازی این علم تلاش می کنند.

فعالیت های تخصصی شرکت پانل مهدی در صنایع غذایی

شرکت پانل مهدی علاوه بر حضو پررنگ در صنعت ساخت و ساز محصولاتی مانند ساندویچ پانل سقفی، در صنایع غذایی نیز فعالیت زیادی دارد و علت اینکه در نمایشگاه مواد غذای شرکت کرده است، تولید دو محصول جدید این شرکت به نامهای ایزوپانل و فریز پانل می باشد که کاربرد مستقیمی در سردخانه‌های محل نگهداری مواد غذایی دارد. این دو محصول که هسته میانی آن پلی استایرن و اکس پی اس است در واقع 25 تا 40 درصد درزبندی بیشتری نسبت به محصولات قبلی دارد. شرکت پانل مهدی با طراحی جدیدی که بر روی فریز ‌پانل ها داشته است این درزبندی را به صورت پیشرفته انجام داده به گونه ای که انتقال حرارت 20 تا 40 درصد کاهش یافته است.

این محصول می تواند برای سردخانه ها بسیار کار آمد باشد و بسیاری از هزینه های  جانبی را کاهش داده و سیو مجموعه تولیدی کند. این فوم زمانی که نصب می شود کاملا درزبندی را محکم می کند و نیازی به متریال  تزریقی مجدد نخواهد داشت. این محصول در نمایشگاه مواد غذایی به نمایش خواهد آمد و به احتمال زیاد  به عنوان یک محصول بسیار موفق به بازدید کنندگان معرفی خواهد شد. این شرکت ساندویچ پانل ضد حریق هم دارد که در صنایع متعددی می توان از آن استفاده نمود.

وی همچنین در مورد سیستم های پیشرفته مدیریتی اظهار داشت که شرکت پنل مهدی همیشه در راستای پیاده کردن پیشرفته ترین سیستم های مدیریتی حرکت می کند و به حفظ محیط زیست و ایجاد آینده ای سبز برای نسل های بعد معتقد است به طوری که در شرکت پانل مهدی حتی یک برگ کاغذ هم استفاده نمی شود یعنی حتی ریز جزئیات را طوری چیدمان کرده اند که مرخصی پرسنل هم روی کاغذ نوشته نمی شود.

شرکت پانل مهدی همیشه سعی داشته است که با بها دادن به نیروی انسانی شرکت زمینه احترام به مشتری را فراهم سازد. آموزش حین کار و مستمر از جنبه های اصلی کار این مجموعه می باشد. کمتر شرکتی وجود دارد که بتواند 50 سال در بازار کار با این شرایط رقابتی دوام بیاورد وقتی هدف، هدف کارآفرینی باشد شاهد پیشرفت در کار خواهیم بود شعار اصلی کارکنان شرکت «ما یک خانواده ایم »است. برای آشنایی با محصولات این مجموعه صنعتی می توانید از وب سایت آنها دیدن کنید: http://www.panelmahdi.com/

 

 

ساندویچ پانل گروه صنعتی پانل مهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر