کد خبر: 772631 A

گروه درب اتوماتیک ماندگار با بیش از 20 سال سابقه ، در زمینه اجرای درب اتوماتیک شیشه ای ، دربهای اتوماتیک کرکره ای صنعتی و فروشگاهی، درب سریع بالا رونده ، تجهیزات حمل و بارگیری ، انواع مختلف دربهای اتوماتیک پارکینگی ، راه بند ، سیستمهای حفاظتی و مدار بسته فعال است.

ایلنا؛ این که آیا لیفتراک را در انبار یا در محل ساخت و ساز نگهداری می کنید، استفاده از یک یا چند لیفتراک ، احتمالا بخشی جدایی ناپذیر از عملیات تجاری روزانه شما است. بنابراین حصول اطمینان از اینکه آنها به طور کامل سرویس می شود ضروری است.

با گذشت زمان از استفاده مداوم لیفتراک دست دوم، درست مانند هر چیز، قطعاتی از لیفتراک، مستعد سایش و پاره شدن هستند. تعمیر و نگهداری منظم به شما کمک می کند که لیفتراک بتواند با حداکثر عملکرد کار کند.  در این جا برخی از دلایل مهم اطمینان از تعمیر و نگهداری لیفتراک را بیان می کنیم:

پرهیز از تصادف لیفتراک

هر سال، تصادفات فراوانی از لیفتراک گزارش می شود. برخی نقص ها باعث بروز تصادف می شود که به راحتی می توان آن ها را برطرف نمود و از بروز حادثه جلوگیری کرد.

با توجه به خدمات منظم، شما احتمالا قادر خواهید بود که ایرادات را شناسایی کنید، آنها را تعمیر کنید و از حوادث ناشی از لیفتراک های معیوب جلوگیری می شود.

شرکت لیفتراک فراز بالابر آکام (فابکو) در طول عمر 9 ساله فعالیت خود، همواره به عنوان بازوی توانمند در انجام وظایف لجستیکی انبارها در کشور مطرح بوده و با بر خورداری از تجربیات وامکانات فراوان و بدنه کارشناسی قوی، یکی از برندهای شناخته شده و معتبرجمهوری اسلامی ایران در بازار ایران به شمار می رود، به گونه ای که بسیاری از چالش ها و بحران های مرتبط با کمبود لیفتراک ها وتجهیزات انباری با کیفیت عالی و برندهای معروف در طول سالیان گذشته به سر پنجه تدبیر، توانمندی و اعتبارات بین المللی این شرکت تا حدودی مرتفع گردیده است.

اهداف این شرکت لیفتراک فابکو

  1. تولید لیفتراک وتجهیزات انباری با مشارکت برندهای معروف در ایران
  2. تولید باطری تراکشن با مشارکت شرکت فام ایتالیا با کیفیت اروپا
  3. افزایش توان خدمات لیفتراک پس از فروش در سرتاسر ایران

شرکت لیفتراک فابکو به عنوان  یک شرکت با مسئولیت خرید و فروش لیفتراک و واردات و  خدمات پس از فروش لیفتراک تویوتا  فعالیت می کند.  شرکت لیفتراک فابکو یکی از مهمترین واردکنندگان لیفتراک‌ با  تمرکز اصلی بر لیفتراک‌ برقی تویوتا ، باطری لیفتراک ، لیفتراک برقی ،باطری لیفتراک برقی ، پالت تراک و همچنین نسبت به واردات کلیه تجهیزات حمل و نقل مواد و جابجایی در انبار و استاکر از معتبرترین برندهای دنیا و خرید و فروش لیفتراک دست دوم اقدام می‌نماید.

لیفتراک ها  و کامیون های صنعتی ،حرف اول را در انتقال تجهیزات سنگین در بسیاری از صنایع می زنند. به خصوص صنایع مربوط به بازیافت که البته خطر احتراق و لیفتراک برقی در آن بالاست.استفاده از لیفتراک برقی تویوتا و لودرهای صنعتی به آموزش نیاز داند. نیاز به آموزش لیفتراک برای اپراتورهای مبتدی از جمله نیازمندی های اولیه در هر صنعت می باشد.

لیفتراک ها مخصوص حمل بار ،تقریبا سه برابر بزرگ تر و سنگین تر از خودروهای معمولی هستند و چنانچه به درستی از آنها استفاده نشود، خسارت و آسیب های جبران ناپذیری به بار خواهند آورد.  در واقع ،حوادث مربوط به بالابرها و کامیونها و لیفتراک ها ،از رایج ترین مقوله های حوادث تلخ در حوزه صنایع بزرگ هستند.

درب اتوماتیک ماندگار

درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای از مهمترین بخش های فعالیت گروه تولیدی درب ماندگار می باشد. این شرکت با تجربه 20 سال و سابقه درخشان در انجام پروژه های درب اتوماتیک ملی توانسته جایگاه ویژه و درخشانی در این بازار بدست آورد.

گروه درب اتوماتیک ماندگار دارای نمایندگی انحصاری و همکاری  با شرکت های اروپایی مانند DITEC , ERREKA  اسپانیا در زمینه تخصصی درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک ریلی ، درب های بیمارستانی می باشد که با بهره گیری از پرسنل و مهندسین مجرب و آموزش دیده از معتبرترین شرکت های فعال در این صنعت می باشد.

گروه شرکت های درب اتوماتیک ماندگار علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری از شرکت های معتبر اروپایی اقدام به تولید بخش هایی از لوازم و ملزومات و قطعات درب های اتوماتیک نموده است که با توجه به تیم فنی مهندسی توانمند در این زمینه قطعات و لوازم یدکی موتور های درب اتوماتیک را به راحتی طراحی و تولید می نماید.شرکت درب اتوماتیک ماندگار دارای خدمات پس از فروش منحصر به فرد و سرویس های دوره ای درب های نصب شده را دارد که کارشناسان این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات خود را بر روی درب های نصب شده اتوماتیک شیشه ای انجام می دهد.

گروه درب اتوماتیک ماندگار با بیش از 20 سال سابقه ، در زمینه اجرای درب اتوماتیک شیشه ای ، دربهای اتوماتیک کرکره ای صنعتی و فروشگاهی، درب سریع بالا رونده ، تجهیزات حمل و بارگیری ،  انواع مختلف دربهای اتوماتیک پارکینگی ، راه بند ، سیستمهای حفاظتی و مدار بسته فعال می باشد.

رزتد

با انتخاب مناسب در نوع درب اتوماتیک در واقع امنیت و اطمینان ساختمان شما به نحو احسن حفظ خواهد شد . در هنگام انتخاب درب اتوماتیک مورد نظر نباید فقط بر جنبه زیبایی آن تاکید داشته باشیم و همواره باید جوانب اساسی تر را نیز در نظر بگیریم که بیشترین توجه در این زمینه باید مسئله ی امنیت درب های اتوماتیک باشد. در نصب درب اتوماتیک باید به چند عامل توجه شود : توجه به اندازه و وزن درب مورد نظر، توجه به فضایی که در دسترس داریم،  توجه به بیرونی یا داخلی بودن مکان مورد نظر برای نصب درب،  نوع ساختمان مورد نظر برای انتخاب درب اتوماتیک برای مثال میتوانیم از عوامل زیر کمک بگیریم : تعداد دفعاتی که از درب اتوماتیک استفاده میشود . مدت زمانی که طول می کشد تا درب اتوماتیک مورد نظر ما به طور کامل یک بار باز و بسته شود . جریان ترافیک ساعت اوج استفاده (بار اصلی ترافیک)

درب اتوماتیک کاربرد های مختلفی دارد :

  • در مکان های خاصی مثل آزمایشگاه ، مکان های نظامی یا محل هایی که در آنها امنیت ، مهم تر از باقی موارد باشد .
  • در جاهایی که نیاز به کمتر استفاده شدن انرژی در نظر است . مانند درب هتل ، درب فروشگاه و درب بیمارستان .
  • در فضا های رفاهی مثل منازل .
  • در مکان هایی که نکات بهداشتی اهمیت دارد ، مانند آزمایشگاه و اتاق عمل .
  • در مکان های صنعتی ، برای افزایش بازخورد کارکرد نیروهای انسانی .
  • و ... .

شرکت نما رنتر از بزرگترین وارد کنندگان و اجاره دهنده تجهیزات تلویزیون شهری می باشد که توانایی فروش و اجاره تلویزیون شهری در هر ابعادی و متراژی دارا می باشد. این شرکت با برگزاری چندین پروژه بین المللی و ملی توانسته در حوزه فروش، خرید، اجاره و حتی تامین تلویزیون شهری جایگاه مناسبی را در این بازار کسب نماید. این را به جرات می توان بگوییم که تیم نمارنتر بهترین پیشنهاد را برای اجاره تلویزیون شهری و led های نمایشگاهی خواهند داد تا با کمترین قیمت بتوانید با توجه به نیازتان کیفیتی مناسب را دریافت کنید.

 

ترافیک حمل و نقل خرید و فروش واردات امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر