کد خبر: 770864 A

سیمرغ مرکز خیریه یک سازمان "خدمات رایگان سفر و اقامت بیماران و نیازمندان" است که خدمات آن در چند فاز به بیماران ارائه می‌شود که خدمات اصلی آن شامل حال کودکان نوزاد تا 18 ساله که نیاز به سفرهای درمانی دارند می‌شود.

ایلنا؛ امروزه مسوولیت اجتماعی یکی از بحث‌های مهم نزد کسب‌وکارهای مختلف است و صاحبان کسب‌وکار، بخشی از درآمد خود را صرف انجام پروژه‌های مختلف در حوزه مسوولیت اجتماعی می‌کنند.

علی بابا نیز به عنوان یک استارت‌آپ دانش‌بنیان که همواره توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته است، این‌بار با هدف تسهیل شرایط سفرهای درمانی و تفریحی کودکان بی‌بضاعت همراه سمیرغ شده است تا امکان سفر و اقامت رایگان آنهار ا فراهم کند. به عنوان مثال اگر کودکی برای سفر درمانی، آموزشی یا... نیاز به سفر هوایی داشته باشد خرید بلیط هواپیما علی بابا به صورت رایگان، راه‌حل سفر آن است.

سیمرغ مرکز خیریه یک سازمان "خدمات رایگان سفر و اقامت بیماران و نیازمندان" است که خدمات آن در چند فاز به بیماران ارائه می‌شود که خدمات اصلی آن شامل حال کودکان نوزاد تا 18 ساله که نیاز به سفرهای درمانی دارند می‌شود.

در فاز بعدی استفاده‌کنندگان از خدمات سیمرغ تمام بیماران بی‌بضاعتی خواهند بود که برای درمان یا تفریح نیاز به استفاده از خدمات حمل و نقل و اسکان دارند.

به صورت کلی، فعالیت اصلی سیمرغ در حوزه حمل و نقل کودکان بی‌بضاعت است و خدمات آن شامل حال بیمارانی می‌شودکه زیرمجموعه یک نهاد خیریه هستند. به این ترتیب تمام هزینه‌های حمل و نقل و اسکان این افراد از محل زندگی به محل درمان و... توسط سیمرغ تامین و پرداخت می‌شود و علی بابا به صورت رایگان این افراد را به مقصد می‌رساند. رزرو بلیط قطار، هواپیما، اتوبوس برای کودکان نیازمند به این ترتیب از طریق سیمرغ رایگان انجام می‌شود.

هدف سیمرغ این است که اولین مرکز خیریه در حوزه حمل و نقل در ایران باشد که در این مسیر از کمک علی بابا، برند ملی سفر استفاده کرده است.

آنچه موجب شده است علی بابا حامی اصلی این مرکز خیریه شود، خلق تجربه زندگی بهتر، ایجاد امکان سفر ویژه کودکان در شرایط دشوار و ارتقای سطح توانمندی‌های کودکان ازطریق سفر است.

علی بابا در کنار سیمرغ به نیازمندان کمک می‌کند تا نیازمندان زندگی شادتری داشته باشند. اگر شما هم کودک نیازمندی را می‌شناسید که برای درمان یا بازگشت انگیزه درمان نیاز به سفر دارد، سیمرغ را معرفی کنید. همچنین می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری و تمام بلیط‌های سفر به علی بابا مراجعه کنید.

ارتقای سطح حمل و نقل درآمد کودکان نوزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر