کد خبر: 769641 A

دوازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی، 13 خرداد ماه از ساعت 16 الی 21 در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر :در این رویداد استارت آپی مردم با تجربیات استارت آپ ها آشنا شده و از نزدیک با مدیران استارت آپ ها به گفتگو خواهند پرداخت.

 محمد جعفرآباد مدیر مسئول مجله صدای زنده درباره این سمینار گفت: سمینار رقابت های استارت آپی سمیناری است که در هر دوره از آن به یک حوزه از استارت آپ ها پرداخته می شود و تمامی استارت آپ های آن حوزه کسب و کاری معرفی خواهند شد. وی ادامه داد: حضور در این سمینار برای عموم مردم رایگان است و برای ثبت نام کافیست به سایت  سمینار رقابت های استارت آپی (bestad.ir) مراجعه کنید.

مدیر اپلیکیشن ماهشی در مصاحبه با ایلنا گفت: میان شما و سالن زیبایی، همیشه سختی هایی است که باعث می شود رزرو آرایشگاه، قدرت انتخاب امکانات سالن ها و هماهنگی با سلیقه تان سخت باشد. ماهشی، اولین سامانه رزرو آنلاین آرایشگاه، با هدف ساده سازی این مسیر، قرار است بستری مهیا سازد تا شما با کمترین تلاش به بهترین گزینه راهنمایی شوید.

به راحتی:

*نزدیک ترین سالن به منزلتان را پیدا کنید.

*زیبایی تان را به روز کنید.

*سالن های زیبایی را مقایسه کنید.

*مطابق با سلیقه و معیارهایتان انتخاب کنید.

* و با خیال راحت آنلاین رزرو کنید.

Untitled-5

بنیان گذار اپلیکیشن آرایشگاه در مصاحبه با ایلنا گفت: اپلیکیشن آرایشگاه خدمتی است برای شما تا بتوانید به راحتی از آرایشگاه های اطرف خود آگاهی پیدا کنید، بتوانید به راحتی آرایشگاه هایی که در زمان مورد نظر و خداماتی که میخواهین را ببینید و براساس نظرات و امتیازات دیگران آرایشگاه مورد نظر را انتخاب و رزرو کنید تا زمان انتظار خودتون رو به صفر برسانید .این استارت آپ کار خود را در استان تهران آغاز کرده و تلاش ما بر این است که خیلی سریع در استان های دیگر فعالیت خود را شروع کنیم تا بتوانیم این خدمت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

Untitled-6

ایمان مخلصی، مدیرعامل شرکت کلون تجارت پیشگام در مصاحبه با ایلنا گفت: به موازات رشد کسب و کارهای آنلاین، مفهوم نیاز به حضور کسب و کارهای اینترنتی جدید و در حوزه های مختلف هم شکل می گیرد. آرایشگاه اینترنتی کلون در پاسخ به نیاز آرایشی بانوان ایرانی طراحی شده است. کلون دسترسی به تمام خدمات زیبایی را در زمان و مکان دلخواه مشتری فراهم می کند. به همین خاطر ما با شعار «اینجا و اکنون» از بهمن 1396 شروع به فعالیت کردیم. پر واضح است که دسترسی به یک آرایشگاه برای مخاطب کاری تازه نیست، به همین خاطر آرایشگاه اینترنتی کلون نوآوری را در شکل ارائه خدمات خود به کار گرفت؛ این یعنی ما با عبور از مرحله یک شرکت واسط میان مشتری و آرایشگر، متخصصینی را برای اجرای فرهنگِ کلون پرورش دادیم و از این طریق به طور مستقیم با مخاطب ارتباط برقرار کردیم.

photo6026115192947060699

سید محسن نعمت پور، محسن عزیزیان و سید امیر احمدی بنیان گذاران قیچی هستند. قیچی به عنوان شبکه تعاملی اکوسیستم زیبایی ایران، ارتباط بازیگران این حوزه را بر اساس انتخاب های تجربه شده و قابل اعتماد، ایجاد و تسهیل می نماید. در این شبکه می توان خدمات و محصولات زیبایی را براحتی جستجو، مقایسه، انتخاب و دریافت نمود.

قیچی فضایی عالی برای ارائه دهندگان خدمات و محصولات زیبایی می باشد.

نوبت دهی هوشمند، مدیریت مشتریان، مدیریت مالی، تبلیغات هدفمند، جذب مشتری جدید، دسترسی آسان به بازیگران حوزه زیبایی تنها بخشی از خدماتی است که قیچی به کاربران خود ارائه می کند.

Untitled-8

حامد بهروز مدیر پروژه موتایم در مصاحبه با ایلنا گفت: اپلیکیشن موتایم  با هدف ایجاد سهولت برای کسب و کار آرایشگاهها و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان آنها تولید و به بهره‌برداری رسیده است. مدیریت زمان، مدیریت صف، ارائه خدمات به موقع و شفاف به مشتریان و زیرساخت اطلاعاتی برخط جهت جستجو و یافتن ارائه دهندگان خدمات را می‌توان به عنوان مهمترین  ویژگی‌های موتایم برشمرد.

کارکردهای اصلی موتایم عبارتند از:

- رفع معضل نوبت دهی 

- ایجاد پروفایل برای آرایشگران و مشتریان و رتبه بندی آن‌ها بر اساس امتیازات ثبت شده

- امکان جستجو بر اساس نوع خدمت و نزدیکترین مکان

- مدیریت تقویم کاری و اطلاع رسانی‌ها

- ایجاد شبکه اجتماعی تخصصی برای ارتباط مؤثر میان آرایشگران و مشتریان آنها

- به اشتراک گذاری تجربه با دیگر مشتریان

- دسترسی نامحدود و قابلیت اخذ نوبت در هر زمان و هر مکان

Untitled-11

تا به امروز یازده سمینار رقابت های استارت آپی با عناوین آزمایش پزشکی آنلاین، بیمه آنلاین، تاکسی آنلاین، معماری آنلاین، املاک آنلاین، خشک شویی آنلاین، گردشگری آنلاین، فوتبال آنلاین، میوه آنلاین، خانه هوشمند و کالای آنلاین برگزار شده اند و سری دوازدهم از این سمینارها در دانشگاه امیرکبیر به استقبال استارت آپ های آرایشگاه آنلاین می رود. بیش از 100 استارت آپ در سلسله سمینارهای رقابت های استارت آپی معرفی شده اند و استارت آپی با نام استارت آب در حوزه سفارش آنلاین تصفیه آب، اولین استارت آپ شکل گرفته در این سلسله سمینارها است.

 

تجارت رقابت روابط عمومی کسب و کار معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر