کد خبر: 769080 A

شغل مناسب و متعاقبا درآمد خوب، یکی از دغدغه های جدی جوانان است. با توجه به محدودیت های موجود برای استخدام در ارگانهای دولتی و حتی شرکت های خصوصی، نباید همه توجهات به این باشد که در یک مجموعه یا ارگان مشغول به کار شویم! بهترین راه حل این است که خودمان دست به کار شویم و شغل ایجاد کنیم! با اینکار نه تنها خودمان صاحب کسب و کار شده ایم بلکه تعدادی را نیز می توانیم به این طریق صاحب شغل و درآمد کنیم. لازمه رسیدن به این شرایط، راه اندازی و مدیریت صحیح کسب و کار است که با پشتکار و تلاش می توان در مدت زمان کمی به این مهم دست یافت. تنها کافیست تخصص و مهارت های خود را بکار بگیرید حتی اگر تخصص و مهارتی ندارید می توانید طی مدت زمان کوتاهی آنرا بدست آورید!

تشریح کسب و کارهای آنلاین

کسب و کارهای آنلاین ، کسب  کارهایی هستند که بصورت مستقیم یا غیرمستقیم در حوزه وب فعالیت می کنند. همانطور که می دانید وب، شاخه های مختلفی را در بر می گیرد که از آنها می توان به وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و ... اشاره نمود. معمولا کسب و کارهای معتبر، اغلب فعالیت خود را در سطح وبسایت انجام می دهند.

ملزومات راه اندازی وب سایت چیست

هر سایت در ابتدا برای راه اندازی به هاست ، دامنه و محتوا نیاز دارد. هاست به معنی میزبان است! در واقع محتوای سایت در هاست قرار داده می شود. دامنه نیز به عنوان آدرس سایت می باشد و بازدیدکنندگان با وارد کردن آن آدرس در مرورگر به سایت هدایت می شوند. محتوا نیز غالبا اطلاعاتی است که صاحبان وبسایت ها آنها را در سایت خود قرار می دهند. معمولا محتوای سایت توسط یک نرم افزار تحت وب با عنوان سیستم مدیریت محتوا بر روی سایت قرار داده می شود. ثبت دامنه، خرید هاست و اتصال آنها به یکدیگر به همراه نصب سیستم مدیریت محتوا نیاز به دانش فنی دارد که ممکن است اغلب افراد آنرا نداشته باشند. برای کنار زدن این مشکل در ادامه پیشنهادی را به شما ارائه خواهیم داد که بتوانید به آسانی، وب سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنید!

و در انتها یک پیشنهاد ویژه برای شما

مجموعه میزبان فا بیش از 10 سال است در زمینه میزبانی وب فعالیت می کند که همواره در بین شرکت های هاستینگ برتر قرار داشته است. این بار نیز با طرحی ویژه تلاش کرده ایم شما را به سمت ایجاد کسب و کار آنلاین به راحت ترین شکل ممکن هدایت کنیم که بتوانید شغل و درآمد مناسبی داشته باشید. در این طرح شما تنها با خرید هاست از میزبان فا بصورت سالانه، موارد دیگر نظیر دامنه، قالب سایت و گواهی امنیتی SSL را به همراه نصب و راه اندازی آنها بصورت کاملا رایگان در اختیار خواهید داشت!

نحوه خرید هاست از میزبان فا

برای اینکار تنها کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کرده و پس از هدایت به سایت میزبان فا ، سرویس هاست مورد نظر خود را سفارش دهید. مجددا تاکید می شود در صورت سفارش هاست بصورت سالانه ، امکان انتخاب امکانات رایگان برای شما فعال خواهد شد که می توانید آنها را انتخاب و سفارش را تکمیل نمایید.

mfa-iran

برای وب سایت های بزرگ و پربازدید نیز سرویس های هاست اختصاصی وردپرس در نظر گرفته شده است.

درآمد شبکه های اجتماعی کسب و کار نرم افزار راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر