کد خبر: 768159 A

در روزهایی که بازی سپاهان و پرسپولیس به داغ ترین موضوع محافل خبری تبدیل شده و پدیده ریشه دار تقابل "پایتخت و شهرستان" بر سر زبان ها افتاده است، خبر داغ دیگری نیز از نوع شایعه از اصفهان به گوش می رسد که منابع پایتخت نشین آن را هنوز تایید نکرده اند. شایعه برکناری حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان که نقل محافل صنعتی شده است.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا عظیمیان که به واسطه برقراری ارتباط چهره به چهره با پرسنل این شرکت در زمانی اندک توانست به محبوبیتی چشمگیر در فولاد مبارکه دست پیدا کند؛ اکنون شایعاتی در مورد وی به گوش می رسد که کارگران این کارخانه را نگران کرده است. این نگرانی ها که فضای روانی کارگران را در این غول صنعتی استرس زا کرده، منجر به راه اندازی کمپین حمایتی از این مدیرعامل در فضای مجازی شد تا دغدغه تولید فدای سیاست زدگی نشود.

جمع آوری امضا برای طومار حمایت از عظیمیان راهکار دیگریست که از سوی کارگران بدون تریبون فولاد مبارکه در این کارخانه صنعتی دنبال می شود. این حرکت کارگران فولاد مبارکه برای اولین بار است که در تاریخ این کارخانه در دوگانه کارگر-مدیرعامل رخ می دهد. اکنون باید منتظر بود و دید در پس پرده شایعات و جنجال های خبری بازی سپاهان و پرسپولیس در تقابل تهران-اصفهان به چه نتیجه ای منجر خواهد شد. در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده آیا عزم مسئولین امر بر حفظ آرامش در این افتخار صنعتی است یا تغییری بر خلاف انتظار کارگران زحمتکش این کارخانه اتفاق خواهد افتاد. کارخانه ای که تولید بیش از نیمی از تولید فولاد ایران را بر عهده دارد.

فولاد مبارکه عظیمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر