کد خبر: 767084 A

اگر شما هم به دلیل کمبود فضا، تصمیم دارید تخت خواب چند منظوره را انتخاب کنید به نکاتی که شرکت مبلینت در ادامه به آن ها اشاره می کند، توجه کنید.

ایلنا؛ فروشگاه اینترنتی مبل تختخواب شو مبلینت به منظور استفاده حداکثری از فضای منزل ، تخت خواب های متحرک و چند منظوره را به عنوان راه حلی خلاقانه ارایه نموده است. که نقش مهمی در دکوراسیون منازل کوچک دارد و می تواند به راحتی یک فضا را به دو یا چند مکان متفاوت جهت استفاده کارآمد، تبدیل کند.

 در واقع زندگی در آپارتمان های کوچک، چالش هایی به همراه دارد که کمبود فضای کافی یکی از آن ها است. به همین دلیل این روزها استفاده از تخت خواب هایی  که علاوه بر اشغال فضای کم، بیشترین کارایی را هم داشته باشند بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از آن جایی که اتاق خواب ها دیگر تنها فضایی برای استراحت کردن نیستند و بسیاری از کارهای روزمره در آن ها انجام می شوند، قصد داریم در این مطلب ، نگاهی به تخت خواب های چند منظوره و متحرک و کاربردهای متعدد آن ها در اتاق خواب های کوچک داشته باشیم.

مزایای استفاده از تخت خواب چند منظوره متحرک

  • ایجاد فضای باز 

با استفاده از مبل تختخواب شو فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببرید.

  • اضافه شدن به متراژ اتاق

تخت خواب دو نفره و تخت خواب های یک نفره به ازای هر نفر 2 متر مربع از فضای اتاق خواب را اشغال می کنند که در صورت استفاده از مدل تخت خواب تاشو در زمان جمع شدن تخت خواب همین مقدار متر مربع به متراژ اتاق خواب شما اضافه می شود.

  • استفاده بهینه از فضا

تخت خواب های تاشو همچنین به طراحان این امکان را می دهند تا از حداقل فضای اتاق خواب نهایت استفاده را ببرند .مدل تخت خواب چند منظوره و متحرک ، استفاده بهینه از فضای اتاق خواب را به اندازه 30 درصد افزایش می دهد.

  • ایجاد جذابیت در طراحی دکوراسیئن داخلی

تخت خواب های چند منظوره باعث جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق خواب های یک نفره و دو نفره می شوند، همچنین این مدل تخت خواب ها دارای کارآیی بالایی هستند.

  • تنوع انتخاب برای سلیقه های گوناگون

تخت  خواب های چند منظوره در انواع طرح و رنگ های متنوع برای افراد با سلیقه های مختلف طراحی شده اند و شما می توانید از بین این مدل های متنوع تخت خواب زیبا و شیکی که با فضای اتاق خواب تان مطابقت و همخوانی بیشتری دارد را انتخاب کنید.

  • استفاده چند منظوره

تخت های چند منظوره و متحرک علاوه بر صرف جویی در فضا و هزینه های شما می تواند ، یک فضا را به چندین مکان کاربردی تبدیل نماید.

مانند تلفیق اتاق خواب با نشیمن و اتاق کار یا ایجاد اتاق خواب برای مهمان یا فضایی برای سرگرمی و غذا خوردن

همانطور که می دانید تجربه کردن یک خواب آرام به عوامل زیادی بستگی دارد که شاید بتوان گفت تخت خواب استاندارد و مناسب یکی از مهمترین آن عوامل است. اگر شما هم به دلیل کمبود فضا، تصمیم دارید تخت خواب چند منظوره را انتخاب کنید به نکاتی که  شرکت مبلینت در ادامه به آن ها اشاره می کند،  توجه کنید.

2

انواع تخت خواب های چند منظوره و متحرک (کاربرد و مزایا)

  • تخت خواب های دیواری

تخت خواب های دیواری یا مورفی اولین نمونه از تخت خواب های امروزی است که در سال 1900 توسط ویلیام مورفی ، به منظور استفاده حداکثری از فضای کوچک منزلش ساخته شد. امروزه تخت خواب مورفی به عنوان یک تخت خوابی که در کمد یا دیوار قراردارد در صنعت مبلمان شناخته می شود.

لازم است بدانید محبوبیت روز افزون این تخت ها به دلیل استفاده چند منظوره و  تغییر سبک زندگی در خانه های کوچک اروپا و امریکا دانست.

  • تخت خواب های اسانسوری

همانطور که از نامش پیداست با یک حرکت عمودی به سمت سقف باعث صرفه جویی در فضا خواهد شد.

که با کمک سیستم ریلی و دکمه کنترلی از راه دور ، در هر میزان ارتفاعی که بخواهید ، قرار می گیرد. و همچنین با چراغ هایی که در زیر آن نصب می شود می توان نورپردازی زیبایی را در اتاق ایجاد یا زیر تخت را با پوشش های دکوراتیو تزیین کرد که یکی از عوامل زیبایی اتاق محسوب خواهد شد.

به عقیده گروه صنعتی مبلینت ، یکی از بیشترین کاربردهای تخت خواب های چند منظوره از جمله آسانسوری، در اتاق کودکان و نوجوانان است. که قابلیت آسانسوری آن ، فضای کافی برای بازی را در اتاق حفظ می کند. به این ترتیب با کمترین امکانات، بیشترین فضا را در اختیار خواهید داشت.

این نمونه از تخت خواب ،خود به تنهایی قابلیت چندگانه ای ندارد و فقط با حرکت به سمت بالا فضایی برای مبلمان ، میز صندلی و کشوها ایجاد خواهد کرد.این مدل تخت را در هر قسمتی از خانه حتی آشپزخانه می توان نصب کرد ، که در بعضی نمونه ها با توجه به سیستم بکار رفته در آن ممکن است برای همه خانواده ها مقرون به صرف نباشد.

  • تخت خواب کشویی

تخت خواب های کشویی به تخت هایی گفته می شود که یک تخت کشویی یا چرخدار در زیر خود دارند که معمولا کوچکتر است. تخت های کشویی مناسب برای خانواده هاییست که دو کودک دارند و فضای کافی برای قرار دادن دو تخت در اتاق خواب را ندارند، چرا که وقتی مورد استفاده نیستند می شود به راحتی آن ها را جمع کرد، در ضمن امنیت آن ها از تخت های دو طبقه بیشتر است و فضای اتاق را نسبت به تخت های دو طبقه بزرگتر نشان میدهند.

در واقع میتوانیم این تختها رو در هر فضایی، حتی محل کار استفاده نماییم. مدلهای متنوع و زیاد این تختخوابها به ما این امکان را می دهد  که در اتاق کوچک فرزندمان بجای یک تخت دو تا داشته باشیم دیگر نگران مهمانی که شب بخواهد بماند نباشیم. حتی می شود در زیر آن ها  هم یک کشوی بزرگ برای بالشت و ملافه و سایر وسایلی که جایی برای نگهداریشان نداریم تعبیه کنیم.

از شما دعوت می کنیم برای دیدن نمونه های بیشتر تخت خواب های چند منظوره و متحرک ، به نمونه محصولات مبلینت  در سایت مبلینت  سری بزنید و با نمونه های مختلف آن آشنا شوید.

اسم سایت ما را توی گوگل سرچ کنید: مبلینت

مبل دکوراسیون مبل راحتی مبلینت مبل تختخواب شو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر