کد خبر: 766457 A

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مدل ها و قیمت‌های متفاوتی دارند که در بازار تصفیه آب تهران ایران عرضه و به فروش می‌رسند . این مدل‌ها انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خارجی تایوانی آمریکایی آلمانی چینی هستند و مدل‌های ایرانی و مونتاژ ایران نیز در میان مارک‌های معروف تصفیه آب یافت می‌شوند.

به گزارش واحد بازرگانی ایلنا، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه‌ای می‌تواند کیفیت و سلامت آب آشامیدنی مصرفی روزانه شما عزیزان را تضمین کند. در زمان خرید آب تصفیه کن خانگی قطعا سوالات زیادی پیش می آید که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ دستگاه تصفیه آب خوب چیه ؟ و یا اصلا دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم یا نخریم ؟ قطعا ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی روز به روز در حال افزایش است و این تنها به علت افزایش آلودگی آب آشامیدنی و آب های زیر زمینی است پس استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میتواند بهترین انتخاب شما عزیزان باشد . شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش بهترین فروشگاه سایت تصفیه آب در تهران ، شرکت تصفیه آسا ، شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید.

عملکرد سیستم یک دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای چگونه است

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و جهان از یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس آر او ro استفاده مینماید . جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا از این روش که تحت لیسانس آمریکا هم هست برای تصفیه ی آب آشامیدنی استفاده مینماید اما عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چگونه است ؟ یک دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس عمدتا از 6 الی 8 مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی بهره میگیرد که به بررسی وظیفه و عملکرد هر یک از مراحل فیلتر های تصفیه آب میپردازیم . معمولا فیلتر مرحله اول یک فیلتر پلی پروپیلن الیافی خواهد بود که املاح درشت آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینماید . املاح درشت در آب آشامیدنی با ابعاد بزرگ تر از 5 میکرون هستند و اغلب شن ، ماسه ، گل و لای و زنگ لوله هستند که در لوله کشی آب شهری وجود دارند . این املاح مضر در کتری آب جوش شما باعث رسوبات و ایجاد گچه شده و بدتر از آن این که این املاح باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میگردد بنابراین استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای میتواند از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری کند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو تصفیه آب است که کلر از آب آشامیدنی را حذف می‌نماید. حذف کلر از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از ریزش مو و چروک شدن پوست صورت و بدن انسان می‌شود که امری بسیار مهم بیشتر برای بانوان و کودکان است . البته این را هم در نظر بگیرید که کلر در ظاهر این عوارض را برای بدن انسان خواهد داشت و در باطن میتواند ضررهای جبران ناپذیری برای گوارش انسان بوجود آورد . فیلتر مرحله سوم کربن بلاک نیز مکمل مرحله دوم بوده و مواد جانبی کلر یعنی کلرامین را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه می‌نماید .

یک دستگاه تصفیه آب حرفه ای باید از یک فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی نیز بهره بگیرد چون تنها روش حذف تمام املاح مضر موجود در آب آشامیدنی استفاده از سیستم اسمز معکوس و با ممبران تصفیه آب خانگی امکان پذیر است که فیلتر مرحله چهارم آب تصفیه کن به شمار میرود . ممبران تمام املاح مضر همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم و… را تا ابعاد 0,0001 میکرون را حذف و تصفیه مینماید که این یعنی ریز ترین املاح مضر موجود در آب آشامیدنی حذف میشوند . این مواد مضر به پساب فاضلاب هدایت خواهند شد.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی بو و طعم و رنگ آب تصفیه شده را شیرین کرده و بهبود میبخشد و در واقع دستگاه آب شیرین کن خانگی شما را تکمیل میکند . فیلتر مینرال معدنی ساز در مرحله ششم املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب حذف شده بودند را به آب آشامیدنی باز میگرداند که این آب برای بدن انسان ضرر نداشته باشد.

انواع بهترین دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی هفت مرحله ای میباشند و در فیلتر هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی وجود دارد که به آب آشامیدنی خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی خواهد داد و سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت مینماید و آب آشامیدنی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در سایت تصفیه آب آسا به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier/products.html مراجعه نمایید.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی در میان انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به تعداد انگشت شمار هستند که در ایران وارد شده و کیفیت بسیار مناسبی نیز دارند . سایت تصفیه آب تصفیه آسا در صفحه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/?p=2122 به معرفی بهترین برند تصفیه آب خانگی در ایران پرداخته است و قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز میتوانید با مراجعه به سایت تصفیه آسا مشاهده نموده و یا با کارشناسان فروش شرکت شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید.

شرکت تصفیه آسا ، بهترین فروشگاه تصفیه آب خانگی در تهران بوده که شما عزیزان می‌توانید جهت خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تنها با یک تلفن با تکنسین های فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید . در اسرع وقت بهترین دستگاه آب تصفیه کن به شما طبق شرایط محل زندگی شما معرفی شده و ثبت سفارش شما انجام میگردد . خدمات پس از فروش تصفیه آب همچون اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب نیز بر عهده شرکت خواهد بود و همچنین دستگاه تصفیه آب خانگی شما در هر جای تهران و کرج به صورت رایگان نصب و ارسال می‌گردد. از دیگر خدمات شرکت تصفیه آسا فروش نقد و اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در سراسر تهران و کرج می‌باشد.

ایران ایران و جهان پوست خدمات پس از فروش کربن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر