کد خبر: 765638 A

با استفاده از سرویس ارسال اس ام اس به بانک شماره موبایل مشاغل می‌توانید به صورت دسته بندی شده، به مشترکینی که در مشاغل مختلف قرار دارند دسترسی داشته باشید.

ایلنا؛ در هر کسب و کاری که باشید، بی شک برای شما هم این اتفاق افتاده است که به دنبال به دست آوردن بانک شماره مشاغل در اینترنت جستجو کنید. بسته به تعداد شماره‌ای که در اختیار قرار می‌گیرد، این بانک شماره‌ها قیمت بالاتری خواهند داشت. معمولا در خرید بانک شماره موبایل مشاغل مبلغی بالاتر از 50 هزار تومان نیاز دارید. بانک شماره‌هایی که بر اساس مشاغل تنظیم شده تضمینی نیست که با همان حرفه و کسب و کار در ارتباط باشد.

معمولا صاحبان کسب و کار قبل از اینکه با سامانه پیام کوتاه آشنا شوند، برای ارسال پیامک با تعداد بالا ممکن است از سیم کارت برای این کار استفاده کنند. اما به نظر شما وارد کردن چندین شماره برای ارسال پیامک کاری ساده است؟

قطعا که اینطور نیست. شاید تا ده‌ها مخاطب را برای ارسال انتخاب کنید و پیامک خود را ارسال کنید. اما همین که کمی ادامه دهید دیگر کاری خسته کننده خواهد شد و از آن دست خواهید کشید. جدایی از این مسئله سرعت ارسال پایین بوده و قیمت گذاری در ارسال پیامک انبوه با این روش هم به صرفه نیست.

پس چه کار کنیم که بتوانیم ارسال پیامک به بانک مشاغل را به صورت درست و هدفمند نشانه رویم؟

پاسخ کاملا روشن است. استفاده از پنل اس ام اس با قابلیت داشتن بانک شماره موبایل بهترین انتخاب خواهد بود. در هنگام استفاده از سامانه پیام کوتاه، نیازی به پرداخت هزینه بالا برای خرید بانک شماره ندارید و این بانک شماره به صورت تفکیک شده در دسترس قرار دارد.

ارسال پیامک به بانک مشاغل

با استفاده از سرویس ارسال اس ام اس به بانک شماره موبایل مشاغل می‌توانید به صورت دسته بندی شده، به مشترکینی که در مشاغل مختلف قرار دارند دسترسی داشته باشید. به عنوان نمونه شما قادر هستید به بانک شماره موبایل پزشکان یا بانک شماره موبایل مهندسین بر اساس شهر دسترسی داشته باشید.

یا اینکه اگر دارای یک نمایندگی بیمه هستید، نیاز به این دارید که به اصنافی مثل رانندگان و صاحبان مشاغل دسترسی داشته باشید. در این صورت می‌توانید از بخش ارسال پیامک، ارسال هدفمند را انتخاب کنید.

arfwgrhwe

سپس مشابه تصویر فوق روی قسمت بانک تفکیک شده اصناف کشور یا بانک مشاغل، اصناف و دارندگان صنایع کلیک کنید. در این صورت زیر شاخه‌های هر بخش نمایش داده خواهد شد که خود این زیر شاخه‌ها شامل بیش از هزاران شماره است که می‌توانید بر اساس آن ارسال پیامک به مشاغل انجام دهید.

لیستی از مشاغل مختلف که به صورت مرتب شده در اختیار شما قرار دارد به شرح زیر است:

 • بانک شماره موبایل اصناف کشور بر اساس شهر
 • بانک شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بر اساس شهر
 • بانک شماره موبایل ایرانسل بر اساس سر شماره
 • بانک شماره موبایل بر اساس محله خاصی از شهرها
 • بانک شماره موبایل کشوری بر اساس کد پستی کل استان‌ها و شهرهای ایران
 • بانک شماره موبایل مشاغل
  • بانک شماره پزشکان
  • بانک شماره وکلا
  • بانک شماره مهندسین
  • بانک شماره پیمانکاران
  • بانک شماره دانشجویان
  • بانک شماره رانندگان
  • و…
 • بانک شماره تعمیرکاران

و بسیاری از مشاغل مختلف که می‌توانید به صورت مرتب شده به هر یک از آنها دسترسی داشته باشید.

حال پس از انتخاب یکی از لیست‌های موجود از بانک شماره، محتوای پیامک خود را درج کرده و سعی کنید با ارائه تخفیف در خرید بیمه به مدت محدودی، به کلیه مشترکینی که کسب و کار آنها می‌تواند با بیمه در ارتباط نزدیکی باشند پیامک ارسال کرده و انها را نسبت به خرید بیمه از نمایندگی خودتان تشویق کنید.

ehyutik

چطور یک سامانه پیامک با بانک مشاغل خوب انتخاب کنیم؟

تقریبا همه سامانه‌های پیامکی دارای بانک مشاغل بر اساس شهر، اصناف و مشاغل هستند. شما برای دسترسی به این بانک شماره موبایل کافی است یک پنل اس ام اس از سایت‌های ارائه دهنده پنل پیامک تهیه کنید.

اما نکته‌ای مهم این است که بانک شماره موبایلی که نیاز دارید باید کاملا هدفمند بوده و شامل شماره افرادی که در آن صنف قرار دارند باشد. بنابراین یکی از راه‌های داشتن بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل، این است که سامانه پیامکی مورد نظر در بازه‌های زمانی مختلف و نزدیک به هم این بانک شماره‌ها را در دیتابیس خود آپدیت کند.

سامانه پیام کوتاه ملی پیامک به دلیل به‌روزرسانی مداوم در جهت تسهیل ارائه خدمات پیام کوتاه، همواره در حال تلاش است تا بهترین و هدفمندترین شماره‌ها را بر اساس مشاغل و شهر در بانک شماره خود داشته باشد.

شما می‌توانید با خرید سامانه پیام کوتاه از ملی پیامک به بیش از چند میلیون بانک شماره‌ای که به صورت مرتب بر اساس مشاغل تنظیم شده است دسترسی داشته باشید.

پس از ارسال پیامک به این بانک شماره، وضعیت ارسال مشخص شده و می‌توانید گزارش کامل شماره هایی که پیامک به آنها ارسال شده است را مشاهده کنید. بسته به انتخاب اپراتور برای ارسال پیامک، امکان مشاهده دلیوری و گزارش تحویل نیز فراهم است.

در این مقاله سعی کردیم به معرفی نحوه ارسال اس ام اس انبوه به بانک شماره مشاغل بپردازیم که به کمک آن می‌توانید پیامک انبوه به مشاغل و اصنافی که با کسب و کار شما در ارتباط هستند، ارسال کنید.

در صورتی که در رابطه با خدمات سامانه پیام کوتاه و بازاریابی پیامکی به کمک ارسال اس ام اس به بانک شماره موبایل کل کشور (کاربری و نمایندگی پنل اس ام اس) سوالی دارید می توانید با شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

ایران پیامک شماره تلفن کسب و کار موبایل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر