کد خبر: 765227 A

در تلاش هستیم تا با هر چه گسترده تر کردن دامنه فعالیتمان، بتوانیم محصولات CNG بیشتر و با کیفیت بهتر تولید کنیم.

ایلنا؛ شرکت تکاب CNG یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات CNG در کشور می باشد. به همین منظور امروز به این شرکت سری زده تا از روند کار آن و محصولاتی که تولید می کند، بیشتر آگاهی یابیم.

این شرکت در سال1388 توسط مهندس   امیدقلمی تاسیس شد. در ابتدا هدف از تاسیس این شرکت ساخت قطعاتی بود، که ماشین سازان داخلی را از وارد کردن مشابه خارجی آن بی نیاز کند. در این خصوص تلاش هایی بسیار صورت گرفت، تا اینکه بالاخره امروز پس از گذشت 10 سال توانسته ایم، به آن سطح از استاندارد جهانی برسیم، که تقریبا تمامی قطعات CNG مورد نیاز را در داخل تولید و در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

امروز در خدمت جناب آقای مهندس امید قلمی ، سرپرست گروه مهندسی شرکت تکاب CNG هستیم. از ایشان در خصوص فعالیتشان و محصولاتی که در این کارخانه تولید می کنند سوالاتی پرسیدیم. در این خصوص جناب آقای مهندس امید قلمی پاسخ دادند؛ در حال حاضر شرکت تکاب CNG تولید کننده 6 محصول  سنسور فشار مخزن گاز ، شیر پرکن، دسته سیم، لوازم یدکی و لوازم جانبی می باشد. هر کدام از این محصولات خود به زیر بخش هایی تقسیم می شوند که همگی آن ها توسط مهندسان و طراحان داخلی، طراحی و ساخته شده اند.

 در این مورد محصولات و قطعات سی ان جی همیشه حساسیت های خاصی حاکم است. حساسیت هایی که شاید بر روی قطعات بنزینی نباشد، آیا در این خصوص نیز شرکت تکاب برنامه هایی را در پیش گرفته است؟ باید عنوان کرد که هدف ما از روز اول، ساختن محصولاتی بوده است، که نه تنها برای هموطنانمان افتخار آمیز باشد، بلکه از استفاده خودرو ملی، احساس اطمینان کنند. از این رو هر وسیله؛ از مرحله طراحی تا تولید انبوه، بارها مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد و بعد از اطمینان صد در صدی، به دست خودروساز داده می شود.

عرض کردید که هر کدام از این قطعات، خود دارای زیر شاخه ها و انواعی هستند، آیا امکان دارد، که همگی این محصولات را شرح دهید؟ قطعا بله. این برای شرکت تکاب CNG یک افتخار است که در کمترین زمان ممکن، قادر به تولید انبوه این قطعات CNG بوده است. مثلا در خصوص سنسور ها، ما به تولید سه نوع سنسور فشار حرارتی، سنسور فشار ساعتی و سنسور فشار LPG پرداخته ایم. همچنین برای تولید شیر پرکن ها نیز، به ارائه قاب شیر پرکن، درب شیر پرکن و شیر پرکن CNG اقدام نموده ایم. این روند برای دسته سیم به تولید سیم های Takab 12 و Takab 5 و همچنین سیم رابط گیج ال پی جی منتهی شد. از دیگر قطعات CNG تولید شده توسط شرکت تکاب، لوازم یدکی اورینگ و مکمل سوخت می باشد. تمامی این محصولات تولید داخل بوده و نوسانات ارزی تاثیر بسیار کمی بر روی آن ها داشته اند. در واقع حسن کالای ایرانی همین است، که برای داشتن آن نیازی به شرکت ها و تجارت های خارجی نمی باشد.

پرفروش ترین محصول شرکت تکاب CNG چه می باشد؟ در واقع بیشتر برای خرید چه محصولی به شرکت شما مراجعه می شود؟ یکی از محصولاتی که بسیار پرکاربرد بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، سنسور فشار مخزن گاز می باشد. این محصول یکی از حساس ترین و مهمترین قطعات ماشین های گاز سوز بوده و از آنجایی که محصولات CNG شرکت تکاب از استاندارد بالایی برخوردار هستند، قطعا دارای خریداران داخلی و خارجی بسیاری نیز است.

برنامه شما برای آینده شرکت تکاب CNG چه می باشد؟ به عنوان مهندس ارشد این مجموعه، در تلاش هستیم تا با هر چه گسترده تر کردن دامنه فعالیتمان، بتوانیم محصولات CNG بیشتر و با کیفیت بهتر تولید کنیم.

نحوه خرید محصولات شرکت تکاب cng چگونه است؟

تامین کنندگان و مصرف کنندگان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت تکاب cng به آدرس takab-cng.ir  محصولات شرکت را بصورت اینترنتی خریداری کرده و همچنین خرید قطعات سی ان جی بصورت تلفنی به شماره تماس 02165608280 امکانپذیر می باشد.برای دریافت تخفیف های ویژه خرید قطعات شرکت تکاب شما عزیزان میتوانید به صفحهات اجتماعی تکاب سی ان جی به آدرس takab_cng مراجعه فرمایید از تخفیف های فوق العاده این شرکت استفاده نمایید.

تجارت خودرو صنعت گاز مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر