کد خبر: 764901 A

شرکت امداد باتری جزو تعداد محدودی از شرکت‌های ثبت شده در فروش اینترنتی باتری در ایران و دارای نمایندگی باتری سوزوکی از شرکت سپاهان باتری و هم چنین دارای گواهی خدمات پس از فروش باتری سوزوکی بوده و آماده ثبت درخواست باتری از طرف مشتری و ارسال آن به‌صورت رایگان است.

 

a

به گزارش گروه آگهی و تبلیغات ایلنا، باتری سوزوکی به‌عنوان محصول برتر شرکت سپاهان و نیز محصول مشترک این شرکت و شرکت سوزوکی ژاپن بوده و نیز دارای 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش است. شرکت امداد باتری نمایندگی فروش باتری سوزوکی و خدمات پس از فروش این باتری را از شرکت سپاهان باتری اخذ نموده و در زمان بروز اشکال در سیستم برق خودرو مشتریان می‌توانند به‌راحتی با یک تماس با شماره 86073397 از خدمات شرکت امداد باتری جهت دریافت باتری سوزوکی بهره‌مند گردند.

شرکت سپاهان باتری از بزرگ‌ترین و مشهورترین تولید کنندگان باتری ماشین در سطح خاورمیانه است که توانسته با تولید محصولات متنوع از جمله باتری سوزوکی و اوربیتال جوابگوی نیاز مشتریان عزیز باشد. برند سوزوکی از بهترین و با کیفیت ترین باتری‌های شرکت سپاهان باتری است که دارای 15 ماه گارانتی تعویض بوده که پس از فعال سازی گارانتی قابل پیگیری توسط مشتریان عزیز است.

لازم به ذکر است باتری‌های سوزوکی نیاز به داشتن کارت گارانتی نداشته و پس از فعال کردن گارانتی خدمات آن در همه جای ایران بدون نیاز به کارت گارانتی قابل استفاده خواهد بود.

شرکت امداد باتری جزو تعداد محدودی از شرکت‌های ثبت شده در فروش اینترنتی باتری در ایران و دارای نمایندگی باتری سوزوکی از شرکت سپاهان باتری و هم چنین دارای گواهی خدمات پس از فروش باتری سوزوکی بوده و آماده ثبت درخواست باتری از طرف مشتری و ارسال آن به‌صورت رایگان است.

مشخصات باتری سوزوکی:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید صفحات اکسپند

دارای چراغ نشانگر وضعیت شارژ و یا دشارژ بودن باتری

دارای قدرت بالای استارت زنی موتور در سرمای شدید

و مهم‌تر از همه سازگاری با شرایط آب و هوایی ایران

مزیت خرید باتری سوزوکی از امداد باتری:

تلفن سفارش :88866283-021

شرکت امداد باتری نمایندگی فروش باتری سوزوکی و خدمات پس از فروش این باتری را از شرکت سپاهان باتری اخذ نموده و در زمان بروز اشکال در سیستم برق خودرو مشتریان می‌توانند به‌راحتی با یک تماس با شماره 88509249 از خدمات این شرکت بهره‌مند گردند.

همچنین امکان استعلام قیمت باتری سوزوکی و خرید باتری سوزوکی از طریق نمایندگی باتری سپاهان و نیز سایت   suzuki-battery.irامکان پذیر است.

ارسال و نصب باتری سوزوکی به صورت رایگان به تمامی نقاط تهران انجام می‌پذیرد.

 

bjpg

قیمت باتری سوزوکی با توجه به کیفیت باتری سوزوکی و خدمات آن نسبت به سایر باتری‌های تولید داخل مناسب است و مشتریان می‌توانند با مناسب‌ترین هزینه بهترین و با دوام‌ترین باتری اتمی ایرانی متناسب با خودروی خود را خریداری نمایند.

مشتریان شرکت سپاهان به‌عنوان سرمایه‌های شرکت سپاهان بوده و شرکت در صدد است تا با خدمات دهی بهتر و بیشتر وفاداری مشتریان خود را نسبت به خود حفظ نماید.

 

 

 

باتری خاورمیانه خدمات پس از فروش ژاپن شرایط آب و هوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر