کد خبر: 764484 A

حجم شهروندان ایرانی که در سال های اخیر به فکر مهاجرت به این کشور افتاده اند بالا رفته است ولی مهاجرت هیچ وقت کاری آسان نبوده است و نباید بدون کسب اطلاعات لازم انجام شود.

ایلنا؛ مهاجرت ممکن است به دلایل متعددی انجام میشوداما شرایط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی  مهم ترین عامل برای مهاجرت به کشورهای دیگر است. اغلب افرادی که مهاجرت را انتخاب می کنند به دنبال رفاه بیشتر در زندگی هستند. البته در برخی موارد اشخاص مجبور به مهاجرت خواهند بود. از آنجایی که کشور استرالیا یکی از محبوب‎ ترین مقاصد مهاجرتی در دنیاست. در اینجا قصد داریم به معرفی یک سایت مهاجرت به استرالیا بپردازیم که اطلاعات کاملی در همه زمینه های مهاجرت به استرالیا در آن آورده شده است.

این کشور نرخ اشتغال بالایی دارد، اقتصاد در آن به شکوفایی رسیده است و پایداری دارد، امکانات رفاهی زیادی در اختیار شهروندان خود قرار می‎ دهد و یکی از خوش آب و هواترین کشورها برای مهاجرت است.

حجم شهروندان ایرانی که در سال های اخیر به فکر مهاجرت به این کشور افتاده اند بالا رفته است ولی مهاجرت هیچ وقت کاری آسان نبوده است و نباید بدون کسب اطلاعات لازم انجام شود.

از طرفی ظهور اینترنت و گسترش آن در زندگی روزمره ما باعث شده است بسیاری از کارها ساده شود و با یک جستجوی ساده در موتورهای جستجو به نتیجه دلخواه خود برسیم. بنابراین شاید فکر کنید بهتر است پاسخ سوالات خود را در مورد مهاجرت به استرالیا با جستجو در اینترنت بگیرید.

اگر هر مطلبی را جستجو کنید فهرستی طویل از سایت های مختلف به دست خواهد آمد، ولی باید به کدام یک اعتماد کنید؟ کدام سایت اطلاعات صحیحی دارد و باید از خدمات کدام یک استفاده کنیم؟

سایت مهاجرت به استرالیا پاسارگاد مایگریشن با افتخار اعلام می کند می تواند تمامی نیازهای شما را برای مهاجرت به استرالیا رفع کند و در تمامی مراحل از ثبت درخواست تا زمان ورود به استرالیا همراه شما باشد.

اما چه چیزی باعث می شود پاسارگاد مایگریشن گزینه مناسبی باشد و به آن اعتماد کنید؟

باید بگوییم گروه مهاجرتی پاسارگاد همیشه تلاش کرده است تا با تکیه بر تخصص و سابقه بسیار طولانی خود در زمینه مهاجرت، بهترین راهکارهای عملی را به متقاضیان محترم مهاجرت به استرلیا ارائه دهد تا آینده ای بسیار خوب و موفق را برای دوستان خود به ارمغان بیاورد. لازم به ذکر است این تیم در زمینه مهاجرت به نیوزلند و کانادا نیز تخصص دارد و در صورت لزوم می تواند به شما در این موارد نیز کمک کند.

هدف همیشگی وب سایت گروه مهاجرتی پاسارگارد این بوده است تا اطلاعات دقیق و به روزی از آخرین اخبار و مسائل مربوط به مهاجرت به کشور استرلیا در اختیار عزیزان قرار دهد. علاوه بر این شما با بازدید سایت این شرکت می ‎توانید از آخرین تغییرات فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا و اطلاعات تکمیلی آن از جمله شرایط پذیرش رشته ها و شرایط خاص ایالت ها آگاه گردید.

 همچنین تیم تولید محتوای متخصص سایت پاسارگاد مایگریشن در تلاش است با تولید محتوای به روز اطلاعات مناسبی در مورد کشور استرالیا در اختیار بازدیدکنندگان خود بگذارد از جمله مواردی مانند آگاهی جامع از کشور استرالیا، ارزانترین شهرها برای زندگی، راه ها و پروسه مهاجرت به عنوان پزشک یا پرستار و غیره.

با توجه به سطح بالایی از شیادی ها اعتماد به یک وکیل مجرب واقعی سخت شده است اما یکی دیگر از نکاتی که سایت پاسارگاد مایگریشن را با سایرین متفاوت می کند استفاده از وکلای با تجربه مهاجرت است که آدرس کار و تماس مشخص در استرالیا، پروانه وکالت و پروانه انجام حقوق بین الملل دارند و از طرفی با تمامی مسائل مربوط به قوانین مربوط به کشور استرالیا و سفارت خانه آشنا هستند.

علاوه بر این تیم مهاجرتی پاسارگاد تیم پشتیبانی قوی دارد اگر فرم ارزیابی این سایت را پر کنید در کمتر از 24 ساعت با شما تماس می گیرند و در تمامی زمینه ها به شما کمک می کنند. شما می توانید با آن ها تمامی سوالات احتمالی خود را مطرح کنید مانند:

 • اگر قصد کار در استرالیا را داشته باشیم کدام ویزای متقاضای مناسب شرایط ما است؟
 • چه افرادی می توانند همراه با متقاضی اصلی به استرالیا بروند؟
 • هزینه اقامت دائم استرالیا چه مقدار است و چه شرایطی برای پرداخت دارد؟
 • برای کار در استرالیا و اخذ ویزای کار به حداقل چند سال سابقه کار نیاز است؟
 • حداقل امتیاز لازم آزمون آیلتس برای مهاجرت به استرالیا چقدر باید باشد؟
 • آیا امکان مهاجرت بدون مدرک زبان وجود دارد؟
 • جدا از آیلتس در چه آزمون هایی می توانیم شرکت کنیم؟
 • هزینه و مدت زمان لازم برای ارزیابی مدارک مهاجرت چقدر است؟
 • برای اقدام به مهاجرت به استرالیا باید چه مدارکی داشته باشیم؟
 • اگر قصد تحصیل در استرالیا داشته باشیم ویزای تحصیلی چه شرایطی دارد و آیا پس از آن می توانیم به اقامت در استرالیا ادامه دهیم و کار کنیم؟
 • اقامت موقت چه شروطی دارد و آیا پس از آن می توان برای اقامت دائم اقدام کرد؟
 • مزایای اقامت دائم در استرالیا چیست؟
 • حداقل امتیازهای لازم برای استرالیا چقدر است و چطور می توانیم امتیاز بیشتری کسب کنیم؟
 • سرمایه گذاری در استرالیا آیا سودآور است و حداقل به چه مقدار پول نیاز است؟
 • اگر رشته تحصیلی با سابقه کار ربطی به یکدیگر نداشته باشند آیا می توان برای ویزای کار اقدام کرد؟

تمامی سوالات بالا و ده‎ ها سوال دیگر توسط تیم پشتیبانی پاسارگاد مایگریشن پاسخ داده خواهند شد. سایت پاسارگاد مایگریشن با طراحی ساده، کاربرپسند و آشنا خود بدون شک تجربه خوبی برای مخاطب فراهم می کند و خدمات این سایت تمامی نیازهای شما در مهاجرت به استرالیا را رفع می کند.

خدمات پس از لندینگ پاسارگاد مایگریشن

یکی دیگر از خدمات متمایز تیم مهاجرتی پاسارگاد برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند خدمات پس از لندینگ است.

بدون شک خیلی از افراد پس از مهاجرت به استرالیا دغدغه کارهایی را دارند که باید در این کشور انجام دهند مانند:

بعد از خروج از فرودگاه، باید به کجا برویم؟ محل سکونت ما کجا خواهد بود؟ چه افرادی از ما استقبال خواهند کرد؟ چطور باید یک خانه برای سکونت بخریم؟ برای پیدا کردن کار باید چه مراحی را طی کنیم؟ رزومه شغلی باید به چه صورت تهیه و ارائه شود؟ خرید ماشین به چه صورت است؟ باید در کدام بانک ها حساب باز کنیم؟ کارت بیمه را از کجا تهیه کنیم و غیره.

بدون شک ماجراجویی شما در مهاجرت به استرالیا از همان لحظه فرود هواپیما در این کشور آغاز می شود و باید خود را برای مقابله با چالش های مختلف آماده کنید. ولی تیم مجرب پاسارگاد مایگریشن در تمامی مراحل قدم به قدم شما پیش خواهد آمد و از تنش های شما به مقدار قابل توجهی کم می کند. این تیم با ارائه خدمات پس از لندینگ خود آینده شما در استرالیا را به بهترین شکل تضمین می کند.

خدمات ترجمه ناتی پاسارگاد مایگریشن

از جمله خدمات دیگر سایت ترجمه ناتی است. بدون شک در زمان تهیه مدارک مهاجرت باید آن ها را ترجمه کنید. ترجمه ناتی مورد تایید کشور استرالیا و نیوزلند است و توسط مترجمین تایید شده سازمان ناتی استرالیا انجام می شود. مهمترین مزیت ترجمه ناتی این است که مدارک ترجمه شده به وسیله مترجمان ناتی نیازی هب تاییدات رسمی سایر مراجعه ندارند و قابل ارائه به تمامی مراجعه استرالیا و نیوزلند هستند. به عبارت دیگر استفاده از این خدمات باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می شود.

بنابراین کافی است همین امروز به سایت پاسارگاد مایگریشن مراجعه کنید و با استفاده از بخش تماس با ما اولین گام در پروسه خود در مهاجرت به استرالیا را بردارید.

 

 

پزشک حقوق زندگی روزمره مهاجرت استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر