کد خبر: 763693 A

قالیشویی یکی از مشاغل خدماتی است که در سالهای اخیر از رشد زیادی برخوردار بوده است. افزایش تقاضای بازار و تعداد زیادی شرکتهای فعال در این حوزه موجب وجود رقابت شدید در این حرفه شده است. در این مطلب به معرفی یکی از بهترین شرکتهای قالیشویی در مشهد و خدمات قابل ارائه به شرح ذیل می پردازیم.

ایلنا؛ قالیشویی یکی از مشاغل خدماتی است که کلیه افراد به آن نیاز دارند. در سالهای اخیر با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و حذف تدریجی خانه های ویلایی و حیاطدار، افراد بسیاری از اموری را که قبلا در خانه توسط خودشان انجام می گرفت را انجام نمی دهند. یکی از آنها شستشوی فرش و قالی است. از طرفی زندگی پرمشغله و هزینه های بالای آب دیگر عملا اجازه این کار را به افراد نمی دهد. با گسترش مشاغل خدماتی شغل شستشوی فرش نیز به سرعت در شهرهای بزرگ و سپس کوچک رشد پیدا نمود. در حال حاضر تعداد زیادی کارخانه و کارگاههای قالیشویی وجود داشته که به انواع روشهای سنتی و مکانیزه به شستشوی فرش و قالیچه مشغول هستند.

شهر مشهد بعنوان دومین کلان شهر ایران نیز از این قاعده جدا نبوده و انواع قالیشویی در شهر فعالیت می نمایند. حال با معرفی بهترین قالیشویی در شهر مشهد مطلب را ادامه می دهیم.

قالیشویی در مشهد

قالیشویی در مشهد یکی از مشاغلی است که با توجه به تعداد زیاد شرکتها و کارگاههای شستشوی فرش و قالی از رقابت شدیدی میان رقبا برخوردار است. همواره این سوال برای مردم وجود دارد که بهترین قالیشویی مشهد کدام است؟ و چگونه قالیشویی خوب مشهد را پیدا کنیم؟ در واقع افراد بدنبال دریافت بهترین خدمات در ازای پرداخت هزینه هستند. امکان سفارش آنلاین، دریافت به موقع فرش، شستشوی باکیفیت، تحویل به موقع، برخورد مودبانه پرسنل، تحویل فرشها در وضعیت مناسب همانند کاور شده و ارائه خدمات تخصصی مانند شستشوی فرشهای دست بافت و گران قیمت، فرش ابریشم، مبل شویی، شستشوی تابلو فروش و نظیر آن از جمله امکانات و ویژگیهای قالیشویی خوب مشهد است. پوشش کلیه مناطق شهر و سرویس دهی در اسرع وقت نیز از دیگر موارد مهمی است که در تعیین بهترین قالیشویی مشهد تاثیر بسزایی دارد.

b

بهترین قالیشویی مشهد

بهترین قالیشویی مشهد دارای ویژگیهایی است که در فوق به آن اشاره شد. یکی از شرکتهای شستشوی فرش و قالی موفق در شهر مشهد که با ارائه خدمات مطلوب موفق به کسب رضایت بالای مشتریان گردیده است قالیشویی و مبل شویی قدس است. این شرکت قالیشویی در مشهد دارای سرویس دهی در تمام نقاط بوده و در اسرع وقت و در مدت ۲۴ ساعت اقدام به دریافت فرش مشتریان خواهد نمود. از دیگر خدمات قدس پرسنل آموزش دیده و مجرب جهت دریافت و تحویل فرش و انجام خدمات مبل شویی است. این شرکت احترام به مشتری و کسب رضایتمندی مشریان را در سرلوحه کار خود قرار داده است. دستگاههای مکانیزه شستشوی فرش اقدام به شستشوی کامل فرشها با رغایت موازین شرعی و بهداشتی نموده و ضامن حفظ کیفیت فرشها است.

تحویل به موقع فرشها طبق برنامه زمانبندی شده و پوشش سرویس دهی به تمام مناطق شهر مشهد از دیگر ویژگیهای این قالیشویی در مشهد است. همچنین شرکت با دادن اشتراک به مشتریان و ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود از جمله تخفیف های مختلف در جهت کسب رضایتمندی مشتریان قدم برمی دارد.

کیفیت شستشوی فرشها توسط دستگاههای مکانیزه شستشو موجب برطرف نمودن کلیه لکهای فرش و قالیچه گردیده و انواع مختلف روشهای شستشو به انتخاب مشتری قابل ارائه است.

c

قیمت قالیشویی مشهد

قیمت قالیشویی مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه فرش ماشینی و یا دستباف بوده و یا ابریشم باشد دارای قیمتهای مختلفی است. همچنین چندین روش شستشو با مواد شوینده مختلف وجود دارد که به انتخاب مشتری قابل ارائه است. شستشوی معمولی و یا اعلا شور، استفاده از مواد نانو جهت حفظ کیفیت رنگ و با مواد شوینده مختلف از دیگر عواملی است که در تعیین قیمت شستشو موثر است. کلیه شستشوهای فرشها با دستگاههای تمام اتومات و پیشرفته صورت پذیرفته و حفظ کیفیت و ثبات رنگ فرشها تضمین می گردد. قالیشویی قدس تمام هزینه ها را طی فاکتور رسمی و طبق تعرفه های مشخص به مشتریان اعلام می نماید. جهت اطلاع ازمیتوانید به وب سایت قدس مراجعه و یا با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمائید.

از دیگر خدمات شرکت قدس به عنوان قالیشویی خوب مشهد، ارائه خدمات مبل شویی و شستشوی تابلو فرشهای نفیس است. پرسنل مجرب و آموزش دیده شرکت با حضور در محل مشتری نسبت به شستشوی با کیفیت فوق العاده توسط دستگاههای جدید و مدرن می نمایند. ارائه خدمات مبل شویی در اسرع وقت و در مدت زمان کوتاه توسط دستگاههای مجهز و بدون هرگونه کثیفی و آلودگی منزل شما و توسط پرسنل بااخلاق مجموعه صورت خواهد پذیرفت.

قالیشویی قالیشویی مشهد قالیشویی خوب مشهد قالیشویی در مشهد قیمت قالیشویی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر