کد خبر: 759810 A

برخی از اشکالاتی که در هنگام خرید چمدان پیش می آید باعث می شود تا شما در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید. زمانی که چمدان شما از گیت فروشگاه رد می شود و شما لباس های خود را درون آن مشاهده می کنید این امر باعث می شود تا نزد دیگران خجالت زده شوید. داشتن یک چمدان مناسب حائز اهمیت می باشد چرا که شما می بایست انتخاب درستی در هنگام خرید چمدان داشته باشید تا از خجالت زدگی در امان باشید. یکی از موارد مهم در هنگام انتخاب چمدان زیپ و قفل های آن می باشد که شما می بایست به آن توجه کنید. چمدانی که دارای زیپ های مناسب باشد باعث می شود تا لباس های شما درون آن در امان باشد. ما می خواهیم در این نوشته در مورد راهنمای خرید انواع چمدان با شما صحبت کنیم.

ایلنا؛ شما در هنگام خرید چمدان می توانید به صورت هوشمندانه عمل کنید. خیلی از افراد که اهل سفر هستند اشاره دارند که خرید کوله پشتی برای سفر بهتر از چمدان می باشد. اگر شما بخواهید وسایل زیادی را حمل کنید داشتن کوله پشتی بسیار مناسب می باشد. چرا که در حین مسیر احساس خستگی نخواهید کرد و بدن شما سالم تر باقی می ماند.

چمدان با روی سخت استفاده کنیم یا نرم؟

چمدان دارای جنس های مختلف می باشد ، برخی از چمدان ها دارای روی سخت و برخی دیگر دارای روی نرم هستند ، شما می توانید از چمدان های نرم و سخت در مکان های مختلف استفاده کنید. برخی از چمدان ها دارای امنیت پایینی هستند ، مسئله اینجاست که شما می بایست چمدانی بخرید که دارای امنیت بالا برای جا به جایی باشد.

اگر شما قصد خرید کیف لپ تاپ سفر دارید و تنها هستید انتخاب یک چمدان با سایز 20 تا 24 برای شما مناسب است ، چرا که این سایز از چمدان نیاز یک نفر را به راحتی مرتفع می کند. اگر قصد سفر با خانواده را دارید بهتر است سایز چمدان خود را 30 انتخاب کنید چرا که مناسب یک خانواده حداقل سه نفره می باشد. خیلی از افراد به دلیل سفرهای هوایی زیادی که دارند ترجیح می دهند تا چمدان خود را بالای سر خود قرار دهند ، اگر با هواپیما سفر می کنید بهتر است قطعا از چمدان های با سایز 22 استفاده کنید چرا که این نوع چمدان برای پروازهای هوایی مناسب است.

چرخ چمدان

چمدان های دو چرخ: احتمال شکستن این نوع از چمدان ها به نسبت چمدان های با 4 چرخ کمتر می باشد. شما می توانید این نوع چمدان ها را در مسیرهای باریک نیز جابه جا کنید. در عوض چمدان های 4 چرخ دارای تحمل وزن بیشتری می باشد.

جیب چمدان

داشتن جیب های مختلف برای چمدان بسیار ضروری است. جیب های کوچک و بزرگ باعث می شود تا شما بتوانید لوازم مورد نیاز خود را درون چمدان قرار دهید. برای حمل وسایل کوچک شما نیازمند جیب های کوچک هستید.

خرید اینترنتی چمدان

خیلی از افراد ترجیح می دهند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند ، چرا که از رفتن به شلوغی های شهر بیزار هستند. بهتر است برای خرید در اینترنت از سایت های معتبر استفاده کنید.

Untitled-2

چمدان خلبانی

امروزه تعداد افرادی که به سفر می روند افزایش یافته است ، همین امر باعث می شود تا شرکت های سازنده چمدان ، به دنبال ساخت چمدان های مناسب و متنوع باشند. چمدان خلبانی مناسب خلبانان و خدمه هواپیما می باشد ، زمانی که این افراد به کشورهای خارجی می روند می توانند برای گردش از این چمدان استفاده کنند و لوازم مورد نیاز خود را درون آن قرار دهند.

چمدان های خلبانی دارای مکان مناسب برای قرار دادن لوازم مورد نیاز دارد ، چرا که این افراد می توانند به راحتی لباس های خود را به همراه لپ تاپ و سایر لوازم ریز درون آن قرار دهند و به راحتی جا به جا کنند.

شرکت 123 کیف برای اینکه بتواند خدمات مناسب تری ارائه دهد توانسته است چمدان های مناسب خلبانی را طراحی کند که جادار تر باشد ، خرید کوله پشتی  ، همین امر باعث می شود تا طرفداران این نوع کیف ها بتوانند با مدل های بشتری روبرو شوند و انتخاب بهتری داشته باشند ، کیف های خلبانی دارای فضای مناسب می باشد و همچنین شما می توانید این چمدان ها را با ضمانت بین 2 تا 10 سال خریداری کنید.

کیف لپ تاپ

کامپیوتر و لپ تاپ امروزه به عنوان یک ابزار کارآمد می باشد که خیلی از افراد از آن استفاده می کنند. استفاده از لپ تاپ و حمل آن نیازمند یک کیف می باشد که شما می توانید با خرید کیف های مناسب لپ تاپ به راحتی وسیله ی خود را بدون ضربه خوردن حمل کنید. حمل کردن لپ تاپ فقط با کمک کیف های آن امکان پذیر است. کوله پشتی فوروارد کامپیوترهای خانگی به دلیل قابلیت عدم حمل باعث می شوند تا گزینه ی مناسبی برای استفاده افرادی که به شرکت می روند نباشد ، پس بنابراین برای حمل اطلاعات درون کامپیوتر نیاز به لپ تاپ خواهید داشت. با خرید لپ تاپ قطعا نیازمند کیف آن خواهید بود. برای حمل لپ تاپ از کیف هایی استفاده کنید که بتواند از ضربه جلوگیری کند و همچنین کیف لپ تاپ باید ضد آب باشد تا از نفوذ آب

کیف کوله پشتی به انواع گوناگونی تقسیم بندی می شود که شما می توانید با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنید. برخی از کیف ها دارای دوام بیشتر و فضای بیشتری هستند و برخی دیگر دارای جنس عالی می باشند. شما با توجه به نیاز خود می توانید کیف مورد علاقه لپ تاپ را خریداری کنید. کیف لپ تاپ خریداری شده می بایست متناسب با سایز لپ تاپ شما باشد پس بهتر است قطعا در مورد این موضوع دقت کافی داشته باشید.

شما در هنگام خرید کیف لپ تاپ بهتر است به برخی نکات توجه کنید که شامل موارد زیر است:

کیفیت کیف لپ تاپ ، سایز کیف لپ تاپ و دوام و پایداری آن

کیفیت کیف:

یکی از نکات مهم در هنگام خرید کیف لپ تاپ ، کیفیت آن می باشد ، چرا که در وهله ی اول شما برای انتخاب باید کیفیت کیف را درنظر بگیرید ، کوله پشتی لپ تاپ ، برای اینکه لپ تاپ آسیب نبیند بهتر است کیف مناسب برای لپ تاپ خود انتخاب کنید تا از هزینه های وارد شده به لپ تاپ شما جلوگیری کند.

سایز کیف:

یکی از موارد مهم که خیلی از افراد آن را رعایت نمی کنند سایز کیف می باشد ، شما نمی توانید برای خرید کیف بدون توجه به سایز لپ تاپ خود اقدام کنید چرا که کیف های بزرگ یا کیف های کوچک تر از سایز لپ تاپ شما برای وسیله ی شما مناسب نیست.

بادوام بودن کیف:

شما باید در هنگام خرید کیف به بادوام بودن کیف نیز توجه کنید ، چرا که دوام کیف لپ تاپ باعث می شود تا از ورود ضربه به لپ تاپ شما جلوگیری کند. پس بهتر است بادوام بودن کیف را درنظر داشته باشید.

اینترنت خانواده لپ تاپ هواپیما خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر