کد خبر: 758792 A

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، از عرضه‌ی بسته‌های افزایشی جدید و مقرون به صرفه خود با افزودن دقایق مکالمه و پیامک خارج شبکه در کنار حجم ترافیک اینترنت همراه خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، پیش از این، بسته‌های افزایشی ارائه شده به مشترکین توسط این اپراتور تنها شامل اینترنت همراه، پیامک و مکالمه درون‌شبکه بوده است و حالا این اپراتور تلفن همراه، با هدف پاسخ به نیاز ارتباطی مشترکین و عرضه‌ی مقرون به صرفه‌ترین بسته‌های موبایل کشور، اقدام به عرضه‌ی این بسته‌های افزایشی جدید نموده‌ و تلاش کرده امکانات ارتباطی با کیفیت‌تر و مناسب‌تری را در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

با عرضه‌ی این بسته‌های ترکیبی جدید و مقرون به صرفه، تمامی مشترکین قدیمی و جدید سیم ‌کارت ‌های شاتل موبایل می‌توانند با پرداخت 10 هزار و 500 تومان از «بسته یک ماهه شامل 1 گیگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 100 دقیقه مکالمه برون شبکه به همراه 1000 پیامک درون شبکه و 100 پیامک برون شبکه»، با پرداخت 14 هزار تومان از «بسته یک ماهه شامل 2 گیگابایت اینترنت 3G و 4G به همراه 1000 دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه و 100 دقیقه مکالمه و 100 پیامک برون شبکه» و با پرداخت 21 هزار و 500 تومان از «4 گیگابایت اینترنت همراه با 1000 دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه و 200 دقیقه مکالمه و 200 پیامک خارج شبکه» برخوردار شوند.

از طرف دیگر تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل می‌توانند با پرداخت 25 هزار تومان از یک «بسته سه ماهه با تخصیص ماهیانه شامل 3000 دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه و 300 دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و 3 گیگابایت اینترنت همراه»، با پرداخت 35 هزار تومان از «بسته سه ماهه با تخصیص ماهیانه 3000 دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه، 300 دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و 6 گیگابایت اینترنت همراه سه ماهه» و با پرداخت 54 هزار تومان از «بسته‌ای سه ماهه با تخصیص ماهیانه شامل 3000 دقیقه مکالمه و پیامک داخل شبکه، 300 دقیقه مکالمه و پیامک خارج شبکه و 12 گیگ اینترنت همراه» برخوردار شوند.

همچنین تعرفه پایه هر دقیقه مکالمه سیم‌ کارت های شاتل موبایل برای تماس‌های داخل شبکه در حال حاضر 555 ریال و برای تماس های خارج شبکه 888 ریال می‌باشد. تعرفه پایه ارسال هر پیامک از سیم کارت های شاتل موبایل برای هر پیامک با نوشتار فارسی 100 و برای پیامک با نوشتار لاتین 212 ریال می‌باشد.

گفتنی است این بسته‌های افزایشی از کلیه کانال‌های فروش شاتل موبایل نظیر وب سایت، سیستم کنترل حساب اینترنتی، اپلیکیشن شاتل موبایل من، کدهای دستوری #7* و #789* و نمایندگی‌های شاتل موبایل، قابل مشاهده و خریداری هستند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه یا با مرکز تماس شبانه‌روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال 1394 و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند 1395 موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از 6 ماه پس از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.

شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش‌شماره 0998 و کد 1 در سراسر کشور ارائه می‌کند.

اینترنت پیامک روابط عمومی موبایل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر