کد خبر: 752177 A

بلیط کیش لحظه آخری با فی بلیط

جذب بیش از یک میلیون و 700 هزار گردشگر در طول سال به جزیره زیبای کیش، اهمیت سفر هوایی به کیش و نوع خدمات سایت‌های خدمت‌رسانی به مسافران در حوزه تهیه بلیط از جمله فی بلیط را دو چندان می‌کند. ارایه بلیط کیش لحظه آخری یکی از این خدمات پر متقاضی است.

آمارها نشان می‌دهند سالانه بیش از یک میلیون و 700 هزار گردشگر به کیش سفر می‌کنند و این میزان بالای تقاضا باعث شده است که ایرلاین‌ها، آژانس‌های مسافرتی و به ویژه سایت‌های فروش بلیط هواپیما خدمات خود را در این حوزه گسترش دهند که یکی از آنها بلیط کیش لحظه آخری است. کیش یکی از جزایر دیدنی خلیج فارس است و بلیط کیش لحظه آخری یکی از بلیط‌هایی است که معمولا متقاضی بسیاری دارد.

چرا کیش؟

کیش جزیره‌ای بی نظیر در میان آب‌های نیلگون خلیج فارس در جنوب ایران است؛ جزیره‌ای شگفت‌انگیز با آب‌وهوای ساحلی و شرجی. تفریحات آبی، بازارگردی، جاذبه‌های تاریخی و ... کیش را به یکی از مناطق پرگردشگر ایران تبدیل کرده است. بلیط کیش لحظه آخر هم یکی از بلیط‌ها با درخواست بالای مسافران است.

با بلیط لحظه آخری بیشتر آشنا شوید

بلیط لحظه آخری، بلیط هواپیمایی است که در ساعات پایانی منتهی به پرواز عرضه می‌شود و بسته به فصل سفر و میزان شلوغی سفر قیمت آن می‌تواند افزایش یا کاهش یابد. برخلاف باور کسانی که فکر می‌کنند قیمت بلیط لحظه آخری خیلی کمتر از قیمت واقعی بلیط هواپیما است، باید گفت در بسیاری اوقات به ویژه در روزهای تعطیلات و پیک سفر که تقاضا افزایش می‌یابد قیمت بلیط لحظه آخری به مراتب بیشتر از قیمت بلیط هواپیما و بلیط چارتر می‌شود. اما در زمان‌هایی خاص که روزهای پر سفر نیست، چارترکننده یا ایرلاین در لحظه آخر برای پیشگیری از ضرر و زیان و نیز پر کردن صندلی‌های خالی اقدام به کاهش قیمت بلیط چارتر یا بلیط هواپیما می‌کند.

بنابراین بلیط لحظه آخری لزوما قیمت پایینی ندارد و تفاوتی با بلیط چارتر یا بلیط هواپیما نمی‌کند. قیمت بلیط لحظه آخری کاملا رقابتی است و به میزان تقاضا و عرضه بستگی دارد. معمولا میزان عرضه و تقاضا مشخص نیست به جز در روزهای تعطیلات به ویژه نوروز که معمولا قیمت این بلیط قابل پیش بینی‌تر می‌شود. بلیط کیش لحظه آخری ارزان گاهی با قیمت‌های باورنکردنی و فوق‌العاده در برخی ایام سال فرصت خوبی برای مسافران فراهم می‌کند تا از این جزیره توریستی و جذاب دیدن کنند.

بلیط کیش لحظه آخری را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

در ساعات پایانی نزدیک به پرواز، بلیط کیش آخرین لحظه یکی از انواع بلیط‌هایی است که متقاضی زیادی دارد و بدین ترتیب سایت‌های بسیاری سعی می‌کنند این نوع بلیط را پوشش دهند. سایت فی بلیط یکی از همان سایت‌هایی است که مسافران می‌توانند با مراجعه به آن به نشانی www.feebilit.com تمام سایت‌هایی که بلیط کیش لحظه آخر را ارایه می‌دهند مشاهده کنند و با یک مقایسه سریع که توسط فی بلیط انجام می‌شود مناسب‌ترین آن را پیدا کنند.

بلیط تعطیلات خدمت رسانی به مسافران خلیج فارس نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر